Letní tábory 2020, dětský letní tábor a škola v přírodě 2020 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti

Akce - letní tábory 2020, škola v přírodě, dětské tábory 2020

11.10.2020 Zrušení akce Podzimní prázdniny 2020

Vážení rodiče, přátelé a kamarádi. Vzhledem k aktuální situaci ohledně nákazy COVID-19 jsme se rozhodli zrušit podzimní prázdniny, které měly proběhnout v termínu od 27.10. do 1.11.2020. Mrzí nás aktuální situace, avšak pevně věříme, že se příští rok všichni sejdeme a opět zažijeme táborová dobrodružství. Peníze za uhrazený tábor budeme v průběhu příštího týdne vracet zpět na účty, ze kterých nám přišly. :)

více informací


14.09.2020 Podzimní tábor je již PLNĚ obsazen

Vážení rodiče, milí táborníci a tábornice!:) Podzimní tábor na středisku MAYA s tématem Lví král. je již plně rezervován. Dále budeme přijímat objednávky na pozice náhradníků. Jsme potěšeni, že jsme Vás i letos nadchli tímto příběhem ze světa zvířecích kamarádů. Těšíme se na Vás všechny!:)

více informací


14.09.2020 Podzimní prázdniny 2020 - Lví král

Vážení rodiče, i letos se můžete těšit na tradiční podzimní prázdniny na středisku MAYA ve Zlatých horách. Letos proběhne v termínu 27.10. - 1.11.2020 podzimní tábor s názvem Lví král. Z Madagaskaru jsme se posunuli jenom kousek do Afriky, a vězte, že opět zažijete plno zábavy, dobrodružství a her s vašimi kamarády a božími vedoucími. Proto neváhejte ani chvíli a přihlaste své dítě, protože místa rychle ubývají. :)

letní dětské táboryPřihláškavíce informací


1.1.2020 Otevírací doba kanceláře

Kancelář v Opavě je otevřena každé pondělí 16:00 - 20:00. V případě, že budete mít jakékoli dotazy mimo tento čas, obraťte se na nás prosím e-mailem (v.chalupa@detska-agentura.cz) nebo telefonicky 731 806 800. Děkujeme.

více informací


3.9.2019 Poděkování

Rádi bychom touto cestou chtěli poděkovat všem našim letošním sponzorům, kteří materiálně podpořili naše akce pro děti, které organizujeme. Dále díky sponzorství e-shopu Balistas.cz jsme pro děti získali nové praky Megaline David a také kartografické kompasy MFH a další vybavení. Věříme, že nám i dětem přinesou při táborovém vyžití mnoho užitku. Děkujeme. Všem Vám velmi děkujeme za Vaši pomoc a budeme rádi, pokud nám i v dalších letech zachováte svou přízeň.

více informací


3.9.2019 FOTOGALERIE LETNÍCH TÁBORŮ 2019

V naší táborové fotogalerii se již nachází všechny fotografie pořízené v průběhu letošních táborů. Můžete se na ně podívat a zavzpomínat.

více informacíDětské letní tábory 2020 a příměstské tábory v roce 2020

Kolektiv Dětské agentury v průběhu roku organizuje pro děti a mládež různé zábavné akce v jejich volném čase. Bývají to letní tábory 2020 pro děti, školy v přírodě s motivační náplní, týdenní popř. víkendové programy, tradiční programová pásma a také akce pro vzdělávání kolektivu. Pro činnost Dětské agentury slouží Klubové centrum v Opavě, kde se děti ve svém volném čase mohou setkávat a účastnit klubové činnosti. Dětská agentura je, mimo jiné, také pověřena (akreditačně) MŠMT realizací vzdělávání pracovníků pracujících v oblasti volnočasových aktivit s dětmi a mládeží...

Více informací o organizaci

Fotogalerie: letní tábory, škola v přírodě, akce pro děti a další

Barevná fantazie - Kreativní tvoření

Barevná fantazie - Kreativní tvoření Barevná fantazie - Kreativní tvoření Barevná fantazie - Kreativní tvoření Barevná fantazie - Kreativní tvoření
Zobrazit všechny fotografie

Středisko Maya leží na samotě, asi 2,5 km od městečka Zlaté Hory v Jeseníkách. Je ideálním místem pro odpo- činek a relaxaci. Obklopeno ze tří stran lesem a z jedné loukou, nachází se v jednom z ekologicky nejčistších míst České republiky.

Tábory, které se uskuteční v Dětském středisku Maya, leží asi 2,5 km od městečka Zlaté Hory v Jeseníkách. Součástí střediska je vodní nadrž ke koupání, dvě víceúčelová hřiště, ohniště, trampolíny, a další atrakce, v okolí jsou lesy, louky, potok. Pro pobyt slouží v areálu chatky pro 4 děti nebo hlavni zděná budova s profesionální kuchyní a jídelnou, sociálním zařízením s teplou vodou a společenskou místností.