Jednorázové akce - Letní tábor 2021, dětské letní tábory a další tábory v roce 2021 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti

Jednorázové akce

Seznam ostatních akcí pro děti 2021

Lví král

Podzimní prázdniny MAYA

  • 26.10. - 31.10. 2021
  • 7 - 15 let
  • 2990 Kč
  • 1 volné místo

Na Africké savaně se právě vše probouzí k životu. Antilopy a zebry už vyrazily k napajedlu. Hroši poprvé vylézají ze své skrýše v rákosí, a žirafí samci začali budit mláďata. Král zvířat Mufasa si dnes stejně jako každé ráno přivstal, tentokrát však s sebou na lví skálu vzal i mladého Simbu, budoucího lvího krále.Nekonečný kruh života, který proudí skrze vše živé a neživé bude provázet celé Simbovo, i naše dobrodružství!

 

Příběh, který Vám budeme vyprávět je plný zvratů, lásky a odvahy. Simbovi zatím vlastnosti a schopnosti správného krále chybí, udělá však všechno proto, aby se jednou stal panovníkem, jakým je jeho otec. Na pokraji lvího království se smrákají mračna, hyeny pečlivě vyčkávají na svou šanci kousek od sloního hřbitova a zlotřilý bratr krále Mufasy, Scar, začíná spřádat své temné plány. Simba si užívá společnosti Naly, Zazua a také svého otce, nemá však nejmenší tušení, co vše na něj již brzy čeká.

 

Nemohli jste si vybrat lepší průvodce touto Savanou, žádné problémy – jó, to jsme my! Přidej sek nám i letos na nezapomenutelných podzimních prázdninách. Z Madagaskaru jsme se přemístili jen kousek vedle a spolu se všemi našimi hrdiny zažijeme další úžasné dobrodružství! Vedoucí a všichni ostatní, které jsme na naši cestu do Afriky přibalili, už se nemůžou dočkat, tak na co ještě čekáte?!My mezitím najdeme nějaké útulné místo s výhledem, kousek od lví skály! Pozdravy ze Savany posílají a moc se na Vás těší. Timon-Marťas a Pumba-Davos.

letní tábory pro děti Přihlásit se / nezávazně rezervovat
letní tábory pro děti Fotogalerie    letní tábory pro děti Realizační týmy    letní tábory pro děti Středisko MAYA - Zlaté Hory