Akce - Letní tábor 2018, dětské letní tábory a další tábory v roce 2018 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2018 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2018 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2018 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2018 a školy v přírodě pro děti

akce

PODZIMNÍ PRÁZDNINY MAYA 2018 - MADAGASCAR II.

26.10.-30.10.2018

Chtěli bychom pozvat Vaše dítka na podzimní prázdniny na středisku MAYA!!! :) Letos pokračujeme s velice oblíbenými zvířátky z newyorské zoo, která opět navštíví naše středisko MAYA ve Zlatých Horách. Určitě všichni víte, že jsou to lev Alex, hrošice Glorie, zebrák Marty a žirafák Melmen.Takže se už moc těšíme, bude to EPES RADES :)

Přihlášky naleznete na našich stránkách zde: http://www.detska-agentura.cz/…/jednorazove-ak…/seznam-akci/

Přihláška


KANCELÁŘ BUDE UZAVŘENA

28.8.2018

Z důvodu čerpání dovolené bude KANCELÁŘ v termínu od 3.9. do 7.9. na ulici Hlavní 156 v Kylešovicích UZAVŘENA. Veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme emailem (info@detska-agentura.cz / p.karlee@detska-agentura.cz) či na telefonních číslech 731 701 322 nebo 603 724 398. Dotazy odkázané na email t.supikova@detska-agentura.cz budou zodpovězeny až v pondělí 10.9.2018. Děkujeme za pochopení.


Tábor Barevná fantazie je již plně rezervován.

22.8.-28.8.

Poslední z táborů se již plně obsadil. Jedná se o tábor Barevná fantazie, který se uskuteční v srpnu a to od 22.8. do 28.8. 2018. Nyní přijímáme přihlášky pouze na místa náhradníků. Děkujeme.


Tábor Šmoulové od 29.7. do 4.8. pro nejmenší

29.7.-4.8.

Již tuto neděli 29.7. obsadí naše středisko MAYA modří trpaslíci! Ano, navštíví náš Šmoulové! Ti z Vás, kteří se ještě s nimi nesetkali, tak neváhejte! Stále máme pár volných místeček :)

Přihláška


Poděkování

13.6.2018

Rádi bychom touto cestou chtěli poděkovat všem našim sponzorům a také paní Holoubkové, která nás podpořila milým sponzorským darem.Opatřila pro nás mnoho pexes, omalovánek, vystřihovánek, sešitů a pár plyšáků, které poslouží jako ceny v táborových hrách či jako malý dáreček pro děti, které mají během tábora narozeniny. Dále jsme byli rádi za klíčenky, papírové klobouky, plastová autíčka a také malé anglicko-české slovníčky! Mockrát děkujeme za Vaši pomoc.


Autobusová doprava 2018 na a z táborů

6.6.2018

Odjezdy na tábory :

Ostrava -> Opava -> Krnov -> Zlaté Hory
14:00 15:00 15:30 16:30

Vlastní dopravu prosím směřujte na rozmezí 16.00-16.20.

 

Příjezdy z táborů :

Zlaté Hory -> Krnov -> Opava -> Ostrava
11:00 12:00 12:30 13:30

Vlastní odvozy z táborů prosím směřujte na rozmezí 10:30-10:50

 

ZMĚMA: Z Ostravy budou autobusy odjíždět i přijíždět z a na autobusovou zastávku před obchodem Albert v areálu nákupního centra Avion Shopping park Ostrava.

Z Opavy budou autobusy odjíždět i přijíždět z a na parkoviště u supermarketu COOP v Opavě Jaktaři (výpadovka na Krnov).

Z Krnova budou autobusy odjíždět i přijíždět z a na parkoviště u Hlavního autobusového nádraží Krnov, u marketu Albert.

Buďte prosím s dětmi na shromaždišti alespoň 15 minut před odjezdem pro klidné vyřízení veškerých formalit a předání dětí vedoucímu autobusu.

Při odjezdu je nezbytné vedoucímu autobusu předat platný Pobytový poukaz dítěte na tábor s podepsanou Bezinfekčností (nejlépe podepsat u autobusu). Dále pak veškeré léky (označené jménem dítěte na každé konkrétní krabičce či léku), které má dítě na táborovém pobytu užívat a jejich způsob užívání (1-0-0 = podat ráno, 0-1-0 = podat v poledne, ....., při potížích a pod.)

