Jak vycvičit draka II. - letní tábory pro děti 2020 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti

letní tábory 2020

Jak vycvičit draka II.

sportovně - dobrodružný tábor

maskot
  • 1.7. - 10.7.2020
  • 7 - 15 let
  • 3990
  • posledních 15 míst

Příběh nám poskočil o nějaký ten rok dopředu a z Blpu se stal v mezidobí dračí ráj, kde se lidé a draci navzájem respektují a mají se rádi. Škyťákova největší kamarádka Astrid je hvězdou oblíbených dračích závodů, ve kterých hravě poráží ostatní vikingské kamarády, zatímco Škyťák dává přednost osamělým letům s Bezzubkou, během nichž mapují neznámá území a objevují nové světy. Jedno z jejich dobrodružství je přivede do ledové jeskyně, která je domovem stovky neznámých divokých draků. Taky se zde setkají s tajemnou Dračí jezdkyní, z které se vyklube Škyťákova ztracená matka Valka.

Avšak nad soužitím lidí a draků se stahují mračna, která se přihnala díky Dragovi, mocichtivým a samozvaným „dračím bohem". Tento protivník představuje nebezpečí, se kterým sám Škyťák s Bezzubkou nic nezmůžou, a tak dají dohromady starou partu, do níž kromě Astrid patří i Tlamoun, Snoplivec, Rybinoha a dvojčata Ťafan a Rafana.

Neváhej proto ani minutu a vydej se na pomoc vesnici na severu. Před tímto nelehkým úkolem nebudeš stát sám. Po tvém boku bude plno suprových kamarádů. Těší se na tebe tví legendární dračí mistři Janča a Dejf, kteří mají Vikingské srdce na pravém místě s bandou těch nejudatnějších, nejvtipnějších a nejbožejších vedoucích.

letní tábory pro děti Přihlásit se / nezávazně rezervovat
letní tábory pro děti Fotogalerie    letní tábory pro děti Realizační týmy    letní tábory pro děti Středisko MAYA - Zlaté Hory