Letní tábory 2022, dětský letní tábor a škola v přírodě 2022 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2022 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2022 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2022 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2022 a školy v přírodě pro děti

Akce - letní tábory 2022, škola v přírodě, dětské tábory 2022

31.7.2022 Fotky z tábora Avengers

Posíláme pozdravy z tábora Avengers. :) Tři dny uběhly jako voda a my jsme se spolu s Nickem Fury seznámili se všemi členy týmu Avengers. Dokonce za námi dorazil i samotný Iron man. Všechny naše zážitky můžete opět sledovat v naší fotogalerii, kde s následujícími dny budou přibývat další fotky.

více informací


13.7.2022 Fotky z tábora Škola čar a kouzel VI.

Zdravíme celý kouzelnický svět, tábor škola čar a kouzel VI. již běží v plném proudu a my Vám přinášíme první fotky z kouzelného světa Harryho Pottera. Jednotlivé fotky naleznete v naší fotogalerii, kde budeme další postupně přidávat. :)

více informací


4.7.2022 Fotky z tábora Hunger games II.

Vážení rodiče, přátelé a kamarádi, již byly pořízeny první fotky z probíhajícího tábora Hunger games II. Počasí nám zatím přeje a nic nám nebrání, abychom si tenhle tábor užili na 100 %. Dobrodružství, které děti prožívají, můžete vidět v naší fotogalerii, kde i nadále budou jednotlivé fotky přibývat. :)

více informací


31.5.2022 Autobusy 2022

Odjezdy a příjezdy na a z letních táborů 2022 a některé další pokyny k táborům na středisku Maya.

více informací


27.4.2022 Realizační týmy vedoucích na táboře

Přejeme krásný středeční den Těšíte se na tábory stejně jako na své vedoucí? A s kterými vedoucími se letos na našich táborech vlastně potkáte? Seznam personálu pro letošní tábory naleznete na našich stránkách v sekci realizační týmy, které budeme i nadále doplňovat. Celý tým vedoucích Dětské agentury se už na Vás nemůže dočkat. Na táborech místa rychle ubývají, tak nepropásněte šanci strávit nezapomenutelné léto se svými kamarády a oblíbenými vedoucími. :)

letní dětské táboryPřihláškavíce informací


19.4.2022 Jarní táborová škola 2022

Během velikonočních prázdnin proběhla Jarní táborová škola. Budoucí instruktory čekala řada přednášek, ale i spoustu her a osvojení si role instruktora. Zároveň se setkali s řídícími jednotlivých táborů. Všem gratulujeme k úspěšnému zakončení kurzu a těšíme se na blížící se Školy v přírodě. :) Jak jim to šlo se můžete podívat v naši fotogalerii. :)

více informací


10.4.2022 Letní tábor Avengers

Rádi bychom Vám oznámili, že jsme pro Vás otevřeli nový tábor s názvem Avengers, který proběhne v termínu od 28.7. do 6.8.2022. Přidejte se k nám a spolu s legendárními hrdiny jako Iron Man, Kapitán Amerika, nebo Thor se staňte jedním z dalších členu Avengers. Nebudeš na to sám, osud planety země leží na srdci nejen tobě, ale také spoustě nových kamarádů, které poznáš a vedoucích, kteří tě na této cestě budou doprovázet. Země tě potřebuje a my se na tvoji účast budeme těšit! Proto neváhej a přihlas se na tuto dobrodružnou cestu ještě dnes! :)

letní dětské táboryPřihláškavíce informací


22.3.2022 Jarní táborová škola 2022

Termín naší další vzdělávací akce se již blíží. Nese název "Jarní táborová škola". Jedná se o seminář jak pro nováčky, tak pro všechny stávající aktivisty Dětské agentury. Proběhne na středisku MAYA ve Zlatých Horách a to od 14.4. do 17.4.2022.

letní dětské táboryPřihláškavíce informací


21.02.2022 Tábor Škola čar a kouzel VI. je plně obsazen!

Letní dětský tábor Škola čar a kouzel VI. je již plně rezervován. Dále budeme přijímat objednávky pouze na pozice náhradníků. Jsme velice rádi, že Vás tento motivační příběh opět takto nadchl. Ostatní tábory nejsou moc pozadu a místa rychle ubývají, proto neváhejte a rezervujte si místečko u nás na táboře ještě dnes! Budeme se těšit že se s námi vydáte na dobrodružství z filmů Hunger games, Fantastických zvířat, Shreka či si s námi osedláte koně na koňském táboře. :)

letní dětské táboryPřihláškavíce informací


12.1.2022 Letní tábory 2022

Událost roku je tady! Od dnešního dne spouštíme možnost přihlásit se na nové letní tábory pro rok 2022. V sekci letní tábory pro děti 2022 naleznete jednotlivé tábory s informacemi a také s přihláškou.

letní dětské táboryPřihláškavíce informací


2.1.2022 Šťastný nový rok

Vážení rodiče, přátelé a kamarádi. Za celou Dětskou agenturu bychom Vám rádi popřáli Všechno nejlepší do nového roku 2022. Ať je pro všechny letošní rok úspěšnější než ten loňský a všem se splní to co si přejete. :) I letos pro Vás připravujeme letní tábory, které zveřejníme na našich stránkách v polovině ledna. Opět se můžete těšit na své vedoucí a kamarády, kteří se budou snažit Vám udělat nezapomenutelné léto plné dobrodružství a zážitků. :)

více informací


2.8.2021 Poděkování

Táborová sezóna nám minulý týden skončila a my bychom chtěli poděkovat všem dětem za účast a rodičům za projevenou důvěru. Věříme, že jste si tábory užili stejně jako my a že máte minimálně spousty krásných vzpomínek a zážitků. Na podzim už plánujeme podzimní tábor a pro nové instruktory snad už proběhne i podzimní táborová škola Ještě jednou velké díky bylo to s Vámi BOŽÍ! :)

více informacíDětské letní tábory 2022 a příměstské tábory v roce 2022

Kolektiv Dětské agentury v průběhu roku organizuje pro děti a mládež různé zábavné akce v jejich volném čase. Bývají to letní tábory 2022 pro děti, školy v přírodě s motivační náplní, týdenní popř. víkendové programy, tradiční programová pásma a také akce pro vzdělávání kolektivu. Pro činnost Dětské agentury slouží Klubové centrum v Opavě, kde se děti ve svém volném čase mohou setkávat a účastnit klubové činnosti. Dětská agentura je, mimo jiné, také pověřena (akreditačně) MŠMT realizací vzdělávání pracovníků pracujících v oblasti volnočasových aktivit s dětmi a mládeží...

Více informací o organizaci

Dětské letní tábory v roce 2022 škola v přírodě, akce pro děti

Fotogalerie: letní tábory, škola v přírodě, akce pro děti a další

Hunger Games I.

Hunger Games I. Hunger Games I. Hunger Games I. Hunger Games I.
Zobrazit všechny fotografie

Středisko Maya leží na samotě, asi 2,5 km od městečka Zlaté Hory v Jeseníkách. Je ideálním místem pro odpo- činek a relaxaci. Obklopeno ze tří stran lesem a z jedné loukou, nachází se v jednom z ekologicky nejčistších míst České republiky.

Tábory, které se uskuteční v Dětském středisku Maya, leží asi 2,5 km od městečka Zlaté Hory v Jeseníkách. Součástí střediska je vodní nadrž ke koupání, dvě víceúčelová hřiště, ohniště, trampolíny, a další atrakce, v okolí jsou lesy, louky, potok. Pro pobyt slouží v areálu chatky pro 4 děti nebo hlavni zděná budova s profesionální kuchyní a jídelnou, sociálním zařízením s teplou vodou a společenskou místností.


Dětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2022 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko