Akce - Letní tábor 2022, dětské letní tábory a další tábory v roce 2022 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2022 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2022 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2022 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2022 a školy v přírodě pro děti

akce

Letní tábory 2022

12.1.2022

Událost roku je tady!

Od dnešního dne spouštíme možnost přihlásit se na nové letní tábory pro rok 2022. V sekci letní tábory pro děti 2022 naleznete jednotlivé tábory s informacemi a také s přihláškou.

Letos budeme pokračovat v loňském dobrodružství a Vaše děti se tak opět setkají s hrdiny známých fantasy filmů, jakou jsou Hunger games a Harry Potter, u kouzelného světa ještě zůstaneme, poněvadž se hned dalším nabízeným táborem vydáme po stopách fantastických zvířat II. Následně se přeneseme do animovaného světa, kde Shrekovi spolu s oslíkem pomůžeme zachránit princeznu Fionu a že to bude jízda.

Zároveň jsme se opět vrátili, k již tradičním koňským táborům. O letošních prázdninách se můžete těšit na koňský tábor, který se ponese v duchu příběhu království lesních strážců. A co víc, tenhle tábor není pouze 10 denní, ale bude trvat rovnou 14 dní.

Neváhejte a zarezervujte si tábor již dnes, dokud je místo. :)

Přihláška


Šťastný nový rok

2.1.2022

Vážení rodiče, přátelé a kamarádi.


Za celou Dětskou agenturu bychom Vám rádi popřáli Všechno nejlepší do nového roku 2022. Ať je pro všechny letošní rok úspěšnější než ten loňský a všem se splní to co si přejete. :)


I letos pro Vás připravujeme letní tábory, které zveřejníme na našich stránkách v polovině ledna. Opět se můžete těšit na své vedoucí a kamarády, kteří se budou snažit Vám udělat nezapomenutelné léto plné dobrodružství a zážitků. :)


Fotky z podzimního tábora - Lví Král

27.10.2021

Zdravíme přátelé,


koloběh života se rozběhl a poslední tábor tohoto roku je v plném proudu. Příběh lvího krále zajisté všichni znáte a my se s Vámi o něj podělíme skrze odkaz na naši fotogalerii kde budou i nadále fotky přibývat. :)

 

https://detskaagentura.rajce.idnes.cz/Podzimni_prazdniny_2021_-_Lvi_Kral/


Příjezd a odjezd autobusu na podzimní prázdniny 2021

13.10.2021

Odjezd a příjezd na podzimní prázdniny 2021 a některé další pokyny k táboru na středisku Maya.

Odjezdy na tábor 26.10.2021:

Ostrava -> Opava -> Krnov -> Zlaté Hory
17:00 17:30 18:00 18:45

 

Vlastní dopravu prosím směřujte na rozmezí 18:00 - 18:30!

 

Příjezdy z táborů 31.10.2021:

Zlaté Hory -> Krnov -> Opava -> Ostrava
11:30 12:15 12:45 13:15

Vlastní odvozy z táborů prosím směřujte na rozmezí 10:30 - 11:00!

 

Ostravy bude autobus odjíždět i přijíždět z a na parkoviště před Funparkem Žirafa (v levé části areálu) nákupního centra Avion Shopping park Ostrava.

Opavy bude autobus odjíždět i přijíždět z a na parkoviště u supermarketu COOP v Opavě Jaktaři (výpadovka na Krnov).

Krnova bude autobuss odjíždět i přijíždět z Hlavního autobusového nádraží Krnov, u supermarketu Albert.

Buďte prosím s dětmi na shromaždišti alespoň 15 minut před odjezdem pro klidné vyřízení veškerých formalit a předání dětí vedoucímu autobusu.

Při odjezdu je nezbytné vedoucímu autobusu předat platný Pobytový poukaz dítěte na tábor s podepsanou Bezinfekčností (nejlépe podepsat u autobusu). Dále pak veškeré léky (označené jménem dítěte na každé konkrétní krabičce či léku), které má dítě na táborovém pobytu užívat a jejich způsob užívání (1-0-0 = podat ráno, 0-1-0 = podat v poledne, ....., při potížích a pod.)

Opětovně upozorňujeme rodiče, že na táborech je táborovým řádem zakázáno používat mobilní přístroje a další hodnotná zařízení (tablety, hudební přehrávače, a pod.). Nedávejte prosím tato zařízení dětem s sebou.

Do zavazadlového prostoru se vejde jen určitý objem zavazadel. Berte prosím ohled na počet dětí a nedávejte dětem zbytečnosti ani zbytečně velká zavazadla. Může se stát, že řidič zavazadlo odmítne, pokud se do zavazadlového prostoru nevejde. Řidič může být pokutován za zavazadla mimo zavazadlový prostor.

Děkujeme za pochopení a respektování táborového řádu, provozních řádů středisek, vyhlášek a nařízení vztahujících se k přepravě i táborovému pobytu.


Vzdělávací kurzy Dětské agentury 2021

12.10.2021

Rádi bychom představili kurz INSTRUKTOR, který je pro každého, kdo se již nemůže zúčastnit táborů Dětské agentury (16 let a výše) a nechce opustit skvělý kolektiv, prostředí a přátele. Druhá ze série vzdělávání je Podzimní táborová škola. Je to pokračování kurzu Instruktor, kde si nováčci ověří informace nabité na Instruktorském kurzu a "ošahají" si je v praxi. Tyto kurzy jsou pro všechny, kteří chtějí pracovat s dětmi na školách v přírodě, letních táborech a dalších akcích pro děti a mládež Dětské agentury. Více informací naleznete v sekci Akreditační vzdělávání. :)

Přihláška


Podzimní tábor je již PLNĚ obsazen

21.9.2021

Vážení rodiče, milí táborníci a tábornice!:)


Podzimní tábor na středisku MAYA s tématem Lví král. je již plně rezervován. Dále budeme přijímat objednávky na pozice náhradníků.


Jsme potěšeni, že jsme Vás i letos nadchli tímto příběhem ze světa zvířecích kamarádů.  Těšíme se na Vás všechny! :)


Podzimní prázdniny 2021 - Lví král

20.09.2021

Vážení rodiče,

i letos se můžete těšit na tradiční podzimní prázdniny na středisku MAYA ve Zlatých horách. Letos proběhne v termínu 26.10. - 31.10.2021 podzimní tábor s názvem Lví král.


Z Madagaskaru jsme se posunuli jenom kousek do Afriky, a vězte, že opět zažijete plno zábavy, dobrodružství a her s vašimi kamarády a božími vedoucími. Proto neváhejte ani chvíli a přihlaste své dítě, protože místa rychle ubývají. :)

Přihláška


Poděkování

2.8.2021

Táborová sezóna nám minulý týden skončila a my bychom chtěli poděkovat všem dětem za účast a rodičům za projevenou důvěru.

Věříme, že jste si tábory užili stejně jako my a že máte minimálně spousty krásných vzpomínek a zážitků.

Na podzim už plánujeme podzimní tábor a pro nové instruktory snad už proběhne i podzimní táborová škola.

Ještě jednou velké díky bylo to s Vámi BOŽÍ! :)


Fotky z tábora Fantastická zvířata a kde je najít I.

21.7.2021

Opět všechny zdravíme z tábora ve Zlatých horách. :)

Tábor Fantastická zvířata a kde je najít již běží v plném proudu a my pomáháme chytat Mloku Scamanderovi kouzelná zvířata. Jak nám to jde, se můžete podívat na přiloženém odkazu, kde budou i nadále fotky přibývat.

https://detskaagentura.rajce.idnes.cz/Fantasticka_zvirata_a_kde_je_najit_I./


Fotky z tábora Škola čar a kouzel V.

13.07.2021

Zdravíme rodiče malých čarodějů a čarodějek,


tábor Škola čar a kouzel je v plném proudu a děti prožívají  dobrodružství spolu s Harrym a jeho přáteli. Níže přikládáme odkaz na fotografie z tábora, kde budou i nadále fotečky přibývat. :)


https://detskaagentura.rajce.idnes.cz/Skola_car_a_kouzel_V./


Fotky z tábora Hunger games I.

3.7.2021

Vážení rodiče, přátelé a kamarádi.

Již byly pořízeny první fotečky z probíhajícího tábora Hunger games I. Počasí nám zatím přeje a nám nic nebrání, abychom si tenhle tábor užili na 100%. Zároveň bychom se chtěli omluvit za dočasnou nefunkčnost naší fotogalerie, urputně pracujeme na jejím opětovném zprovoznění. Dobrodružství, která děti zažívají můžete sledovat na níže přiloženém odkazu. :)


https://detskaagentura.rajce.idnes.cz/Hunger_games_I./


Informace k testování účastníků na letním táboře

17.6.2021

Dobrý den Vážení rodiče,níže přikládáme podmínky pro účast dětí na letních táborech pořádaných Dětskou agenturou. Každý účastník bude muset splnit jednu z níže uvedených podmínek:

1) PCR test (je jedno, zda ze slin nebo výtěrový), ne starší více jak 7 dní před nástupem účastníka na tábor (ideálně co nejblíže termínu začátku tábora).
2) Potvrzení o prodělaní nemoci COVID-19, ne více jak 180 dní.
3) Certifikát o očkování první dávkou minimálně 22 dní před nástupem na tábor (s největší pravděpodobností se dětí nebude týkat).

Jednotlivá potvrzení ať už vytištěná, nebo sms v mobilním telefonu budeme kontrolovat před nástupem dětí do autobusu. Vzhledem k tomu, že nechceme dětem ubírat z připraveného programu a chceme zajistit dětem stejnou atmosféru jako v předchozích letech, nebudeme akceptovat antigenní testy.

V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky případně emailem. Veškeré další změny budeme ihned aktualizovat zde a na našich facebookových stránkách. Děkujeme.


Autobusy 2021

04.06.2021

Odjezdy a příjezdy na a z letních táborů 2021 a některé další pokyny k táborům na středisku Maya.

Odjezdy na tábory :

Ostrava -> Opava -> Krnov -> Zlaté Hory
14:00 15:00 15:30 16:30


Příjezd vlastní dopravou prosím směřujte na rozmezí hodin 16.00-16.20.

 

Příjezdy z táborů :

Zlaté Hory -> Krnov -> Opava -> Ostrava
11:00 12:00 12:30 13:00

Vlastní odvozy z táborů prosím směřujte na rozmezí 10:00 -10:30.

Z Ostravy budou autobusy odjíždět i přijíždět z a na  parkoviště před Funparkem Žirafa (v levé části areálu) nákupního centra Avion Shopping park Ostrava.

Z Opavy budou autobusy odjíždět i přijíždět z a na parkoviště u supermarketu COOP v Opavě Jaktaři (výpadovka na Krnov).

Z Krnova budou autobusy odjíždět i přijíždět z a na parkoviště u Hlavního autobusového nádraží Krnov, u marketu Albert.

Buďte prosím s dětmi na shromaždišti alespoň 15 minut před odjezdem pro klidné vyřízení veškerých formalit a předání dětí vedoucímu autobusu.

Při odjezdu je nezbytné vedoucímu autobusu předat platný Pobytový poukaz dítěte na tábor s podepsanou Bezinfekčností (nejlépe podepsat u autobusu). Dále pak veškeré léky (označené jménem dítěte na každé konkrétní krabičce či léku), které má dítě na táborovém pobytu užívat a jejich způsob užívání (1-0-0 = podat ráno, 0-1-0 = podat v poledne, ....., při potížích a pod.)

Opětovně upozorňujeme rodiče, že na táborech je táborovým řádem zakázáno používat mobilní přístroje a další hodnotná zařízení (tablety, hudební přehrávače, a pod.). Nedávejte prosím tato zařízení dětem s sebou.

Do zavazadlového prostoru se vejde jen určitý objem zavazadel. Berte prosím ohled na počet dětí a nedávejte dětem zbytečnosti ani zbytečně velká zavazadla. Může se stát, že řidič zavazadlo odmítne, pokud se do zavazadlového prostoru nevejde. Řidič může být pokutován za zavazadla mimo zavazadlový prostor.

Děkujeme za pochopení a respektování táborového řádu, provozních řádů středisek, vyhlášek a nařízení vztahujících se k přepravě i táborovému pobytu.


Informace k táborové škole

19.5.2021

Zdravíme všechny příznivce akcí pořádaných Dětskou agenturou.
Bohužel pro vás dnes máme zprávu, která nepotěší nikoho z řad zájemců o práci na našich akcích pro děti a mladistvé. Vzhledem k pomalému rozvolňování jsme se letos rozhodli nepořádat táborovou školu pro nové instruktory. I přesto že jsme se do poslední chvíle snažili vymyslet scénář během kterého by bylo možné proškolit nové nadějné instruktory, postupující čas dlouho nehrál v náš prospěch.
My všichni v Dětské agentuře věříme, že letošní podzim a příští rok bude podobným akcím nakloněný mnohem více, než ten loňský, nebo letošní.
Doufáme, že během příští sezóny najdeme znovu spoustu mladých talentů, kteří budou natěšeni a připraveni stát se mladou generací vedoucích dětských kolektivů.


Nabídka kreativního tábora

23.4.2021

Tento tábor je pro všechny malé i velké umělce! Holky i kluky!

Tvoříš rád? Kreslíš rád? Barevný svět ti není cizí? Pojeď s námi na tábor a poznáš netradiční a zajímavé výtvarné techniky. Formou zábavy a her se naučíš z nudných věcí udělat zajímavé, vytvořit si něco na sebe, do pokojíčku, nebo třeba dáreček pro maminku a mnoho jiných zajímavých věcí. Z tábora si přivezeš spoustu zkušeností a své výtvory. Zahrajeme si hry, poznáš nové kamarády a přírodu v okolí Zlatých hor.

Letos budeme opět šít na stroji, vytvoříme originální výrobky z kůže, vyzkoušíme pískování obrázků a další techniky....

Přihlášku na tábor naleznete na níže uvedeném odkazu:

https://www.maya-jeseniky.cz/tabory-a-akce

* Tento tábor není pořádaný Dětskou agenturou, pro více informací prosím kontaktujte majitele na uvedeném odkazu. :)


Léto 2021 se nezastavitelně blíží

02.03.2021

Pomalu nám začíná jaro a my Vám s radostí oznamujeme, že tábor Škola čar a kouzel V. je již plně obsazen  Tábor Hunger games má posledních 25 volných míst a tábor Fantastická zvířata a kde je najít posledních 35 míst, proto neváhejte a přihlaste své děti dokud je ještě místo. :)


Zároveň bedlivě sledujeme aktuální situaci, a věříme, že i v letošním roce tábory proběhnou bez výraznějších omezení. V případě, že vláda zakáže možnost pořádání letních táborů o prázdninách, budeme vracet penízky v plné výši zpět.


Nezbývá než popřát spoustu sil s nadcházejícími opatřeními a v létě se na Vás těšíme  :)


Letní tábory 2021

18.1.2021

Událost roku je tady!

Od dnešního dne spouštíme možnost přihlásit se na nové letní tábory pro rok 2021.

V sekci letní tábory pro děti 2021 naleznete jednotlivé tábory s popiskami a také s přihláškou.

Letos se Vaše děti mohou opět setkat s hrdiny známých fantasy filmů, jakou jsou Hunger games a Harry Potter, u kouzelného světa ještě zůstaneme, poněvadž se hned dalším nabízeným táborem vydáme po stopách fantastických zvířat.

Neváhejte a zarezervujte si tábor již dnes, dokud je místo. :)


Veselé Vánoce a šťastný nový rok :)

24.12.2020

Jsou tady Vánoce a blíží se příchod nového roku.

Společně jsme zvládli i během tohoto zmateného roku uspořádat  akce a proměnili jsme alespoň letošní léto v nezapomenutelné dobrodružství pro každého, kdo s námi vyrazil na tábor.

Za celou Dětskou agenturu Vám všem přejeme klidné prožití Vánočních svátků plných lásky, rodiny, přátel a zážitků.

Příští rok bude v lecčem rozdílný, pokud bude ovšem situace alespoň trochu nakloněná v náš prospěch, můžete se Vy i vaši nejmladší opět těšit na léto, tábory a další akce pořádané Dětskou agenturou.

Za celý náš kolektiv tedy nezbývá než ještě jednou říct veselé Vánoce a šťastný nový rok.


Otevírací doba kanceláře

1.1.2020

Kancelář v Opavě je otevřena každé pondělí 16:00 - 20:00. V případě, že budete mít jakékoli dotazy mimo tento čas, obraťte se na nás prosím e-mailem (v.chalupa@detska-agentura.cz) nebo telefonicky 731 806 800. Děkujeme.