Akce - Letní tábor 2022, dětské letní tábory a další tábory v roce 2022 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2022 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2022 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2022 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2022 a školy v přírodě pro děti

akce

Podzimní prázdniny 2022 - Kung Fu Panda I.

2.9.2022

Vážení rodiče a kamarádi,

i letos se můžete těšit na tradiční podzimní prázdniny na středisku MAYA ve Zlatých Horách. Letos proběhne v termínu od 25.10. do 30.10.2022. podzimní tábor s názvem Kung Fu Panda I.


Z Afriky jsme se letos přesunuli do daleké Číny, kde zažijeme dobrodružství s tlustým pandou Po. Vězte, že i letos zažijete plno zábavy, dobrodružství a her s Vašimi kamarády a božími vedoucími. Proto neváhejte ani chvíli a přihlaste své dítě, protože místa rychle ubývají. :)

Přihláška


Poděkování

31.8.2022

Táborová sezóna nám před pár dny skončila a my bychom chtěli poděkovat všem dětem za účast a rodičům za projevenou důvěru.

Věříme, že jste si tábory užili stejně jako my a že máte minimálně spousty krásných vzpomínek a zážitků.

Na podzim už plánujeme podzimní tábor a pro nové instruktory připravujeme podzimní táborovou školu.

Ještě jednou velké díky bylo to s Vámi BOŽÍ! :)


Fotky z koňského tábora království lesních strážců

17.8.2022

Po kratší pauze se opět hlásíme z našeho střediska ve Zlatých Horách.


Právě nám probíhá poslední turnus letošních prázdnin a my Vám opět přinášíme fotky z tábora. Děti procházejí příběhem ze světa království lesních strážců a zároveň se učí jezdit na koních a vše kolem nich.

Jak jim to jde, můžete vidět v naší fotogalerii, kde budou fotky i nadále přibývat. :)


Fotky z tábora Avengers

31.7.2022

Posíláme pozdravy z tábora Avengers. :)


Tři dny uběhly jako voda a my jsme se spolu s Nickem Fury seznámili se všemi členy týmu Avengers. Dokonce za námi dorazil i samotný Iron man. Všechny naše zážitky můžete opět sledovat v naší fotogalerii, kde s následujícími dny budou přibývat další fotky.


Fotky z tábora Fantastická zvířata a kde je najít II.

22.7.2022

Opět všechny zdravíme z tábora ve Zlatých horách. :)


Máme za sebou již tři dny z tábora Fantastická zvířata a kde je najít a my Vám přinášíme první fotečky. Nyní pomáháme chytat Mloku Scamanderovi kouzelná zvířata. V naší fotogalerii se můžete podívat, jak nám to jde. Fotky budou i nadále přibývat, tak se na ně těšte!


Fotky z tábora Škola čar a kouzel VI.

13.7.2022

Zdravíme celý kouzelnický svět, 
tábor škola čar a kouzel VI. již běží v plném proudu a my Vám přinášíme první fotky z kouzelného světa Harryho Pottera. Jednotlivé fotky naleznete v naší fotogalerii, kde budeme další postupně přidávat. :)


Fotky z tábora Hunger games II.

4.7.2022

Vážení rodiče, přátelé a kamarádi,


již byly pořízeny první fotky z probíhajícího tábora Hunger games II. Počasí nám zatím přeje a nic nám nebrání, abychom si tenhle tábor užili na 100 %. Dobrodružství, které děti prožívají, můžete vidět v naší fotogalerii, kde i nadále budou jednotlivé fotky přibývat. :)


Autobusy 2022

31.5.2022

Odjezdy a příjezdy na a z letních táborů 2022 a některé další pokyny k táborům na středisku Maya.

Odjezdy na tábory :

Ostrava -> Opava -> Krnov -> Zlaté Hory
14:00 14:30 15:00 15:45


Příjezd vlastní dopravou prosím směřujte na rozmezí hodin 15:20-15:40.

 

Příjezdy z táborů :

Zlaté Hory -> Krnov -> Opava -> Ostrava
11:15 12:00 12:30 13:00

Vlastní odvozy z táborů prosím směřujte na rozmezí 10:30 -10:50.

Z Ostravy budou autobusy odjíždět i přijíždět z a na  parkoviště před Funparkem Žirafa (v levé části areálu) nákupního centra Avion Shopping park Ostrava.

Z Opavy budou autobusy odjíždět i přijíždět z a na parkoviště u supermarketu COOP v Opavě Jaktaři (výpadovka na Krnov).

Z Krnova budou autobusy odjíždět i přijíždět z a na parkoviště u Hlavního autobusového nádraží Krnov, u marketu Albert.

Buďte prosím s dětmi na shromaždišti alespoň 15 minut před odjezdem pro klidné vyřízení veškerých formalit a předání dětí vedoucímu autobusu.

Při odjezdu je nezbytné vedoucímu autobusu předat platný Pobytový poukaz dítěte na tábor s podepsanou Bezinfekčností (nejlépe podepsat u autobusu). Dále pak veškeré léky (označené jménem dítěte na každé konkrétní krabičce či léku), které má dítě na táborovém pobytu užívat a jejich způsob užívání (1-0-0 = podat ráno, 0-1-0 = podat v poledne, ....., při potížích a pod.)

Opětovně upozorňujeme rodiče, že na táborech je táborovým řádem zakázáno používat mobilní přístroje a další hodnotná zařízení (tablety, hudební přehrávače, a pod.). Nedávejte prosím tato zařízení dětem s sebou.

Do zavazadlového prostoru se vejde jen určitý objem zavazadel. Berte prosím ohled na počet dětí a nedávejte dětem zbytečnosti ani zbytečně velká zavazadla. Může se stát, že řidič zavazadlo odmítne, pokud se do zavazadlového prostoru nevejde. Řidič může být pokutován za zavazadla mimo zavazadlový prostor.

Děkujeme za pochopení a respektování táborového řádu, provozních řádů středisek, vyhlášek a nařízení vztahujících se k přepravě i táborovému pobytu.


Realizační týmy vedoucích na táboře

27.4.2022

Přejeme krásný středeční den 
Těšíte se na tábory stejně jako na své vedoucí? A s kterými vedoucími se letos na našich táborech vlastně potkáte?


Seznam personálu pro letošní tábory naleznete na našich stránkách v sekci realizační týmy, které budeme i nadále doplňovat.

Celý tým vedoucích Dětské agentury se už na Vás nemůže dočkat. Na táborech místa rychle ubývají, tak nepropásněte šanci strávit nezapomenutelné léto se svými kamarády a oblíbenými vedoucími. :)

Přihláška


Jarní táborová škola 2022

19.4.2022

Během velikonočních prázdnin proběhla Jarní táborová škola. Budoucí instruktory čekala řada přednášek, ale i spoustu her a osvojení si role instruktora. Zároveň se setkali s řídícími jednotlivých táborů.


Všem gratulujeme k úspěšnému zakončení kurzu a těšíme se na blížící se Školy v přírodě. :) Jak jim to šlo se můžete podívat v naši fotogalerii. :)


Letní tábor Avengers

10.4.2022

Rádi bychom Vám oznámili, že jsme pro Vás otevřeli nový tábor s názvem Avengers, který proběhne v termínu od 28.7. do 6.8.2022.


Přidejte se k nám a spolu s legendárními hrdiny jako Iron Man, Kapitán Amerika, nebo Thor se staňte jedním z dalších členu Avengers. Nebudeš na to sám, osud planety země leží na srdci nejen tobě, ale také spoustě nových kamarádů, které poznáš a vedoucích, kteří tě na této cestě budou doprovázet. Země tě potřebuje a my se na tvoji účast budeme těšit!


Proto neváhej a přihlas se na tuto dobrodružnou cestu ještě dnes! :)

Přihláška


Jarní táborová škola 2022

22.3.2022

Jarní táborová škola aktivistů Dětské agentury.

Příjezd na akci: Hromadně, doporučen autobus , doporučujeme si také zarezervovat místenku !!!

Oficiální zahájení: 14.4.2022 v 18:30 hodin před radnicí Zlatých Hor. Konec kurzu je stanoven na 17.4.2022 v 12:00 hodin.

Účastníci kurzu Instruktor si budou v tomto závěrečném termínu dopilovávat vědomosti a získávat zkušenosti od starších vedoucích. Tento kurz je stmelení veškerých informací jak praktických, tak teoretických, nabytých za celý průběh kurzu Instruktor. Kurz je ukončen závěrečnými testy ze všech oborů, které se probíraly včetně kurzu první pomoci.

Všichni zájemci se prosím přihlašte pod tímto článkem přihláškou. Ostatní členové Dětské agentury, kteří mají zájem se akce zúčastnit také, se také přihlásí přihláškou na těchto stránkách a to z důvodu zajištění ubytování a stravy.

Na tomto kurzu se budou pohybovat i programoví vedoucí a je zde možno se přihlásit na jedlotlivé akce pořádané agenturou (školy v přírodě, tábory a další akce)

Věci s sebou: vhodné oblečení i obutí do chaty i přírody (dle počasí), přezůvky !!!, hygienické potřeby, poznámkový blok + něco na psaní.

Poplatek: pro všechny, co jezdili na tábory s Dětskou agenturou 1000,- Kč (částka zahrnuje ubytování, stravu 3xdenně, náklady na topení, lektory, rekvizity, ...), pro instruktory a vedoucí, kteří jezdí pravidelně na tábory s Dětskou agenturou je poplatek 400,- Kč

Na žádost vystavíme omluvenku do školy.

Přihláška


Tábor Škola čar a kouzel VI. je plně obsazen!

21.02.2022

Letní dětský tábor Škola čar a kouzel VI. je již plně rezervován. Dále budeme přijímat objednávky pouze na pozice náhradníků. Jsme velice rádi, že Vás tento motivační příběh opět takto nadchl.


Ostatní tábory nejsou moc pozadu a místa rychle ubývají, proto neváhejte a rezervujte si místečko u nás na táboře ještě dnes!


Budeme se těšit že se s námi vydáte na dobrodružství z filmů Hunger games, Fantastických zvířat, Shreka či si s námi osedláte koně na koňském táboře. :)

Přihláška


Letní tábory 2022

12.1.2022

Událost roku je tady!

Od dnešního dne spouštíme možnost přihlásit se na nové letní tábory pro rok 2022. V sekci letní tábory pro děti 2022 naleznete jednotlivé tábory s informacemi a také s přihláškou.

Letos budeme pokračovat v loňském dobrodružství a Vaše děti se tak opět setkají s hrdiny známých fantasy filmů, jakou jsou Hunger games a Harry Potter, u kouzelného světa ještě zůstaneme, poněvadž se hned dalším nabízeným táborem vydáme po stopách fantastických zvířat II. Následně se přeneseme do animovaného světa, kde Shrekovi spolu s oslíkem pomůžeme zachránit princeznu Fionu a že to bude jízda.

Zároveň jsme se opět vrátili, k již tradičním koňským táborům. O letošních prázdninách se můžete těšit na koňský tábor, který se ponese v duchu příběhu království lesních strážců. A co víc, tenhle tábor není pouze 10 denní, ale bude trvat rovnou 14 dní.

Neváhejte a zarezervujte si tábor již dnes, dokud je místo. :)

Přihláška


Šťastný nový rok

2.1.2022

Vážení rodiče, přátelé a kamarádi.


Za celou Dětskou agenturu bychom Vám rádi popřáli Všechno nejlepší do nového roku 2022. Ať je pro všechny letošní rok úspěšnější než ten loňský a všem se splní to co si přejete. :)


I letos pro Vás připravujeme letní tábory, které zveřejníme na našich stránkách v polovině ledna. Opět se můžete těšit na své vedoucí a kamarády, kteří se budou snažit Vám udělat nezapomenutelné léto plné dobrodružství a zážitků. :)


Dětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2022 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko