Akce - Letní tábor 2019, dětské letní tábory a další tábory v roce 2019 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti

akce

DROBNÁ ZMĚNA V NÁSTUPNÍM MÍSTĚ OSTRAVA

11.7.2019

❗️PROSÍME O POZORNOST❗️
PROBĚHLA MALÁ ZMĚNA NÁSTUPNÍHO MÍSTA DĚTÍ DO AUTOBUSU V OSTRAVĚ. SPRÁVCI AREÁLU NÁKUPNÍHO STŘEDISKA AVION SHOPPING PARK OSTRAVA NÁS POŽÁDALI, ABYCHOM AUTOBUSY STAVĚLI K PARKOVIŠTI PŘED FUNPARKEM ŽIRAFA (V LEVÉ ČÁSTI AREÁLU). DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.


FOTOGALERIE LETNÍCH TÁBORŮ 2019

4.7.


TÁBOROVÁ SEZÓNA ZAHÁJENA

1.7.2019

Konečně nastala dlouho očekávaná prázdninová nálada a s ní také letní tábory⛺️. Právě dnes začínají 2 tábory, jeden na středisku MAYA a druhý na středisku Doubrava. Tak honem utíkejte s námi této krásné sezóně vstříc ;) Moc se těšíme na všechny přihlášené táborníky !:)


První koňský tábor PLNĚ OBSAZEN

29.4.2019

Další z táborových pobytů pro děti v termínu od 1.7.-10.7. je plně rezervován, nyní přijímáme přihlášky už jen na místa náhradníků. Je to letní koňský tábor Tábor plný koní I. - Ohnivý oceán.Zbývají volná místa pouze na tábory: Jak vycvičit draka I., Pán prstenů II. - Dvě věže, Shrek I., Star Wars - Poslední z Jediů, Barevná fantasie - kreativní tvoření, Kniha džunglí a Tábor plný koní II. - Princ z Persie: Písky času. Ale i ty se hezky naplňují, proto neváhejte a mrkněte se na naši nabídku a objednejte pro své děti zábavný pobyt :)

Přihláška


Další tábory téměř naplněny!

10.4.2019

Aktuálně se nám blíží naplnění 3 tábory, jsou to: Jak vycvičit draka I., Barevná fantasie - kreativní tvoření a Tábor plný koní I. - Ohnivý oceán. Všude je méně než 10 volných míst! Rychle místečko pro své děti zarezervujte, protože za chvíli už žádné nezbude :)

Přihláška


2. tábor plně obsazen

20.3.2019

Další tábory čekají na zaplnění, jako třeba Pán prstenů, Star Wars nebo nově Jak vycvičit draka I.. Na kreativní duše čeká tábor Barevná fantasie, kde je už jenom 20 volných míst. Na naše nejmenší kamarády čeká zlobr Shrek I.Koňský tábor Ohnivý oceán již  za chvíli dosáhne stavu naplněnosti, zbývá jenom 13 volných míst. Další koňský tábor Princ z Persie: Písky času má o trošku více volných míst a to 25. Nově nás vtáhne do svého děje dobrodružný tábor Khina džunglí. Neváhejte a ještě dnes tábor objednejte, míst ubývá :)

Přihláška


Tábor Škola čar a kouzel III. je již plně OBSAZEN

6.2.2019

V řadě tady máme ale i další zajímavá témata jako třeba Pán prstenů, Piráti z Karibiku, Star Wars nebo nově Jak vycvičit draka I.. Na kreativní duše čeká tábor Barevná fantasie a ty nejmenší potěšíme docela mírumilovným zlobrem - tábor Shrek I..Koňský tábor Ohnivý oceán již  za chvíli dosáhne poloviny naplněnosti, stejně tak jako Princ z Persie: Písky času, proto neváhejte a ještě dnes tábor objednejte :). Nově nás vtáhne do svého děje dobrodružný tábor Khina džunglí.Budeme se těšit :)

Přihláška


LETNÍ TÁBORY 2019

18.1.2019

Od dnešního dne spouštíme možnost přihlásit se na nové letní tábory pro rok 2019. V sekci letní tábory pro děti 2019 naleznete jednotlivé tábory s popiskami a také s přihláškou.

Letos se Vaše děti mohou opět setkat s hrdiny známých fantasy filmů, jako jsou Star Wars, Pán prstenů a Piráti z Karibiku, kteří obsadili naše středisko MAYA již minulými léty. Nově se seznámíme s draky, protože táborovou sezónu bude otevírat tábor s názvem Jak vycvičit draka. Nesmí chybět ani kouzla, takže ředitelky Lucky si pro Vaše děti připravily Školu čar a kouzel III. Naše nejmenší kamarády jistě nadchne zelený a dobře známý zlobr Shrek.  A pro umělecké duše je tady již třetím rokem kreativní tábor Barevná fantazie.

