Letní tábory 2021, dětský letní tábor a škola v přírodě 2021 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti

Akce - letní tábory 2021, škola v přírodě, dětské tábory 2021

02.03.2021 Léto 2021 se nezastavitelně blíží

Pomalu nám začíná jaro a my Vám s radostí oznamujeme, že tábor Škola čar a kouzel V. je již plně obsazen Tábor Hunger games má posledních 25 volných míst a tábor Fantastická zvířata a kde je najít posledních 35 míst, proto neváhejte a přihlaste své děti dokud je ještě místo. :) Zároveň bedlivě sledujeme aktuální situaci, a věříme, že i v letošním roce tábory proběhnou bez výraznějších omezení. V případě, že vláda zakáže možnost pořádání letních táborů o prázdninách, budeme vracet penízky v plné výši zpět. Nezbývá než popřát spoustu sil s nadcházejícími opatřeními a v létě se na Vás těšíme :)

více informací


18.1.2021 Letní tábory 2021

Událost roku je tady! Od dnešního dne spouštíme možnost přihlásit se na nové letní tábory pro rok 2021. V sekci letní tábory pro děti 2021 naleznete jednotlivé tábory s popiskami a také s přihláškou. Letos se Vaše děti mohou opět setkat s hrdiny známých fantasy filmů, jakou jsou Hunger games a Harry Potter, u kouzelného světa ještě zůstaneme, poněvadž se hned dalším nabízeným táborem vydáme po stopách fantastických zvířat. Neváhejte a zarezervujte si tábor již dnes, dokud je místo. :)

více informací


24.12.2020 Veselé Vánoce a šťastný nový rok :)

Jsou tady Vánoce a blíží se příchod nového roku. Společně jsme zvládli i během tohoto zmateného roku uspořádat akce a proměnili jsme alespoň letošní léto v nezapomenutelné dobrodružství pro každého, kdo s námi vyrazil na tábor. Za celou Dětskou agenturu Vám všem přejeme klidné prožití Vánočních svátků plných lásky, rodiny, přátel a zážitků. Příští rok bude v lecčem rozdílný, pokud bude ovšem situace alespoň trochu nakloněná v náš prospěch, můžete se Vy i vaši nejmladší opět těšit na léto, tábory a další akce pořádané Dětskou agenturou. Za celý náš kolektiv tedy nezbývá než ještě jednou říct veselé Vánoce a šťastný nový rok.

více informací


1.1.2020 Otevírací doba kanceláře

Kancelář v Opavě je otevřena každé pondělí 16:00 - 20:00. V případě, že budete mít jakékoli dotazy mimo tento čas, obraťte se na nás prosím e-mailem (v.chalupa@detska-agentura.cz) nebo telefonicky 731 806 800. Děkujeme.

více informacíDětské letní tábory 2021 a příměstské tábory v roce 2021

Kolektiv Dětské agentury v průběhu roku organizuje pro děti a mládež různé zábavné akce v jejich volném čase. Bývají to letní tábory 2021 pro děti, školy v přírodě s motivační náplní, týdenní popř. víkendové programy, tradiční programová pásma a také akce pro vzdělávání kolektivu. Pro činnost Dětské agentury slouží Klubové centrum v Opavě, kde se děti ve svém volném čase mohou setkávat a účastnit klubové činnosti. Dětská agentura je, mimo jiné, také pověřena (akreditačně) MŠMT realizací vzdělávání pracovníků pracujících v oblasti volnočasových aktivit s dětmi a mládeží...

Více informací o organizaci

Dětské letní tábory v roce 2021 škola v přírodě, akce pro děti

Fotogalerie: letní tábory, škola v přírodě, akce pro děti a další

Kurz Instruktor 2020

Kurz Instruktor 2020 Kurz Instruktor 2020 Kurz Instruktor 2020 Kurz Instruktor 2020
Zobrazit všechny fotografie

Středisko Maya leží na samotě, asi 2,5 km od městečka Zlaté Hory v Jeseníkách. Je ideálním místem pro odpo- činek a relaxaci. Obklopeno ze tří stran lesem a z jedné loukou, nachází se v jednom z ekologicky nejčistších míst České republiky.

Tábory, které se uskuteční v Dětském středisku Maya, leží asi 2,5 km od městečka Zlaté Hory v Jeseníkách. Součástí střediska je vodní nadrž ke koupání, dvě víceúčelová hřiště, ohniště, trampolíny, a další atrakce, v okolí jsou lesy, louky, potok. Pro pobyt slouží v areálu chatky pro 4 děti nebo hlavni zděná budova s profesionální kuchyní a jídelnou, sociálním zařízením s teplou vodou a společenskou místností.