Akce - Letní tábor 2020, dětské letní tábory a další tábory v roce 2020 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti

akce

Poslední volná místa na táboře

31.05.2020

Všichni zájemci o letní tábory u nás ve Zlatých horách pozor!

Na třech turnusech, které pro Vás v létě chystáme zbývá jen pár volných míst. Konkrétně se jedná o tyto tábory:


- Škola čar a kouzel IV. - plně obsazen, přihlášky přijimáme pouze na místo náhradníka

- Tábor plný koní: Království lesních strážců - tábor plně OBSAZEN, přihlášky přijímáme pouze na místo náhradníka

- Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta - plně obsazen, přihlášky přijimáme pouze na místo náhradníka

- Barevná fantazie - Kreativní tvoření - poslední 4 místa

- Dále nabízíme možnost dalších čtyř různorodých tematicky odlišných táborů. Od pohádkového pro nejmenší, až po kreativní turnus pro nadané výtvarníky.


Samozřejmě i nadále sledujeme veškeré informace ze strany vlády a jednání ohledně letních táborů vzhledem k situaci vyvolané pandemií koronaviru. I nadále Vás v případě jakékoliv změny budeme kontaktovat a informovat o dalších krocích.


Informace k nastávající situaci

24.03.2020

Vážení rodiče.


Dost často se na nás v posledních dnech obracíte s dotazy, jestli tábory v létě proběhnou a popřípadě, jestli budeme vracet již zaplacené peníze. Jak jsme avizovali v minulém příspěvku, stále doufáme, že v červenci a srpnu už bude vše v pořádku a naše akce se tak budou moct uskutečnit.

Jsme ovšem připraveni na následující vývoj situace a okamžitě reagovat. Jestliže vláda České republiky zakáže během prázdnin konání akcí nad 100 účastníků, popřípadě pak samotné dětské tábory, budeme zasílat plnou výši již zaplacené částky zpátky na Váš účet. V případě, že budete chtít provést storno z vlastní iniciativy, vše se bude řídit storno podmínkami, které můžete dohledat na našich webových stránkách.

Sledujte dál naše stránky, Facebook nebo Instagram Dětské agentury pro jakékoliv aktuality a nové informace. Pevně věříme, že léto na Maye proběhne tak, jako všechny předešlé roky.


Zpráva pro všechny zájemce i přihlášené na tábor.

18.03.2020

Všichni se nacházíme ve složité situaci a doufáme, že se celá země co nejdříve vrátí do běžného a bezpečného provozu.Jako Agentura však věříme, že v létě bude vše v pořádku a my tak, jako každý rok, budeme moct uspořádat veškeré turnusy se vší parádou! 
Přihlášky dále běží, sledujeme veškeré nové informace a prozatím tedy postupujeme podle původního plánu. Jestli tedy Vaši nejmladší ještě nemají plány na červenec a srpen, neváhejte a přihlašte své ratolesti na náš tábor.
Přejeme všem hodně štěstí a hlavně zdraví, v létě to zase rozjedeme u nás ve Zlatých horách!


Letní tábory 2020

13.01.2020

Letní tábory se nám nezadržitelně blíží a pokud zvažujete přihlášku, neváhejte... Dopřejte Vašemu dítěti nezapomenutelné prázdniny v nádherném prostředí Zlatých hor, se zajímavým program a partou super dětí a vedoucích. Více informací naleznete v sekci Letní tábory 2020. Těšíme se na Vás!


Otevírací doba kanceláře

1.1.2020

Kancelář v Opavě je otevřena každé pondělí 16:00 - 20:00. V případě, že budete mít jakékoli dotazy mimo tento čas, obraťte se na nás prosím e-mailem (v.chalupa@detska-agentura.cz) nebo telefonicky 731 806 800. Děkujeme.


Poděkování

3.9.2019

Rádi bychom touto cestou chtěli poděkovat všem našim letošním sponzorům, kteří materiálně podpořili naše akce pro děti, které organizujeme.Dále díky sponzorství e-shopu Balistas.cz jsme pro děti získali nové praky Megaline David a také kartografické kompasy MFH a další vybavení. Věříme, že nám i dětem přinesou při táborovém vyžití mnoho užitku. Děkujeme.

Všem Vám velmi děkujeme za Vaši pomoc a budeme rádi, pokud nám i v dalších letech zachováte svou přízeň.


FOTOGALERIE LETNÍCH TÁBORŮ 2019

3.9.2019

http://www.detska-agentura.cz/cz/fotogalerie/