Budeme se těšit, prázdniny tady budou cobydup!:)

Více informací naleznete zde.

PřihláškaNadcházející Podzimní táborová škola

15.11.-18.11.2018

Dalším vzdělávacím krokem pro naše nováčky je Podzimní táborová škola. Ta se uskuteční již tento čtvrtek na našem středisku MAYA ve Zlatých Horách. Těšíme se :)

http://www.detska-agentura.cz/cz/akreditacni-vzdelavani/136-podzimni-taborova-skola.html


Uplynulý kurz Instruktor

7.11.2018

Vzdělávací kurz Instruktor mají již naši nováčci za sebou. Probíhal v Opavské Základní škole v sobotu a neděli. Děkujeme všem zúčastněným zájemcům, kterých se sešlo 21. Načerpali informace z okruhů pedagogiky a psychologie her, bezpečnosti práce, zdravovědy, právního minima a hygieny.

Všem držíme palce a přejeme úspěšné zvládnutí zbývajících vzdělávacích bloků.


Kurz Instruktor 2018

3.11.-4.11. 2018

Vzdělávací kurz pro nováčky započal 3.11. od 9:00 hodin v Opavské základní škole Mařádková. Pokračoval také v neděli 4.11. Nováčci si během přednášek převzali znalosti z oblasti pedagogiky, psychologie, tvorby a organizování her, bezpečnosti práce při práci s dětmi, zdravovědy a legislativa vztahující se k ozdravným pobytům a vedení dětských kolektivů. Zúčastnil se krásný počet 21 zájemců, za což děkujeme.

Přihláška


Vzdělávací kurzy 2018 Dětské agentury

listopad 2018

Každým rokem vždy po prázdninách probíhá  „kolečko“ vzdělávacích kurzů pro nováčky Dětské agentury. Proto bychom rádi představili kurz INSTRUKTOR, který je pro každého, kdo se již nemůže zúčastnit táborů Dětské agentury (15 let a výše) a nechce opustit skvělý kolektiv, prostředí a přátele. Druhá ze série vzdělávání je Podzimní táborová škola. Je to pokračování kurzu Instruktor, kde si nováčci ověří informace nabité na Instruktorském kurzu a "ošahají" si je v praxi. Tyto kurzy jsou pro všechny, kteří chtějí pracovat s dětmi na školách v přírodě, letních táborech a dalších akcích pro děti a mládež Dětské agentury.

Přihláška


Zdravotník zotavovacích akcí (ZZA) 2018

4.3.2018

Sérii vzdělávacích kurzů jsme letos zahájili kurzem Zdravotník zotavovacích akci (ZZA), poněvadž naší nezbytnou podmínkou pro uchazeče kolektivu táborových vedoucích Dětské agentury je absolvování těchto zdravotnických přednášek.  Výuka probíhala v evakuačním centru Červeného kříže Opavy.


Jedná se o 40-ti hodinový vzdělávací kurz, má akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Členové, kteří se ho zúčastní, se zaměřují na zvládnutí první pomoci – jak stavů ohrožujících život, tak i běžné úrazy.

Všem zúčastněným bychom chtěli poděkovat za snahu a účast a pogratulovat těm, kteří tento kurz zdárně složili. Přejeme mnoho dalších úspěchů.Sponzorské dary

Rádi bychom poděkovali všem sponzorům, kteří v loňském roce přispěli finanční částkou nebo jinak materiálně podpořili akce pro děti, které organizujeme. Všem Vám velmi děkujeme a věříme, že nám i letos zachováte svou přízeň.


Environmentální programy

Zajišťujeme pořádání programů se zaměřením EVVO. 10denní programy vytvořené ve spolupráci se školským zařízením pro environmentální vzdělávání – Lipka Brno. Děním na louce a v lese motivované příběhem Ondřeje Sekory provází naše EVVO programy - Ferda u vody, Ferda na louce, Ferda v lese a Ferda v bylinkové lékárně a Jak žije les. Zveme všechny školáky do krásného, ekologicky čistého prostředí Hrubého Jeseníku známého historií těžby zlata, krásnými procházkami chráněnou krajinnou oblastí Rejvízu,do oblasti se spoustou zřícenin hradů i sítí rozhleden.


Dětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2019 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko