Informace o koních 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2017 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2017 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2017 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2017 a školy v přírodě pro děti

dětská agentura

Informace o koních

Naše stáje se nachází v nádherném prostředí jesenických hor mezi Vrbnem p. Pradědem a Zlatými Horami v malé vesničce Heřmanovice. Zdejší krajina nabízí hlavně překrásné lesy, mnoho četných převýšení a po jejich zdolání dech beroucí výhledy na zdejší panorama. Ze hřbetu koně je tento pohled na svět o něco krásnější. Proto jsme tady my a naši ochotní a spolehlivý koníci, abychom Vám tento zážitek pomohli prožít.


Nabízíme

Informace o koních Informace o koních Informace o koních Informace o koních Informace o koních

Vyjížďky na koních
K dispozici anglická i westernová sedla, podle toho, co má kdo radši. Koníci jsou vhodní i pro úplné začátečníky, aby jste nemuseli být nervózní a v klidu se kochali krajinou. Délku a náročnost jsi zvolíte sami, minimálně však jednu hodinu.

Vyjížďka kočárem
Kapacita 3 osoby, pokud chcete děti na klín, není problém. Vhodné zejména pro rodinu s malými dětmi, nebo starší občany, kteří si na hřbet koně buď ještě nesedli, nebo už nemají odvahu sednout.

Vodění dětí
Probíhá buď dokolečka, nebo se může vyjít s koněm na procházku. Pro nejmenší je tu malý poníček, ale může se vodit i na velkých koních. Minimální doba je čtvrt hodiny, maximální dle dohody.

Zkušební jízda
Pro ty, kteří se opravdu bojí je tu ohrazený prostor, kde vám můžeme dát instrukce jak koníka ovládat, než vyjedeme ''do terénu''. Je to taková zkouška na nečisto.

Vícedenní výlety na koních
Pro zkušenější a odvážnější nabízíme vícedenní putování. Nejlépe pro tří až šestičlenné skupiny. Z různých tras třeba Kunčice ( den cesta tam - 50km, den pauza a den cesta zpátky - 50km). Ten je nejnáročnější. Ubytování v kunčické hospůdce Na Pile. Na dalších trasách na víc dní pracujeme. Dále je možno dělat vícedenní výlety hvězdicovitě, tzn. vždy se večer vrátit do Heřmanovic. Ubytování v Hotelu Heřmanovice, nebo pod stany, nebo pod širákem.

Celodenní výlet - Jindřichov
Celkem cca 6 hodin, podle zvolené trasy a zkušeností jezdců. Možnost opečení špekáčků u našich známých ze Stáje Hraběnky, nebo občerstvení v některé z hospůdek v Jindřichově a přilehlých vesnicích. Na cestě nádherné výhledy z Kraví a Solné Hory

Celodenní výlet - Drakov a jeho zákoutí
Tady může být trasa téměř jakkoli dlouhá a časově náročná, od dvou hodin do několika dnů. Svačiny vlastní, v těchto hustých lesích na hospůdku nenarazíte. Vidět můžete například starý hamr, obrovské více než 100 staré borovice, které neobejmou ani 2 lidé, a mnoho zajímavých rostlin a živočichů.

Celodenní výlet - Rejvíz
Nejvýše položená obec na severní Moravě, lidová architektura z 19.století. Klienty velice oblíbený cíl cesty, nejede se tam moc dlouho (ale možnost i delší trasy), a je tam na výběr mnoho hospůdek. Cestou se ukáže dokonce i Koberštějn, zříceniny gotického strážního hradu. Při zájmu je možné se domluvit i na prodloužení a zajížďce na zlatý chlum. Pokud by jste měli náladu, koně necháme u hospůdky a můžeme se jít projít na Velké mechové jezírko, zvláštnost této lokality.

Celodenní výlet - Kostel Panny Marie Pomocné
Zlaté Hory s jejich Zlatorudnými Mlýny a kostel panny Marie Pomocné.

To je jen pár tipů, po dohodě je možné jet téměř kamkoliv

Ceník

Kroková / 200,- Kč za hodinu (první, druhá, třetí hodina), každá další 100,- Kč/hod.


Klusová a cvalová
/ 250,- Kč za první hodinu, druhá a třetí hodina 200,- Kč , čtvrtá a každá další 100,- Kč

Projížďka kočárem /
500,- Kč za hodinu - kapacita 3 osoby 

Vodění dětí /
Minimální čas 15 min za 50,- Kč, hodina za 180,- Kč

Zkouška na nečisto v ohradě /
45 min za 200,- Kč

Vícedenní vyjížďka /
cca 1200/den/osobu, při skupině nad 3 jezdce 1000/den/osobu. Občerstvení si hradí každý sám.

Celodenní vyjížďka / stejné jako při vícedenní vyjížďce

Svatby a jiné akce / Možnost zamluvit si spřežení s kočím na svatby a různé akce. Svatby a jiné akce od 1500kč, jinak podle domluvy.

Postrojení koně před jízdou a po ní je samozřejmě zdarma


Objednávka

Typ akce


Jméno a přijmení
Adresa
Město
Telefon
Email
Poznámka

Letní tábory 2017

Anketa: Letní tábor

Jaký letní tábor je pro tebe nejzajímavější?

Hlasovalo: 305597 osob.

Doplňkový prodej

Dětské tábory 2017

Dětské letní tábory, podzimní tábory, jarní prázdniny a další programová pásma připravujeme jako organizace zaměřená na volnočasové aktivity dětí a mládeže, vzdělávání pracovníků pro volný čas (akreditační vzdělávání z pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy) a další oblasti volného času dětí a mládeže, již od roku 1999.

Rádi bychom Vám nabídli možnost trávení volného času na našich letních dětských táborech 2017, které jsme pro letošní rok připravili. Jedná se o letní táborové pobyty pro děti a mládež mající zájem o dobrodružství a pohyb ve věku od 7 do 15 let. Na středisku MAYA vám můžeme nabídnout celou škálu táborů s momentálně velmi populárními motivy jako jsou Piráti z Karibiku, Harry Potter, Rango, Fantastická zvířata a kde je najít, Hledá se Nemo. Dále jsme pro rok 2017 připravili letní táborový pobyt s pohádkovou motivací „Pohádkový les“ pro děti od 5 do 10 let a letní táborové pobyty speciálně zaměřené na výuku jízdy na koních na středisku DOUBRAVA. To jsou tábory Černý hřebec, Ohnivý oceán. Pro hokejové nadšence jsme letos uspořádali tábor s názvem Malý Velký hokejista. A nakonec letošní novinka - Kreativní tábor zaměřený na rozvíjení fantazie a dovedností, kde se děti mohou naučit spoustu nových technik jako je třeba Qulling nebo Macramé!Katalog (nejen letních) dětských táborů

Borovice.cz

Lanex

Akzo Nobel

Hotel Koruna

Penzion Koruna

Mincovna Opava

Moravskoslezský kraj

Dětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2017 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko