Akce - Letní tábor 2021, dětské letní tábory a další tábory v roce 2021 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti

akce

Léto 2021 se nezastavitelně blíží

02.03.2021

Pomalu nám začíná jaro a my Vám s radostí oznamujeme, že tábor Škola čar a kouzel V. je již plně obsazen  Tábor Hunger games má posledních 25 volných míst a tábor Fantastická zvířata a kde je najít posledních 35 míst, proto neváhejte a přihlaste své děti dokud je ještě místo. :)


Zároveň bedlivě sledujeme aktuální situaci, a věříme, že i v letošním roce tábory proběhnou bez výraznějších omezení. V případě, že vláda zakáže možnost pořádání letních táborů o prázdninách, budeme vracet penízky v plné výši zpět.


Nezbývá než popřát spoustu sil s nadcházejícími opatřeními a v létě se na Vás těšíme  :)


Letní tábory 2021

18.1.2021

Událost roku je tady!

Od dnešního dne spouštíme možnost přihlásit se na nové letní tábory pro rok 2021.

V sekci letní tábory pro děti 2021 naleznete jednotlivé tábory s popiskami a také s přihláškou.

Letos se Vaše děti mohou opět setkat s hrdiny známých fantasy filmů, jakou jsou Hunger games a Harry Potter, u kouzelného světa ještě zůstaneme, poněvadž se hned dalším nabízeným táborem vydáme po stopách fantastických zvířat.

Neváhejte a zarezervujte si tábor již dnes, dokud je místo. :)


Veselé Vánoce a šťastný nový rok :)

24.12.2020

Jsou tady Vánoce a blíží se příchod nového roku.

Společně jsme zvládli i během tohoto zmateného roku uspořádat  akce a proměnili jsme alespoň letošní léto v nezapomenutelné dobrodružství pro každého, kdo s námi vyrazil na tábor.

Za celou Dětskou agenturu Vám všem přejeme klidné prožití Vánočních svátků plných lásky, rodiny, přátel a zážitků.

Příští rok bude v lecčem rozdílný, pokud bude ovšem situace alespoň trochu nakloněná v náš prospěch, můžete se Vy i vaši nejmladší opět těšit na léto, tábory a další akce pořádané Dětskou agenturou.

Za celý náš kolektiv tedy nezbývá než ještě jednou říct veselé Vánoce a šťastný nový rok.


Otevírací doba kanceláře

1.1.2020

Kancelář v Opavě je otevřena každé pondělí 16:00 - 20:00. V případě, že budete mít jakékoli dotazy mimo tento čas, obraťte se na nás prosím e-mailem (v.chalupa@detska-agentura.cz) nebo telefonicky 731 806 800. Děkujeme.