Jednorázové akce - Letní tábor 2017, dětské letní tábory a další tábory v roce 2017 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2017 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2017 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2017 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2017 a školy v přírodě pro děti

Jednorázové akce

Seznam ostatních akcí pro děti 2017

Madagascar I.

Podzimní prázdniny MAYA

  • 25.10. - 29.10.2017
  • 7-15 let
  • 1990,-
  • uvolnila se 2 volná místa!

Zvířátka zebra Marty, lev Alex, hrošice Glorie a žirafa Melman jsou nerozlučnými přáteli, přestože je dělí stěny malé zoologické zahrady v newyorském Central parku.

Zatímco lev Alex si jako hvězda ZOO vychutnává popularitu a pozornost návštěvníků, Marty očekával od života něco více, proto si na své 10. narozeniny přeje odjet do divočiny. Jeho přátelé z tohoto nápadu nemají moc radost, ale i přesto se Marty rozhodne, že divočinu navštíví. Proto v noci opustí zoologickou zahradu a vydá se na vlakové nádraží. Jakmile to zjistí zbytek kamarádů, vydávají se ho hledat.

Všichni jsou bohužel polapeni policií, uvězněni v bednách a dopraveni na loď, která převáží naší partu do rezervace v Africe. Avšak tato loď je přepadena bandou tučňáků ze stejné zoologické zahrady, kteří sní o životě na jižním pólu. Při prudké změně směru lodi se bedny uvolní a čtveřice ztroskotá na malém ostrově – Madagaskaru.

Dokáže naše čtveřice přátel přežít v nelítostné divočině? Jak zareaguje Melman, když nedostane svou denní dávku penicilinu? Dokáže Alex udržet své nenažrané choutky po flákotě na uzdě?

Kdo by se nechtěl jet podívat na tak krásný ostrov? Neváhejte a připojte se k nám na dobrodružnou výpravu na daleký Madagaskar. O tu nejlepší zábavu pod sluncem se pro Vás postarají ti nejlepší vedoucí v čele s Wojtou a Smekim.

letní tábory pro děti Přihlásit se / nezávazně rezervovat
letní tábory pro děti Fotogalerie    letní tábory pro děti Realizační týmy    letní tábory pro děti Středisko MAYA - Zlaté Hory

Letní tábory 2017

Anketa: Letní tábor

Jaký letní tábor je pro tebe nejzajímavější?

Hlasovalo: 296687 osob.

Doplňkový prodej

Dětské tábory 2017

Dětské letní tábory, podzimní tábory, jarní prázdniny a další programová pásma připravujeme jako organizace zaměřená na volnočasové aktivity dětí a mládeže, vzdělávání pracovníků pro volný čas (akreditační vzdělávání z pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy) a další oblasti volného času dětí a mládeže, již od roku 1999.

Rádi bychom Vám nabídli možnost trávení volného času na našich letních dětských táborech 2017, které jsme pro letošní rok připravili. Jedná se o letní táborové pobyty pro děti a mládež mající zájem o dobrodružství a pohyb ve věku od 7 do 15 let. Na středisku MAYA vám můžeme nabídnout celou škálu táborů s momentálně velmi populárními motivy jako jsou Piráti z Karibiku, Harry Potter, Rango, Fantastická zvířata a kde je najít, Hledá se Nemo. Dále jsme pro rok 2017 připravili letní táborový pobyt s pohádkovou motivací „Pohádkový les“ pro děti od 5 do 10 let a letní táborové pobyty speciálně zaměřené na výuku jízdy na koních na středisku DOUBRAVA. To jsou tábory Černý hřebec, Ohnivý oceán. Pro hokejové nadšence jsme letos uspořádali tábor s názvem Malý Velký hokejista. A nakonec letošní novinka - Kreativní tábor zaměřený na rozvíjení fantazie a dovedností, kde se děti mohou naučit spoustu nových technik jako je třeba Qulling nebo Macramé!Katalog (nejen letních) dětských táborů

Borovice.cz

Lanex

Akzo Nobel

Hotel Koruna

Penzion Koruna

Mincovna Opava

Moravskoslezský kraj

Dětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2017 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko