Ledové království - letní tábory pro děti 2021 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti

letní tábory 2021

Ledové království

pohádkový tábor

  • 28.7. - 3.8.2020
  • 5 - 10 let
  • 3290
  • posledních 25 míst

Bylo nebylo, daleko na severu leží království Arendelle, kterému vládl moudrý král z královnou. Ti měli dvě dcery, Elsu a Annu. Princezna Elsa má od narození kouzelné schopnosti, díky kterým může čarovat s ledem a sněhem. Když si však jednoho dne hrála se svou sestrou, omylem ji zasáhla svou mrazivou magií a proto se musela Elsa naučit kontrolovat své schopnosti a začala se od své sestry držet dál. Nezměnila to ani když jejich rodiče odjeli na dalekou cestu a nevrátili se.

Teď je ale všechno jinak, protože Elsa už je plnoletá a má se stát královnou. Palác se otevře celému světu a nikdo z toho není šťastnější než Anna, která celý život touží po tom vidět svět za branami. Když se ale po korunovaci Elsa neudrží a omylem uvrhne království do věčné zimy, jediný kdo s tím může něco udělat je její sestra, Anna.

Vydej se s námi na dobrodružnou cestu společně s Annou, pomoz jí najít Elsu. Cestou potkáš spoustu nových kamarádů, jako ledaře Kristoffa a jeho věrného soba Svena, zažiješ spoustu zábavy se sněhulákem Olafem a společně s Elsou a Annou zachráníš království. Podaří se jim to? Najde Anna svou pravou lásku, ve kterou tak věří? Je to snad princ Hanz, nebo někdo úplně jiný?

Přidej se k nám a zažij spoustu vřelých objetí. Těšíme se na tebe, tvoje Verunka a Ema a parta božích vedoucích.

letní tábory pro děti Přihlásit se / nezávazně rezervovat
letní tábory pro děti Fotogalerie    letní tábory pro děti Realizační týmy    letní tábory pro děti Středisko MAYA - Zlaté Hory