Harry Potter - Kámen Mudrců - letní tábory pro děti 2018 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2018 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2018 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2018 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2018 a školy v přírodě pro děti

letní tábory 2018

Harry Potter - Kámen Mudrců

dobrodružně - sportovní tábor

  • 12.7. - 21.7.2017
  • 7 - 15 let
  • 3590,-
  • tábor plně obsazen

Co bys dělal, kdyby ti zarostlý a neznámý obr oznámil, že jsi čaroděj? Po tak dlouhé době u nepříjemných a sobeckých příbuzných? Většina lidí by asi nevěřila a žila by dál svůj obyčejný život bez jakýkoli dobrodružství. Harry Potter je ale neobyčejný chlapec a odvaha mu nechybí, stejně jako tobě! Po tom, co Harry zjistí, jak zemřeli jeho rodiče a proč má na čele jizvu ve tvaru blesku, se vydává na cestu do Bradavic, magické školy čar a kouzel.

Seznamuje se s tímto neobyčejným světem, potkává své první opravdové přátele, zažívá neobyčejná dobrodružství! Troll, hodiny kouzel, famfrpál, Zapovězený les i legendární Kámen mudrců…to všechno prožívá chlapec, který zůstal naživu. Využij tuhle skvělou příležitost a zažij všechna Harryho, Ronova i Hermionina dobrodružství! Vydej se do Bradavic, potkej partu skvělých přátel, kteří tě budou následovat i na Snapeovy hodiny a zažij na vlastní kůži neskutečné, magické chvíle!

Tohle léto bude legendární, Harry Potter se vrací spolu s neskutečnou bandou čarovných vedoucích, pod taktovkou (hůlkou) profesorek Lucky a Janči!

letní tábory pro děti Přihlásit se / nezávazně rezervovat
letní tábory pro děti Fotogalerie    letní tábory pro děti Realizační týmy    letní tábory pro děti Středisko MAYA - Zlaté Hory

Letní tábory 2018

Anketa: Letní tábor

Jaký letní tábor je pro tebe nejzajímavější?

Hlasovalo: 354653 osob.

Doplňkový prodej

Dětské tábory 2018

Jako organizace, zaměřená na volnočasové aktivity dětí a mládeže připravujeme dětské letní tábory, podzimní tábory, školy v přírodě, jarní prázdniny a další programová pásma, včetně vzdělávání pracovníků pro volný čas (akreditační vzdělávání z pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy). To vše již od roku 1999.

V letošním roce bychom Vám opět rádi nabídli možnost trávení volného času Vašich dětí na letních táborech Dětské agentury 2018. Připravili jsme letní táborové pobyty pro děti a mládež mající zájem o dobrodružství a pohyb, ve věku od 5 do 15 let.
Na středisku MAYA Vám můžeme nabídnout celou škálu táborů s momentálně velmi populárními motivy, jako jsou
Piráti z Karibiku, Harry Potter, Pán prstenů nebo Star Wars. Dále nemůže chybět letní táborový pobyt s pohádkovou tématikou pro ty nejmenší. Přijdou se za námi podívat modří trpaslíci! Letos totiž středisko MAYA obsadí naši kamarádi Šmoulové.
Na středisku Doubrava proběhne již tradiční koňský tábor, letos s tématem Noc v Muzeu, kdy se děti polovinu dne učí o koních a druhá polovina je věnována hrám.
Minulý rok jsme spustili nový typ tábora - Kreativní tábor, zaměřený na rozvíjení fantazie a dovedností, kde se děti mohou naučit spoustu nových technik. I letos se na něho mohou Vaše děti těšit!
Do herního světa nás nově vtáhne hra Jumanji! Vzápětí se ocitnete v džungli a prožijete tak zcela nezapomenutelné a skvělé zážitky!Sponzoři

Lanex

Akzo Nobel

Hotel Koruna

Penzion Koruna

Mincovna Opava
Moravskoslezský kraj

Portály

Katalog (nejen letních) dětských táborů

Borovice.cz

Dětský tábor

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Dětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2018 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko