Akce - Letní tábor 2020, dětské letní tábory a další tábory v roce 2020 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti

akce

Autobusy 2020

11.06.2020

Odjezdy a příjezdy na a z letních táborů 2020 a některé další pokyny k táborům na střediscích Maya.

Odjezdy na tábory :

Ostrava -> Opava -> Krnov -> Zlaté Hory
14:00 15:00 15:30 16:30


Příjezd vlastní dopravou prosím směřujte na rozmezí hodin 16.00-16.20.

 

Příjezdy z táborů :

Zlaté Hory -> Krnov -> Opava -> Ostrava
11:00 12:00 12:30 13:00-13:30

Vlastní odvozy z táborů prosím směřujte na rozmezí 10:00 -10:30.

Z Ostravy budou autobusy odjíždět i přijíždět z a na  parkoviště před Funparkem Žirafa (v levé části areálu) nákupního centra Avion Shopping park Ostrava.

Z Opavy budou autobusy odjíždět i přijíždět z a na parkoviště u supermarketu COOP v Opavě Jaktaři (výpadovka na Krnov).

Z Krnova budou autobusy odjíždět i přijíždět z a na parkoviště u Hlavního autobusového nádraží Krnov, u marketu Albert.

Buďte prosím s dětmi na shromaždišti alespoň 15 minut před odjezdem pro klidné vyřízení veškerých formalit a předání dětí vedoucímu autobusu.

Při odjezdu je nezbytné vedoucímu autobusu předat platný Pobytový poukaz dítěte na tábor s podepsanou Bezinfekčností (nejlépe podepsat u autobusu). Dále pak veškeré léky (označené jménem dítěte na každé konkrétní krabičce či léku), které má dítě na táborovém pobytu užívat a jejich způsob užívání (1-0-0 = podat ráno, 0-1-0 = podat v poledne, ....., při potížích a pod.)

Opětovně upozorňujeme rodiče, že na táborech je táborovým řádem zakázáno používat mobilní přístroje a další hodnotná zařízení (tablety, hudební přehrávače, a pod.). Nedávejte prosím tato zařízení dětem s sebou.

Do zavazadlového prostoru se vejde jen určitý objem zavazadel. Berte prosím ohled na počet dětí a nedávejte dětem zbytečnosti ani zbytečně velká zavazadla. Může se stát, že řidič zavazadlo odmítne, pokud se do zavazadlového prostoru nevejde. Řidič může být pokutován za zavazadla mimo zavazadlový prostor.

Děkujeme za pochopení a respektování táborového řádu, provozních řádů středisek, vyhlášek a nařízení vztahujících se k přepravě i táborovému pobytu.


Poslední volná místa na táboře

31.05.2020

Všichni zájemci o letní tábory u nás ve Zlatých horách pozor!

Čtyři turnusy, které pro Vás pořádáme o letošních prázdninách již máme plně zaplněny. Konkrétně se jedná o tyto tábory:


- Škola čar a kouzel IV. - 1 místo pro holku

- Tábor plný koní: Království lesních strážců - 3 volná místa

- Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta - plně obsazen, přihlášky přijimáme pouze na místo náhradníka

- Barevná fantazie - Kreativní tvoření - 1 volné místo

- Dále nabízíme možnost dalších tří různorodých tematicky odlišných táborů. Od pohádkového pro nejmenší, až po kreativní turnus pro nadané výtvarníky.

 

I nadále Vás v případě jakékoliv změny budeme kontaktovat a informovat o dalších krocích.


Informace k nastávající situaci

24.03.2020

Vážení rodiče.


Dost často se na nás v posledních dnech obracíte s dotazy, jestli tábory v létě proběhnou a popřípadě, jestli budeme vracet již zaplacené peníze. Jak jsme avizovali v minulém příspěvku, stále doufáme, že v červenci a srpnu už bude vše v pořádku a naše akce se tak budou moct uskutečnit.

Jsme ovšem připraveni na následující vývoj situace a okamžitě reagovat. Jestliže vláda České republiky zakáže během prázdnin konání akcí nad 100 účastníků, popřípadě pak samotné dětské tábory, budeme zasílat plnou výši již zaplacené částky zpátky na Váš účet. V případě, že budete chtít provést storno z vlastní iniciativy, vše se bude řídit storno podmínkami, které můžete dohledat na našich webových stránkách.

Sledujte dál naše stránky, Facebook nebo Instagram Dětské agentury pro jakékoliv aktuality a nové informace. Pevně věříme, že léto na Maye proběhne tak, jako všechny předešlé roky.


Zpráva pro všechny zájemce i přihlášené na tábor.

18.03.2020

Všichni se nacházíme ve složité situaci a doufáme, že se celá země co nejdříve vrátí do běžného a bezpečného provozu.Jako Agentura však věříme, že v létě bude vše v pořádku a my tak, jako každý rok, budeme moct uspořádat veškeré turnusy se vší parádou! 
Přihlášky dále běží, sledujeme veškeré nové informace a prozatím tedy postupujeme podle původního plánu. Jestli tedy Vaši nejmladší ještě nemají plány na červenec a srpen, neváhejte a přihlašte své ratolesti na náš tábor.
Přejeme všem hodně štěstí a hlavně zdraví, v létě to zase rozjedeme u nás ve Zlatých horách!


Letní tábory 2020

13.01.2020

Letní tábory se nám nezadržitelně blíží a pokud zvažujete přihlášku, neváhejte... Dopřejte Vašemu dítěti nezapomenutelné prázdniny v nádherném prostředí Zlatých hor, se zajímavým program a partou super dětí a vedoucích. Více informací naleznete v sekci Letní tábory 2020. Těšíme se na Vás!


Otevírací doba kanceláře

1.1.2020

Kancelář v Opavě je otevřena každé pondělí 16:00 - 20:00. V případě, že budete mít jakékoli dotazy mimo tento čas, obraťte se na nás prosím e-mailem (v.chalupa@detska-agentura.cz) nebo telefonicky 731 806 800. Děkujeme.


Poděkování

3.9.2019

Rádi bychom touto cestou chtěli poděkovat všem našim letošním sponzorům, kteří materiálně podpořili naše akce pro děti, které organizujeme.Dále díky sponzorství e-shopu Balistas.cz jsme pro děti získali nové praky Megaline David a také kartografické kompasy MFH a další vybavení. Věříme, že nám i dětem přinesou při táborovém vyžití mnoho užitku. Děkujeme.

Všem Vám velmi děkujeme za Vaši pomoc a budeme rádi, pokud nám i v dalších letech zachováte svou přízeň.


FOTOGALERIE LETNÍCH TÁBORŮ 2019

3.9.2019

http://www.detska-agentura.cz/cz/fotogalerie/