Opětovně upozorňujeme rodiče, že na táborech je táborovým řádem zakázáno používat mobilní přístroje a další hodnotná zařízení (tablety, hudební přehrávače, a pod.). Nedávejte prosím tato zařízení dětem s sebou.

Do zavazadlového prostoru se vejde jen určitý objem zavazadel. Berte prosím ohled na počet dětí a nedávejte dětem zbytečnosti ani zbytečně velká zavazadla. Může se stát, že řidič zavazadlo odmítne, pokud se do zavazadlového prostoru nevejde. Řidič může být pokutován za zavazadla mimo zavazadlový prostor.

Děkujeme za pochopení a respektování táborového řádu, provozních řádů středisek, vyhlášek a nařízení vztahujících se k přepravě i táborovému pobytu.


Zdravotník zotavovacích akcí (ZZA) 2018

4.3.2018

Sérii vzdělávacích kurzů jsme letos zahájili kurzem Zdravotník zotavovacích akci (ZZA), poněvadž naší nezbytnou podmínkou pro uchazeče kolektivu táborových vedoucích Dětské agentury je absolvování těchto zdravotnických přednášek.  Výuka probíhala v evakuačním centru Červeného kříže Opavy.


Jedná se o 40-ti hodinový vzdělávací kurz, má akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Členové, kteří se ho zúčastní, se zaměřují na zvládnutí první pomoci – jak stavů ohrožujících život, tak i běžné úrazy.

Všem zúčastněným bychom chtěli poděkovat za snahu a účast a pogratulovat těm, kteří tento kurz zdárně složili. Přejeme mnoho dalších úspěchů.Tábor plný koní - Noc v muzeu je již plně OBSAZEN!!!

26.2.2018

Vážení a milí táborníci :)!


Další tábor, v pořadí už 2., je naplněn. Na tábor Noc v muzeu přijímáme přihlášky jen na pozice náhradníků. Jsme velice rádi, že Vás koně opět uchvátili.

Neváhejte a přihlašte své ratolesti na některý z našich ostatních táborů, což jsou: Jumanji: Vítejte v džungli! (2.7.-11.7.) Pán prstenů: Společenstvo prstenu (11.7.-20.7.) Star Wars: Síla se probouzí (4.8.-13.8.) Piráti z Karibiku: na konci světa (13.8.-22.8.) Kreativní tábor: Barevná fantazie (22.8.-28.8.). Pro nejmenší táborníky nabídneme tábor Šmoulové (29.7-4.8.)

Budeme se moc těšit :)


Tábor Harry Potter a Tajemná komnata je již plně OBSAZEN!!!

8.2.2018

Vážení rodiče, milí táborníci a tábornice!:)


Letní dětský tábor Harry Potter a Tajemná komnata je již plně rezervován. Dále budeme přijímat objednávky na pozice náhradníků.

Jsme velice rádi, že Vás tento motivační příběh takto nadchnul. V řadě tady máme ale i další zajímavá témata jako třeba Pán prstenů, Piráti z Karibiku, Star Wars, Jumanji. Na kreativní duše čeká tábor Barevná fantazie a ty nejmenší potěšíme modrými trpaslíky - tábor Šmoulové. Koňský tábor Noc v muzeu je již  z větší poloviny naplněn, proto neváhejte a ještě dnes tábor objednejte :)

Těšíme se.


JARNÍ TÁBOROVÁ ŠKOLA 2018

6.2.2018

Táborová škola aktivistů Dětské agentury.

  • Příjezd na akci: Hromadně, doporučen autobus, doporučujeme si také zarezervovat místenku !!!
  • 16:00 - Ostrava,  ÚAN -> Zlaté Hory - 18:16
  • Oficiální zahájení: 29.03.2018 v 18:30 hodin. Konec kurzu je stanoven na 01.04.2018 v 11:00 hodin.
  • určeno pro mládež od 15 let

 

Účastníci kurzu Instruktor si budou v tomto závěrečném termínu dopilovávat vědomosti a získávat zkušenosti od starších vedoucích. Tento kurz je stmelení veškerých informací jak praktických, tak teoretických, nabytých za celý průběh kurzu Instruktor. Kurz je ukončen závěrečnými testy ze všech oborů, které se probíraly.

Ostatní členové Dětské agentury, kteří také mají zájem se akce zúčastnit, se oficiálně přihlásí přihláškou na těchto stránkách a to z důvodu zajištění ubytování a stravy.

Na kurzu se budou pohybovat i programoví vedoucí a je zde možno se přihlásit na jednotlivé akce pořádané agenturou (školy v přírodě, tábory a další akce)

Věci s sebou: vhodné oblečení i obutí do chaty i přírody (dle počasí), přezůvky !!!, hygienické potřeby, poznámkový blok + něco na psaní.

Poplatek: pro všechny účastníky tohoto kurzu Instruktor - 660 .-(částka zahrnuje ubytování, stravu 3xdenně, náklady na topení, lektory, rekvizity, ...)

Přihláška


Táborové novinky pro rok 2018

16.1.2018

Abychom také potěšili nejmladší nadšence pro tábory, s radostí jsme pro ně připravili tábor s názvem Šmoulové. Je určený pro děti ve věku od 5 do 10 let. Děti si užijí spoustu šmoulí legrace a pokusí se společně vymyslet, jak přelstít čaroděje Gargamela! S našimi modrými kamarády se již na všechny zájemce moc těšíme! :)

Stejně jako minulý rok, i letos nebude chybět tábor pro mladé umělce! Tábor Barevná fantazie je zaměřený na rozvíjení fantazie a dovedností, kde se děti mohou naučit spoustu nových technik.

Přihláška


Letní tábory 2018

9.1.2018

Od dnešního dne jsme spustili přihlášky na letní tábory v roce 2018. Mezi dobrodružnými tábory se objeví  Jumanji, Pán prstenů, Star Wars, a nesmí chybět Harry Potter. Po loňském úspěšném návratu se i letos potkáme s Piráty z Karibiku. Nejmladší táborníky jistě nadchne tábor Šmoulové..Pro milovníky koní již tradičně nabídneme koňský tábor, letos s motivací Noc v muzeu. Pro umělecké duše je tady kreativní tábor Barevná fantazie.

Neváhejte a zarezervujte si tábor již dnes, dokud je místo. :) Více naleznete zde.


Bowling

11.3.2017

Každoročně připravujeme pro všechny členy našeho kolektivu několik vzdělávacích, zážitkových a poznávacích akcí. Jednou z těchto akcí je i turnaj o Putovní pohár Dětské agentury v bowlingu. Tento turnaj dává možnost ukázat co v každém hráči je a jak se umí soustředit. Účast byla veliká a sešlo se nás přes třicet. O pohár bojovalo 6 týmů na 4 drahách. Výherní tým s názvem ZNIČ CIRIE si odnesl cenu pro vítěze a pohár. Na konci byl vyhlášen i nejlepší “Bowler”, který za dvě hry naházel nejvíce bodů. Tím se stal Adam Kubík s úžasnými 300 body. Není překvapením, že Adam je součástí výherního týmu.

Gratulujeme všem hráčům a děkujeme za účast i těm, kteří se přišli podívat a podílet se na super atmosféře.

DSC_4004.JPG


ZZA 2017

10.3.2017

 

Img1715.jpgStejně jako v předešlých letech i tento rok proběhl tzv. ZZA kurz – Zdravotník zotavovacích akcí, jelikož naší nezbytnou podmínkou je, aby ti, kteří se chtějí stát naším spolupracovníkem, absolvovali tyto zdravotnické přednášky. Jedná se o 40-ti hodinový vzdělávací kurz, který je určený pro zdravotníky na táborech, školách v přírodě a dalších akcích pro děti a mládež. Má akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Členové, kteří se ho zúčastní, se zaměřují na zvládnutí první pomoci – jak stavů, ohrožujících život, tak i běžné úrazy. Školení se uskutečnilo v Evakuačním centru Červeného kříže v Opavě. A letos jsme se setkali s větším počtem zájemců, čehož si velmi vážíme. Proto bychom Vám chtěli poděkovat za Vaši snahu a účast.

Všem, kteří se účastnili tohoto vzdělávacího kurzu a zvládli to, gratulujeme ke zdárně složeným zkouškám a přejeme mnoho dalších úspěchů.


Podzimní táborová škola 2015

Za účasti 13 odvážných se i v letošním roce uskutečnila táborová škola na středisku MAYA, kde všichni účastníci získali první část potřebných vědomostí a zkušeností pro úspěšné vykonávání instruktorské činnosti na letních táborech a školách v přírodě. Táborová škola byla ukončena víkendovým vzdělávacím blokem v Opavě, kde účastníci doplnili své vědomosti o další teoretické poznatky a vykonávali teoretickou zkoušku, ověřující jejich získané znalosti. Dalším krokem je absolvování zdravotnického kurzu, vedený ČČK.


Letní tábory 2015

V letošním roce jsme uspořádali celkem 9 turnusů táborů, které se uskutečnily na našich střediscích ve Zlatých horách a v Ondřejovicích. Tábory oslovily děti z celé republiky a všem umožnily prožití krásných prázdninových dnů plných her a dalších aktivit strávených v přírodě společně s vrstevníky.

Pro dobrodružné povahy byly připraveny programové bloky Letopisy Narnie, Indiana Jones, první díl fantasy trilogie Hobita, druhý díl Jak vycvičit draka vyprávějící příběh, kdy Vikingové osedlali draky a vesmírné dobrodružství Hvězdná brána.

Pro nejmenší byl připraven zkrácený 8-denní pohádkový tábor, kdy děti úspěšně bojovaly se zlou čarodějnicí, která ukradla všechny pohádky a nehodlala je vrátit.


Na středisku Doubrava se již tradičně uskutečnily tábory s koňmi, kdy se děti učily starat o koně a jezdit na nich. To vše zastřešené filmovou motivací Osamělý jezdec, Příběh šampiona a Návrat černého hřebce.


Tábor Barevná fantazie je již plně rezervován.

22.8.-28.8.

Tábor Barevná fantazie pro mladé umělce je již plně obsazen, přihlášky přijímáme pouze na místa náhradníků.Zbývají volná místa pouze na tábory: Pán prstenů, Šmoulové a Star Wars. Ale i ty se hezky naplňují, proto neváhejte a mrkněte se na naši nabídku a objednejte pro své děti zábavný pobyt :)


Nová Fotogalerie

Fotogalerie

Nyní jsme oblékli nový, barevnější kabát naší fotogalerii. Díky této inovaci pro Vás bude snazší vyhledání fotografií ať už z táborů či jiných akcí konaných v roce letošním, tak i těch minulých. Nadále Vám zůstane možnost prohlížet dění na táborech v době jejich konání. Každý uskutečněný turnus se zobrazí pod uvedeným názvem a naleznete zde aktuální fotografie, díky kterým můžete s Vašimi dětmi udržovat vizuální kontakt a shlédnout jaký program je pro ně.

Děti na zážitky z tábora dlouho vzpomínají, kdykoli se jim zasteskne po kamarádech, vedoucích, ale i po programu, který se jim vryl do paměti, mohou navštívit tyto stránky  a podle rozdělení na základě jednotlivých ročníků na vše zavzpomínat.


Sponzorské dary

Rádi bychom poděkovali všem sponzorům, kteří v loňském roce přispěli finanční částkou nebo jinak materiálně podpořili akce pro děti, které organizujeme. Všem Vám velmi děkujeme a věříme, že nám i letos zachováte svou přízeň.


Vzdělávání kolektivu v roce 2015 – zdravotnický kurz

Každoročně se kolektiv Dětské agentury rozrůstá o nové posily. Stejně jako v loňském roce budeme i letos realizovat kurz Zdravotník zotavovacích akcípod záštitou Českého červeného kříže. Kurz je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a absolvuje ho každý nový člen, který se chce podílet na přípravách táborů a jiných volnočasových aktivitách, které organizujeme. Považujeme toto za nezbytné pro kvalitní a kompetentní práci každého našeho spolupracovníka.

Letošní kurz proběhne opět v prostorách základní školy Edvarda Beneše v Opavě pod vedením odborníků Opavské nemocnice, Ostravské nemocnice a Záchranné služby. Závěr bude patřit kontrolním zkouškám, které budou mít písemnou i praktickou podobu. Dřívější absolventi kurzu, kteří letos dosáhnou 18 let, budou také moci složit závěrečnou zkoušku, aby získali rekvalifikační certifikát. Součástí školení bude i simulace skutečné situace v terénu, kterou organizátoři přichystají na jarní táborové škole. Touto praktickou zkouškou bude kurz pro účastníky zakončen. Budoucí členové našeho kolektivu si kromě mnoha nových vědomostí odnesou také prožitek zátěže, která je podobná té skutečné při poskytování první pomoci nebo při záchraně lidského života v reálných podmínkách.


Novinky na středisku Doubrava

Na začátku letošního roku se bude realizovat rekonstrukce hned několika prvků našeho areálu Doubrava v Ondřejovicích. Plánujeme rekonstrukci dvou prvních pokojů na budově školy tak, že na nich již kromě moderního vzhledu najdete i sociální zařízení. Následně proběhnou úpravy chlapeckých i dívčích sprch. Modernizace pokojů započne i na budově "Zámečku".


Environmentální programy

Zajišťujeme pořádání programů se zaměřením EVVO. 10denní programy vytvořené ve spolupráci se školským zařízením pro environmentální vzdělávání – Lipka Brno. Děním na louce a v lese motivované příběhem Ondřeje Sekory provází naše EVVO programy - Ferda u vody, Ferda na louce, Ferda v lese a Ferda v bylinkové lékárně a Jak žije les. Zveme všechny školáky do krásného, ekologicky čistého prostředí Hrubého Jeseníku známého historií těžby zlata, krásnými procházkami chráněnou krajinnou oblastí Rejvízu,do oblasti se spoustou zřícenin hradů i sítí rozhleden.


Letní dětské tábory 2014

Letní dětské tábory 2015

I letos jsme pro děti nejen z Moravskoslezského kraje připravili 11 turnusů táborů, nezapomenutelných prázdninových akcí nabitých dobrodružstvím, zábavou a kamarádstvím. Mezi našimi táborníky zaznamenaly velký úspěch programy jako např. Pán prstenu, Indiana Jones, Star Wars a Star Gate. Právě na jejich pokračování se můžete letos těšit.

Naši nejmenší účastníci mohou prožít svá dobrodružství na dětském pohádkovém táboře s příběhem „Já padouch“, ve kterém jako vždy v pohádkách dobro vítězí a i z padoucha se nakonec stane dobrák.

Nezapomínáme ani na milovníky koní, pro které v letošním roce uspořádáme čtyři turnusy s koňmi podle příběhu Černého hřebce.


Tábor s koňmi pro pokročilé 2014

Tábor s koňmi pro pokročilé 2015Díky velkému zájmu o každoročně pořádané tábory s koňmi,jsme pro Vás v letošním roce připravili možnost rozvíjet své dovednosti a znalosti formou zcela nového tábora s koňmi pro pokročilé. Tento pobyt Vám nabídne nejen základní jízdy, ale především zajímavější projížďky po krásném okolí Zlatých Hor.

Tábor se uskuteční na středisku MAYA v termínu 28.7. - 3.8.2014. Jeho kapacita je omezena pouze na 43 míst, proto neváhejte s vyplněním přihlášky.


Letní tábory 2018

Anketa: Letní tábor

Jaký letní tábor je pro tebe nejzajímavější?

Hlasovalo: 365244 osob.

Doplňkový prodej

Dětské tábory 2018

Jako organizace, zaměřená na volnočasové aktivity dětí a mládeže připravujeme dětské letní tábory, podzimní tábory, školy v přírodě, jarní prázdniny a další programová pásma, včetně vzdělávání pracovníků pro volný čas (akreditační vzdělávání z pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy). To vše již od roku 1999.

V letošním roce bychom Vám opět rádi nabídli možnost trávení volného času Vašich dětí na letních táborech Dětské agentury 2018. Připravili jsme letní táborové pobyty pro děti a mládež mající zájem o dobrodružství a pohyb, ve věku od 5 do 15 let.
Na středisku MAYA Vám můžeme nabídnout celou škálu táborů s momentálně velmi populárními motivy, jako jsou
Piráti z Karibiku, Harry Potter, Pán prstenů nebo Star Wars. Dále nemůže chybět letní táborový pobyt s pohádkovou tématikou pro ty nejmenší. Přijdou se za námi podívat modří trpaslíci! Letos totiž středisko MAYA obsadí naši kamarádi Šmoulové.
Na středisku Doubrava proběhne již tradiční koňský tábor, letos s tématem Noc v Muzeu, kdy se děti polovinu dne učí o koních a druhá polovina je věnována hrám.
Minulý rok jsme spustili nový typ tábora - Kreativní tábor, zaměřený na rozvíjení fantazie a dovedností, kde se děti mohou naučit spoustu nových technik. I letos se na něho mohou Vaše děti těšit!
Do herního světa nás nově vtáhne hra Jumanji! Vzápětí se ocitnete v džungli a prožijete tak zcela nezapomenutelné a skvělé zážitky!Sponzoři

Lanex

Akzo Nobel

Hotel Koruna

Penzion Koruna

Mincovna Opava
Moravskoslezský kraj


Portály

Katalog (nejen letních) dětských táborů

Borovice.cz

Dětský tábor

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Dětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2018 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko