Škola čar a kouzel IV. - letní tábory pro děti 2020 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti

letní tábory 2020

Škola čar a kouzel IV.

sportovně - dobrodružný tábor

maskot
  • 10.07. - 19.07.2020
  • 7 - 15 let
  • 3990
  • tábor plně OBSAZEN, přihlášky přijímáme pouze na místo náhradníka

Harry se probouzí po neobvykle živém snů a jizva ho opět pálí. Voldemort a zrádce Červíček chystají něco nekalého a Harry tomu přihlíží, ale je to jenom sen. Nebo ne? Harry se spolu s Ronem a Hermionou chystají na nový školní rok v Bradavicích. Ve vzduchu ale visí něco temného, na mistrovství světa ve famfrpálu se udála dost nepříjemná věc spojená se služebníky lorda Voldemorta a celá kouzelnická společnost je jako na jehlách. Do Bradavic se ale Harry vždycky těší a ani tentokrát to není jinak, navíc se studenti dozvídají, že letos budou Bradavice hostit slavný Turnaj tří kouzelníků!

Harry i jeho přátelé jsou opravdu nadšení, až do chvíle, kdy je Harryho jméno vytáhnuto z Ohnivého poháru a jeho život se obrací naruby. Jako účastník turnaje musí splnit nebezpečné úkoly a potýkat se s náročnými situacemi. To všechno provází nepříjemný pocit v zátylku a husí kůže při pomyšlení na Harryho dřívější sen a Voldemortovo počínání.

Letošní rok je opravdu speciální, tak se k nám přidej a zažij kouzelná dobrodružství plná draků, nových přátelství, jezerních lidí, nebezpečí i lásek! Vytas svou hůlku, čarodějko či kouzelníku, a naplň svůj osud bojem za správnou věc, jako vždy pod dohledem nezlomného elitního profesorského sboru a hbitých hůlek ředitelek Lůcy a Lucky.

letní tábory pro děti Přihlásit se / nezávazně rezervovat
letní tábory pro děti Fotogalerie    letní tábory pro děti Realizační týmy    letní tábory pro děti Středisko MAYA - Zlaté Hory