Letní tábor 2018, dětské letní tábory a další tábory v roce 2018 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2018 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2018 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2018 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2018 a školy v přírodě pro děti

školy v přírodě

Zajímavosti v okolí

školy v přírodě - zajímavosti v okolí

Okolí nabízí na školách v přírodě mnoho podnětů k turistickým vycházkám a výpravám mnoho kulturních zajímavostí. Jsou to např. Zlatorudné mlýny, rozhledna na Biskupské kupě, zřícenina Leuchtenštejn, Mnichův kámen a další. Je možné navštívit také kostel Panny Marie Pomocné, zříceninu Edelštejn, kapli Sv. Rocha, muzeum ve Zlatých Horách, Mechová jezírka na Rejvízu.

K návštěvě láká spousta dalších zajímavostí, jako např. rozhledna Zlatý Chlum, zřícenina hradu Koberštejn, krápníkové jeskyně Na Pomezí nebo Na Špičáku, barokní zámek v Javorníku, lázně Vincenze Priessnitze v Jeseníku, lázeňské místo Karlova Studánka nebo výstup na nejvyšší horu Jeseníků Praděd apod.

Ze zábavných činností zde najdete možnost koupání (vodní nádrž je v areálu chaty) a mimo možnosti zahrát si šipky nebo billiard je možné využít dvě venkovní hřiště, ruské kuželky, uspořádání diskoték nebo také vystoupení městské gardy symbolizující období pruských válek s puškami, děly a symbolickým bubnováním. V zimních měsících je k dispozici lyžařský vlek patřící k chatě nebo zamrzlá vodní nádrž k bruslení. Další zábavu naleznete návštěvou letiště malých letadel s možností vyhlídkových letů či zajímavou speleologickou procházkou v opuštěných štolách místních zlatorudných dolů, projížďkou na koních či kolech atd.

Letní tábory 2018

Anketa: Letní tábor

Jaký letní tábor je pro tebe nejzajímavější?

Hlasovalo: 365244 osob.

Doplňkový prodej

Dětské tábory 2018

Jako organizace, zaměřená na volnočasové aktivity dětí a mládeže připravujeme dětské letní tábory, podzimní tábory, školy v přírodě, jarní prázdniny a další programová pásma, včetně vzdělávání pracovníků pro volný čas (akreditační vzdělávání z pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy). To vše již od roku 1999.

V letošním roce bychom Vám opět rádi nabídli možnost trávení volného času Vašich dětí na letních táborech Dětské agentury 2018. Připravili jsme letní táborové pobyty pro děti a mládež mající zájem o dobrodružství a pohyb, ve věku od 5 do 15 let.
Na středisku MAYA Vám můžeme nabídnout celou škálu táborů s momentálně velmi populárními motivy, jako jsou
Piráti z Karibiku, Harry Potter, Pán prstenů nebo Star Wars. Dále nemůže chybět letní táborový pobyt s pohádkovou tématikou pro ty nejmenší. Přijdou se za námi podívat modří trpaslíci! Letos totiž středisko MAYA obsadí naši kamarádi Šmoulové.
Na středisku Doubrava proběhne již tradiční koňský tábor, letos s tématem Noc v Muzeu, kdy se děti polovinu dne učí o koních a druhá polovina je věnována hrám.
Minulý rok jsme spustili nový typ tábora - Kreativní tábor, zaměřený na rozvíjení fantazie a dovedností, kde se děti mohou naučit spoustu nových technik. I letos se na něho mohou Vaše děti těšit!
Do herního světa nás nově vtáhne hra Jumanji! Vzápětí se ocitnete v džungli a prožijete tak zcela nezapomenutelné a skvělé zážitky!Sponzoři

Lanex

Akzo Nobel

Hotel Koruna

Penzion Koruna

Mincovna Opava
Moravskoslezský kraj


Portály

Katalog (nejen letních) dětských táborů

Borovice.cz

Dětský tábor

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Dětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2018 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko