Jak vycvičit draka I. - letní tábory pro děti 2018 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2018 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2018 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2018 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2018 a školy v přírodě pro děti

letní tábory 2018

Jak vycvičit draka I.

  • 15.07.-23.07. 2018
  • 6 - 14 let
  • 3321.-
  • kapacita 72 míst

Pojďte s námi za dobrodružstvím. ............ Uprostřed mořské pláně se nachází ostrov s malou Vikingskou vesnicí. Na tu útočí draci. Odnášejí zvířata a při svých nájezdech všechno ničí. Nikdo neví, co je toho důvodem, ale vesnice bojuje s nimi o své přežití každý den. Na pokraji beznaděje, přímo na poledníku zoufalství. ........ Jenže draci také bojují o své přežití a vše, co vesničanům odnesou je pro temnotu, která je v Dračí hoře a které oni slouží. Když jí nedonesou dost, stanou se její potravou sami.

Poznejte draky a nejděte si cestu k jejich srdcím, naučte se jejich zvykům a ovládněte umění na nich létat; podívejte se s nimi nad mraky, nad mořskou pláň či do skalnatého bludiště pobřeží; najděte lásku v jejich duších a také zdroj jejich utrpení. Najděte Temnotu v Dračí hoře; dokažte, že se neztratíte v mlžných pásech beznaděje; prorazte vstup do osudových skal v úbočí; vylákejte děsivou nestvůru z hluboké temnoty a sveďte s ní boj na zemi i ve vzduchu. Osvoboďte své draky a dejte jim volnost.

Pojďte s námi najít tu správnou cestu neznámem, získejte si draky, naučte se na nich létat, projeďte chomáči kapiček vodní tříště, porazte Alfa draka, získejte volnost pro všechny tvory okolo žijící. Pojeďte s námi zažít spoustu dobrodružství, legrace, kamarádství a super šťastných chvil v kruhu kamarádů.

Těší se na vás Helča a Jezevec.

letní tábory pro děti Přihlásit se / nezávazně rezervovat
letní tábory pro děti Fotogalerie    letní tábory pro děti Realizační týmy    letní tábory pro děti Středisko Doubrava - Ondřejovice

Letní tábory 2018

Anketa: Letní tábor

Jaký letní tábor je pro tebe nejzajímavější?

Hlasovalo: 368860 osob.

Doplňkový prodej

Dětské tábory 2018

Jako organizace, zaměřená na volnočasové aktivity dětí a mládeže připravujeme dětské letní tábory, podzimní tábory, školy v přírodě, jarní prázdniny a další programová pásma, včetně vzdělávání pracovníků pro volný čas (akreditační vzdělávání z pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy). To vše již od roku 1999.

V letošním roce bychom Vám opět rádi nabídli možnost trávení volného času Vašich dětí na letních táborech Dětské agentury 2018. Připravili jsme letní táborové pobyty pro děti a mládež mající zájem o dobrodružství a pohyb, ve věku od 5 do 15 let.
Na středisku MAYA Vám můžeme nabídnout celou škálu táborů s momentálně velmi populárními motivy, jako jsou
Piráti z Karibiku, Harry Potter, Pán prstenů nebo Star Wars. Dále nemůže chybět letní táborový pobyt s pohádkovou tématikou pro ty nejmenší. Přijdou se za námi podívat modří trpaslíci! Letos totiž středisko MAYA obsadí naši kamarádi Šmoulové.
Na středisku Doubrava proběhne již tradiční koňský tábor, letos s tématem Noc v Muzeu, kdy se děti polovinu dne učí o koních a druhá polovina je věnována hrám.
Minulý rok jsme spustili nový typ tábora - Kreativní tábor, zaměřený na rozvíjení fantazie a dovedností, kde se děti mohou naučit spoustu nových technik. I letos se na něho mohou Vaše děti těšit!
Do herního světa nás nově vtáhne hra Jumanji! Vzápětí se ocitnete v džungli a prožijete tak zcela nezapomenutelné a skvělé zážitky!Sponzoři

Lanex

Akzo Nobel

Hotel Koruna

Penzion Koruna

Mincovna Opava
Moravskoslezský kraj


Portály

Katalog (nejen letních) dětských táborů

Borovice.cz

Dětský tábor

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Dětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2018 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko