Akce - Letní tábor 2019, dětské letní tábory a další tábory v roce 2019 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti

akce


Nadcházející Podzimní táborová škola

15.11.-18.11.2018

Dalším vzdělávacím krokem pro naše nováčky je Podzimní táborová škola. Ta se uskuteční již tento čtvrtek na našem středisku MAYA ve Zlatých Horách. Těšíme se :)

http://www.detska-agentura.cz/cz/akreditacni-vzdelavani/136-podzimni-taborova-skola.html


Uplynulý kurz Instruktor

7.11.2018

Vzdělávací kurz Instruktor mají již naši nováčci za sebou. Probíhal v Opavské Základní škole v sobotu a neděli. Děkujeme všem zúčastněným zájemcům, kterých se sešlo 21. Načerpali informace z okruhů pedagogiky a psychologie her, bezpečnosti práce, zdravovědy, právního minima a hygieny.

Všem držíme palce a přejeme úspěšné zvládnutí zbývajících vzdělávacích bloků.


Kurz Instruktor 2018

3.11.-4.11. 2018

Vzdělávací kurz pro nováčky započal 3.11. od 9:00 hodin v Opavské základní škole Mařádková. Pokračoval také v neděli 4.11. Nováčci si během přednášek převzali znalosti z oblasti pedagogiky, psychologie, tvorby a organizování her, bezpečnosti práce při práci s dětmi, zdravovědy a legislativa vztahující se k ozdravným pobytům a vedení dětských kolektivů. Zúčastnil se krásný počet 21 zájemců, za což děkujeme.

Přihláška


UPOZORNĚNÍ - ZMĚNA provozní doby kanceláře Dětské agentury v Kylešovicích

1.11.2018

PROVOZNÍ DOBA KANCELÁŘE V KYLEŠOVICÍCH BUDE OMEZENA NA ČTVRTEK VŽDY OD 9:00 DO 12:00 HODIN. V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLIV DOTAZŮ VOLEJTE NA TELEFONNÍ ČÍSLO: 553 770 777 / 603 724 398 ČI PIŠTE ELEKTRONICKY NA EMAILOVU ADRESU: INFO@DETSKA-AGENTURA.CZ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ


Vzdělávací kurzy 2018 Dětské agentury

listopad 2018

Každým rokem vždy po prázdninách probíhá  „kolečko“ vzdělávacích kurzů pro nováčky Dětské agentury. Proto bychom rádi představili kurz INSTRUKTOR, který je pro každého, kdo se již nemůže zúčastnit táborů Dětské agentury (15 let a výše) a nechce opustit skvělý kolektiv, prostředí a přátele. Druhá ze série vzdělávání je Podzimní táborová škola. Je to pokračování kurzu Instruktor, kde si nováčci ověří informace nabité na Instruktorském kurzu a "ošahají" si je v praxi. Tyto kurzy jsou pro všechny, kteří chtějí pracovat s dětmi na školách v přírodě, letních táborech a dalších akcích pro děti a mládež Dětské agentury.

Přihláška


Poděkování

13.6.2018

Rádi bychom touto cestou chtěli poděkovat všem našim sponzorům a také paní Holoubkové, která nás podpořila milým sponzorským darem.Opatřila pro nás mnoho pexes, omalovánek, vystřihovánek, sešitů a pár plyšáků, které poslouží jako ceny v táborových hrách či jako malý dáreček pro děti, které mají během tábora narozeniny. Dále jsme byli rádi za klíčenky, papírové klobouky, plastová autíčka a také malé anglicko-české slovníčky! Mockrát děkujeme za Vaši pomoc.


Zdravotník zotavovacích akcí (ZZA) 2018

4.3.2018

Sérii vzdělávacích kurzů jsme letos zahájili kurzem Zdravotník zotavovacích akci (ZZA), poněvadž naší nezbytnou podmínkou pro uchazeče kolektivu táborových vedoucích Dětské agentury je absolvování těchto zdravotnických přednášek.  Výuka probíhala v evakuačním centru Červeného kříže Opavy.


Jedná se o 40-ti hodinový vzdělávací kurz, má akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Členové, kteří se ho zúčastní, se zaměřují na zvládnutí první pomoci – jak stavů ohrožujících život, tak i běžné úrazy.

Všem zúčastněným bychom chtěli poděkovat za snahu a účast a pogratulovat těm, kteří tento kurz zdárně složili. Přejeme mnoho dalších úspěchů.Sponzorské dary

Rádi bychom poděkovali všem sponzorům, kteří v loňském roce přispěli finanční částkou nebo jinak materiálně podpořili akce pro děti, které organizujeme. Všem Vám velmi děkujeme a věříme, že nám i letos zachováte svou přízeň.


Environmentální programy

Zajišťujeme pořádání programů se zaměřením EVVO. 10denní programy vytvořené ve spolupráci se školským zařízením pro environmentální vzdělávání – Lipka Brno. Děním na louce a v lese motivované příběhem Ondřeje Sekory provází naše EVVO programy - Ferda u vody, Ferda na louce, Ferda v lese a Ferda v bylinkové lékárně a Jak žije les. Zveme všechny školáky do krásného, ekologicky čistého prostředí Hrubého Jeseníku známého historií těžby zlata, krásnými procházkami chráněnou krajinnou oblastí Rejvízu,do oblasti se spoustou zřícenin hradů i sítí rozhleden.


Dětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2019 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko