Akce - Letní tábor 2019, dětské letní tábory a další tábory v roce 2019 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti

akce

UZAVŘENÁ KANCELÁŘ

7.10.2019

Z důvodu rekonstrukce budovy je kancelář Dětské agentury dočasně uzavřena. Veškeré dotazy vám budou zodpovězeny na emailu t.supikova@detska-agentura.cz.Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.


Příjezd a odjezd autobusu na Podzimní prázdniny 2019

17.9.2019

Odjezd a příjezd na podzimní prázdniny 2019 a některé další pokyny k táboru na středisku Maya.

Odjezdy na tábor :

Ostrava -> Opava přestávka Opava Krnov Zlaté Hory
16:00 16:45 17:00 17:30 18:00

Vlastní dopravu prosím směřujte na rozmezí 17:00 - 17:30!

 

Příjezdy z táborů :

Zlaté Hory -> Krnov -> Opava -> Ostrava
11:00 12:00 12:30 13:30

Vlastní odvozy z táborů prosím směřujte na rozmezí 10:00 - 10:30!

 

Ostravy budou autobusy odjíždět i přijíždět z a na parkoviště Funparkem Žirafa (v levé části areálu) nákupního centra Avion Shopping park Ostrava.

Opavy budou autobusy odjíždět i přijíždět z a na parkoviště u supermarketu COOP v Opavě Jaktaři (výpadovka na Krnov).

Krnova budou autobusy odjíždět i přijíždět z Hlavního autobusového nádraží Krnov, u supermarketu Albert.

Buďte prosím s dětmi na shromaždišti alespoň 15 minut před odjezdem pro klidné vyřízení veškerých formalit a předání dětí vedoucímu autobusu.

Při odjezdu je nezbytné vedoucímu autobusu předat platný Pobytový poukaz dítěte na tábor s podepsanou Bezinfekčností (nejlépe podepsat u autobusu). Dále pak veškeré léky (označené jménem dítěte na každé konkrétní krabičce či léku), které má dítě na táborovém pobytu užívat a jejich způsob užívání (1-0-0 = podat ráno, 0-1-0 = podat v poledne, ....., při potížích a pod.)

Opětovně upozorňujeme rodiče, že na táborech je táborovým řádem zakázáno používat mobilní přístroje a další hodnotná zařízení (tablety, hudební přehrávače, apod.). Nedávejte prosím tato zařízení dětem s sebou.

Do zavazadlového prostoru se vejde jen určitý objem zavazadel. Berte prosím ohled na počet dětí a nedávejte dětem zbytečnosti ani zbytečně velká zavazadla. Může se stát, že řidič zavazadlo odmítne, pokud se do zavazadlového prostoru nevejde. Řidič může být pokutován za zavazadla mimo zavazadlový prostor.

Děkujeme za pochopení a respektování táborového řádu, provozních řádů středisek, vyhlášek a nařízení vztahujících se k přepravě i táborovému pobytu.


Vzdělávací kurzy 2019 Dětské agentury

9.9.2019

Rádi bychom představili kurz INSTRUKTOR, který je pro každého, kdo se již nemůže zúčastnit táborů Dětské agentury (16 let a výše) a nechce opustit skvělý kolektiv, prostředí a přátele. Druhá ze série vzdělávání je Podzimní táborová škola. Je to pokračování kurzu Instruktor, kde si nováčci ověří informace nabité na Instruktorském kurzu a "ošahají" si je v praxi. Tyto kurzy jsou pro všechny, kteří chtějí pracovat s dětmi na školách v přírodě, letních táborech a dalších akcích pro děti a mládež Dětské agentury.

Přihláška


PODZIMNÍ PRÁZDNINY jsou již plně obsazeny.

9.9.2019


Poděkování

3.9.2019

Rádi bychom touto cestou chtěli poděkovat všem našim letošním sponzorům, kteří materiálně podpořili naše akce pro děti, které organizujeme.Dále díky sponzorství e-shopu Balistas.cz jsme pro děti získali nové praky Megaline David a také kartografické kompasy MFH a další vybavení. Věříme, že nám i dětem přinesou při táborovém vyžití mnoho užitku. Děkujeme.

Všem Vám velmi děkujeme za Vaši pomoc a budeme rádi, pokud nám i v dalších letech zachováte svou přízeň.


PODZIMNÍ PRÁZDNINY MAYA 2019 - MADAGASCAR III.

27.8.2019

I letos pokračujeme s našimi kamarády z newyorské zoo, se kterými se můžete zase vidět na středisku MAYA ve Zlatých Horách. Určitě všichni víte, že jsou to lev Alex, hrošice Glorie, zebrák Marty a žirafák Melman.Takže se už moc těšíme, bude to EPES RADES

Přihláška


FOTOGALERIE LETNÍCH TÁBORŮ 2019

4.7.2019

http://www.detska-agentura.cz/cz/fotogalerie/


TÁBOROVÁ SEZÓNA ZAHÁJENA

1.7.2019

Konečně nastala dlouho očekávaná prázdninová nálada a s ní také letní tábory⛺️. Právě dnes začínají 2 tábory, jeden na středisku MAYA a druhý na středisku Doubrava. Tak honem utíkejte s námi této krásné sezóně vstříc ;) Moc se těšíme na všechny přihlášené táborníky !:)


LETNÍ TÁBORY 2019

18.1.2019

Od dnešního dne spouštíme možnost přihlásit se na nové letní tábory pro rok 2019. V sekci letní tábory pro děti 2019 naleznete jednotlivé tábory s popiskami a také s přihláškou.

Letos se Vaše děti mohou opět setkat s hrdiny známých fantasy filmů, jako jsou Star Wars, Pán prstenů a Piráti z Karibiku, kteří obsadili naše středisko MAYA již minulými léty. Nově se seznámíme s draky, protože táborovou sezónu bude otevírat tábor s názvem Jak vycvičit draka. Nesmí chybět ani kouzla, takže ředitelky Lucky si pro Vaše děti připravily Školu čar a kouzel III. Naše nejmenší kamarády jistě nadchne zelený a dobře známý zlobr Shrek.  A pro umělecké duše je tady již třetím rokem kreativní tábor Barevná fantazie.

Budeme se těšit, prázdniny tady budou cobydup!:)

Více informací naleznete zde.

PřihláškaDětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2019 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko