Letní tábory 2019, dětský letní tábor a škola v přírodě 2019 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti

Akce - letní tábory 2019, škola v přírodě, dětské tábory 2019

17.9.2019 Příjezd a odjezd autobusu na Podzimní prázdniny 2019

Zde naleznete konkrétní informace k odjezdu a příjezdu autobusu na Podzimní prázdniny na středisku MAYA.

více informací


9.9.2019 Vzdělávací kurzy 2019 Dětské agentury

Vzdělávaní pro nováčky Dětské agentury je opět tady. Dostáváme se k podzimním měsícům, ve kterých se věnujeme kurzům. Každým rokem vždy po prázdninách probíhá „kolečko“ vzdělávacích kurzů pro nováčky Dětské agentury. Dnešním dnem jsme spustili přihlášky na kurz Instruktor a Podzimní táborovou školu, což jsou 2 kurzy, které proběhnou ještě tento rok. Na jaře roku 2020 se můžete těšit na Jarní táborovou školu a kurz ZZA (zdravotník zotavovacích akcí).

letní dětské táboryPřihláškavíce informací


9.9.2019 PODZIMNÍ PRÁZDNINY jsou již plně obsazeny.

Vážení rodiče, milí táborníci a tábornice!:) Podzimní prázdniny na středisku MAYA s tématem Madagascar III. jsou již plně rezervovány. Dále budeme přijímat objednávky na pozice náhradníků. Jsme potěšeni, že jsme Vás i letos nadchli tímto příběhem čtyřech zvířecích kamarádů. Těšíme se na Vás všechny!:)

více informací


3.9.2019 Informace

Dnem 29.4.2019 byl do pozice předsedy Dětské agentury jmenován a svou funkci přijal pan Ing. Vojtěch Chalupa. Vzhledem k tomu, že i v dnešních dnech se na původního předsedu stále obracíte, prosíme všechny o to, aby odpovědi na veškeré dotazy, záležitosti, atd. směřovali v dopoledních hodinách na kancelář Agentury 553 770 777 a nebo případně na stávající vedení zájmového spolku odpoledne na mobilní číslo 731 806 800. Děkujeme.

více informací


3.9.2019 Poděkování

Rádi bychom touto cestou chtěli poděkovat všem našim letošním sponzorům, kteří materiálně podpořili naše akce pro děti, které organizujeme. Dále díky sponzorství e-shopu Balistas.cz jsme pro děti získali nové praky Megaline David a také kartografické kompasy MFH a další vybavení. Věříme, že nám i dětem přinesou při táborovém vyžití mnoho užitku. Děkujeme. Všem Vám velmi děkujeme za Vaši pomoc a budeme rádi, pokud nám i v dalších letech zachováte svou přízeň.

více informací


27.8.2019 PODZIMNÍ PRÁZDNINY MAYA 2019 - MADAGASCAR III.

I letos pokračujeme s našimi kamarády z newyorské zoo, se kterými se můžete zase vidět na středisku MAYA ve Zlatých Horách. Určitě všichni víte, že jsou to lev Alex, hrošice Glorie, zebrák Marty a žirafák Melman. Takže se už moc těšíme, bude to EPES RADES

letní dětské táboryPřihláškavíce informací


4.7.2019 FOTOGALERIE LETNÍCH TÁBORŮ 2019

Již byly pořízeny první fotečky z tábora Jak vycvičit draka I.! V naší táborové fotogalerii se na ně můžete nyní podívat. Fotografie se budou průběžně přidávat, ale musíte mít strpení, někdy se nenajde během večera dostatek času na jejich zveřejnění :) Galerie koňského tábora bude ve fotogalerii k nalezení také.

více informací


1.7.2019 TÁBOROVÁ SEZÓNA ZAHÁJENA

Konečně nastala dlouho očekávaná prázdninová nálada a s ní také letní tábory⛺️. Právě dnes začínají 2 tábory, jeden na středisku MAYA a druhý na středisku Doubrava. Tak honem utíkejte s námi této krásné sezóně vstříc ;) Moc se těšíme na všechny přihlášené táborníky !:)

více informací


18.1.2019 LETNÍ TÁBORY 2019

Od dnešního dne jsme spustili přihlášky na letní tábory v roce 2019. Mezi dobrodružnými tábory se letos objeví Jak vycvičit draka, Pán prstenů, Star Wars, Piráti z Karibiku a nesmí chybět Škola čar a kouzel. Nejmladší táborníky jistě nadchne tábor Shrek I.. Pro umělecké duše je tady kreativní tábor Barevná fantazie. Neváhejte a zarezervujte si tábor již dnes, dokud je místo. :)

letní dětské táboryPřihláškavíce informací


VÁŽENÍ RODIČOVÉ A MILÍ KAMARÁDI, PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ A POHODOVÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A PĚKNÝ VSTUP DO NOVÉHO ROKU 2019. :)

více informacíDětské letní tábory 2019 a příměstské tábory v roce 2019

Kolektiv Dětské agentury v průběhu roku organizuje pro děti a mládež různé zábavné akce v jejich volném čase. Bývají to letní tábory 2019 pro děti, školy v přírodě s motivační náplní, týdenní popř. víkendové programy, tradiční programová pásma a také akce pro vzdělávání kolektivu. Pro činnost Dětské agentury slouží Klubové centrum v Opavě, kde se děti ve svém volném čase mohou setkávat a účastnit klubové činnosti. Dětská agentura je, mimo jiné, také pověřena (akreditačně) MŠMT realizací vzdělávání pracovníků pracujících v oblasti volnočasových aktivit s dětmi a mládeží...

Více informací o organizaci

Fotogalerie: letní tábory, škola v přírodě, akce pro děti a další

Škola čar a kouzel 3

Škola čar a kouzel 3 Škola čar a kouzel 3 Škola čar a kouzel 3 Škola čar a kouzel 3
Zobrazit všechny fotografie

Středisko Doubrava se nachází v Ondřejovicích v malebném kraji Zlatohorska poblíž národní přírodní rezervace Rejvíz a středověkého skanzenu zlato- rudných mlýnů ze 14. století v místě zvaném Údolí ztracených štol.

Letní tábory 2019 realizované na Dětském středisku Doubrava, leží asi 5 km od městečka Zlaté Hory v Jeseníkách. Součástí střediska je bazén ke koupání, 2 víceúčelová hřiště, zastřešené ohniště. V okolí jsou lesy, louky, potok. Pro pobyt slouží v areálu chatky pro 3 děti nebo hlavní zděná budova s kuchyní a jídelnou, sociálním zařízením s teplou vodou a společenskou místností.

Středisko Maya leží na samotě, asi 2,5 km od městečka Zlaté Hory v Jeseníkách. Je ideálním místem pro odpo- činek a relaxaci. Obklopeno ze tří stran lesem a z jedné loukou, nachází se v jednom z ekologicky nejčistších míst České republiky.

Tábory, které se uskuteční v Dětském středisku Maya, leží asi 2,5 km od městečka Zlaté Hory v Jeseníkách. Součástí střediska je vodní nadrž ke koupání, dvě víceúčelová hřiště, ohniště, trampolíny, a další atrakce, v okolí jsou lesy, louky, potok. Pro pobyt slouží v areálu chatky pro 4 děti nebo hlavni zděná budova s profesionální kuchyní a jídelnou, sociálním zařízením s teplou vodou a společenskou místností.


Novinky

Dětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2019 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko