Akreditační vzdělání - Letní tábor 2020, dětské letní tábory a další tábory v roce 2020 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti

Akred. vzdělávání

Jarní táborová škola 2020

Seminář pro nováčky a veškeré stávající aktivisty Dětské agentury.

  • 8.4. - 12.4. 2020
  • od 15 let
  • 700 Kč

Táborová škola aktivistů Dětské agentury.

Příjezd na akci: Hromadně, doporučen autobus , doporučujeme si také zarezervovat místenku !!!

Oficiální zahájení: 8.4.2020 v 18:30 hodin před radnicí Zlatých Hor. Konec kurzu je stanoven na 12.4.2020 v 11:00 hodin.

Účastníci kurzu Instruktor si budou v tomto závěrečném termínu dopilovávat vědomosti a získávat zkušenosti od starších vedoucích. Tento kurz je stmelení veškerých informací jak praktických, tak teoretických, nabytých za celý průběh kurzu Instruktor. Kurz je ukončen závěrečnými testy ze všech oborů, které se probíraly.

Všichni zájemci se prosím přihlašte pod tímto článkem přihláškou. Ostatní členové Dětské agentury, kteří mají zájem se akce zúčastnit také, se také přihlásí přihláškou na těchto stránkách a to z důvodu zajištění ubytování a stravy.

Na tomto kurzu se budou pohybovat i programoví vedoucí a je zde možno se přihlásit na jedlotlivé akce pořádané agenturou (školy v přírodě, tábory a další akce)

Věci s sebou: vhodné oblečení i obutí do chaty i přírody (dle počasí), přezůvky !!!, hygienické potřeby, poznámkový blok + něco na psaní.

Poplatek: pro všechny, co jezdili na tábory s Dětskou agenturou 700,- Kč (částka zahrnuje ubytování, stravu 3xdenně, náklady na topení, lektory, rekvizity, ...)

V PŘÍPADĚ POTŘEBY VYSTAVÍME NA POŽÁDÁNÍ OMLUVENKU DO ŠKOLY, NAPIŠTE NA v.chalupa@detska-agentura.cz

letní tábory pro děti Přihláška          letní tábory pro děti Středisko MAYA - Zlaté Hory