Akce - Letní tábor 2020, dětské letní tábory a další tábory v roce 2020 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti

akce

Letní tábory 2020

13.01.2020

Všichni už se po začátku nového roku přenesli přes vánoční pohodu a Silvestrovské oslavy do pracovní nálady a my nezůstáváme pozadu! Už nyní pro Vás připravujeme letní tábory na nadcházející sezónu 2020.


Stejně jako v předchozích letech budete moct zažít spoustu dobrodružství s Vašimi oblíbenými filmovými hrdiny a týmy těch nejlepších vedoucích. Ať už jde o poslední dobrodružství rodiny Skywalkerů ve světě Hvězdných válek, trampoty bláznivého pirátského kapitána Jacka Sparrowa, nebo příběh z Ledového království, u nás si určitě vyberete.


V průběhu tohoto týdne spustíme na našich stránkách přihlášky na jednotlivé turnusy. Sledujte tak přímo web, abyste měli místo jisté!


UZAVŘENÁ KANCELÁŘ

1.1.2020

Z důvodu rekonstrukce budovy je kancelář Dětské agentury dočasně uzavřena. Veškeré dotazy vám budou zodpovězeny na emailu v.chalupa@detska-agentura.cz.Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.


Poděkování

3.9.2019

Rádi bychom touto cestou chtěli poděkovat všem našim letošním sponzorům, kteří materiálně podpořili naše akce pro děti, které organizujeme.Dále díky sponzorství e-shopu Balistas.cz jsme pro děti získali nové praky Megaline David a také kartografické kompasy MFH a další vybavení. Věříme, že nám i dětem přinesou při táborovém vyžití mnoho užitku. Děkujeme.

Všem Vám velmi děkujeme za Vaši pomoc a budeme rádi, pokud nám i v dalších letech zachováte svou přízeň.


FOTOGALERIE LETNÍCH TÁBORŮ 2019

3.9.2019

http://www.detska-agentura.cz/cz/fotogalerie/


Dětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2020 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko