Letní tábory 2019, dětský letní tábor a škola v přírodě 2019 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti

Akce - letní tábory 2019, škola v přírodě, dětské tábory 2019

7.10.2019 UZAVŘENÁ KANCELÁŘ

Z důvodu rekonstrukce budovy je kancelář Dětské agentury dočasně uzavřena. Veškeré dotazy vám budou zodpovězeny na emailu t.supikova@detska-agentura.cz. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

více informací


17.9.2019 Příjezd a odjezd autobusu na Podzimní prázdniny 2019

Zde naleznete konkrétní informace k odjezdu a příjezdu autobusu na Podzimní prázdniny na středisku MAYA.

více informací


9.9.2019 Vzdělávací kurzy 2019 Dětské agentury

Vzdělávaní pro nováčky Dětské agentury je opět tady. Dostáváme se k podzimním měsícům, ve kterých se věnujeme kurzům. Každým rokem vždy po prázdninách probíhá „kolečko“ vzdělávacích kurzů pro nováčky Dětské agentury. Dnešním dnem jsme spustili přihlášky na kurz Instruktor a Podzimní táborovou školu, což jsou 2 kurzy, které proběhnou ještě tento rok. Na jaře roku 2020 se můžete těšit na Jarní táborovou školu a kurz ZZA (zdravotník zotavovacích akcí).

letní dětské táboryPřihláškavíce informací


9.9.2019 PODZIMNÍ PRÁZDNINY jsou již plně obsazeny.

Vážení rodiče, milí táborníci a tábornice!:) Podzimní prázdniny na středisku MAYA s tématem Madagascar III. jsou již plně rezervovány. Dále budeme přijímat objednávky na pozice náhradníků. Jsme potěšeni, že jsme Vás i letos nadchli tímto příběhem čtyřech zvířecích kamarádů. Těšíme se na Vás všechny!:)

více informací


3.9.2019 Poděkování

Rádi bychom touto cestou chtěli poděkovat všem našim letošním sponzorům, kteří materiálně podpořili naše akce pro děti, které organizujeme. Dále díky sponzorství e-shopu Balistas.cz jsme pro děti získali nové praky Megaline David a také kartografické kompasy MFH a další vybavení. Věříme, že nám i dětem přinesou při táborovém vyžití mnoho užitku. Děkujeme. Všem Vám velmi děkujeme za Vaši pomoc a budeme rádi, pokud nám i v dalších letech zachováte svou přízeň.

více informací


27.8.2019 PODZIMNÍ PRÁZDNINY MAYA 2019 - MADAGASCAR III.

I letos pokračujeme s našimi kamarády z newyorské zoo, se kterými se můžete zase vidět na středisku MAYA ve Zlatých Horách. Určitě všichni víte, že jsou to lev Alex, hrošice Glorie, zebrák Marty a žirafák Melman. Takže se už moc těšíme, bude to EPES RADES

letní dětské táboryPřihláškavíce informací


4.7.2019 FOTOGALERIE LETNÍCH TÁBORŮ 2019

Již byly pořízeny první fotečky z tábora Jak vycvičit draka I.! V naší táborové fotogalerii se na ně můžete nyní podívat. Fotografie se budou průběžně přidávat, ale musíte mít strpení, někdy se nenajde během večera dostatek času na jejich zveřejnění :) Galerie koňského tábora bude ve fotogalerii k nalezení také.

více informací


1.7.2019 TÁBOROVÁ SEZÓNA ZAHÁJENA

Konečně nastala dlouho očekávaná prázdninová nálada a s ní také letní tábory⛺️. Právě dnes začínají 2 tábory, jeden na středisku MAYA a druhý na středisku Doubrava. Tak honem utíkejte s námi této krásné sezóně vstříc ;) Moc se těšíme na všechny přihlášené táborníky !:)

více informací


18.1.2019 LETNÍ TÁBORY 2019

Od dnešního dne jsme spustili přihlášky na letní tábory v roce 2019. Mezi dobrodružnými tábory se letos objeví Jak vycvičit draka, Pán prstenů, Star Wars, Piráti z Karibiku a nesmí chybět Škola čar a kouzel. Nejmladší táborníky jistě nadchne tábor Shrek I.. Pro umělecké duše je tady kreativní tábor Barevná fantazie. Neváhejte a zarezervujte si tábor již dnes, dokud je místo. :)

letní dětské táboryPřihláškavíce informací


VÁŽENÍ RODIČOVÉ A MILÍ KAMARÁDI, PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ A POHODOVÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A PĚKNÝ VSTUP DO NOVÉHO ROKU 2019. :)

více informacíDětské letní tábory 2019 a příměstské tábory v roce 2019

Kolektiv Dětské agentury v průběhu roku organizuje pro děti a mládež různé zábavné akce v jejich volném čase. Bývají to letní tábory 2019 pro děti, školy v přírodě s motivační náplní, týdenní popř. víkendové programy, tradiční programová pásma a také akce pro vzdělávání kolektivu. Pro činnost Dětské agentury slouží Klubové centrum v Opavě, kde se děti ve svém volném čase mohou setkávat a účastnit klubové činnosti. Dětská agentura je, mimo jiné, také pověřena (akreditačně) MŠMT realizací vzdělávání pracovníků pracujících v oblasti volnočasových aktivit s dětmi a mládeží...

Více informací o organizaci

Fotogalerie: letní tábory, škola v přírodě, akce pro děti a další

Podzimní prázdniny Madagaskar III.

Podzimní prázdniny Madagaskar III. Podzimní prázdniny Madagaskar III. Podzimní prázdniny Madagaskar III. Podzimní prázdniny Madagaskar III.
Zobrazit všechny fotografie

Středisko Doubrava se nachází v Ondřejovicích v malebném kraji Zlatohorska poblíž národní přírodní rezervace Rejvíz a středověkého skanzenu zlato- rudných mlýnů ze 14. století v místě zvaném Údolí ztracených štol.

Letní tábory 2019 realizované na Dětském středisku Doubrava, leží asi 5 km od městečka Zlaté Hory v Jeseníkách. Součástí střediska je bazén ke koupání, 2 víceúčelová hřiště, zastřešené ohniště. V okolí jsou lesy, louky, potok. Pro pobyt slouží v areálu chatky pro 3 děti nebo hlavní zděná budova s kuchyní a jídelnou, sociálním zařízením s teplou vodou a společenskou místností.

Středisko Maya leží na samotě, asi 2,5 km od městečka Zlaté Hory v Jeseníkách. Je ideálním místem pro odpo- činek a relaxaci. Obklopeno ze tří stran lesem a z jedné loukou, nachází se v jednom z ekologicky nejčistších míst České republiky.

Tábory, které se uskuteční v Dětském středisku Maya, leží asi 2,5 km od městečka Zlaté Hory v Jeseníkách. Součástí střediska je vodní nadrž ke koupání, dvě víceúčelová hřiště, ohniště, trampolíny, a další atrakce, v okolí jsou lesy, louky, potok. Pro pobyt slouží v areálu chatky pro 4 děti nebo hlavni zděná budova s profesionální kuchyní a jídelnou, sociálním zařízením s teplou vodou a společenskou místností.


Novinky

Dětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2019 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko