Star Wars - Vzestup Skywalkera - letní tábory pro děti 2020 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti

letní tábory 2020

Star Wars - Vzestup Skywalkera

sportovně - dobrodružný tábor

maskot
  • 3.08. - 12.08.2020
  • 7 - 15 let
  • 3990
  • 5 volných míst

Mrtvý promluvil. Celou předalekou galaxií se rozléhá signál, který nevysílá nikdo jiný než dávno zdánlivě mrtvý císař Palpatine. Odboj se vzpamatovává z posledních porážek a ochránců principů nové republiky a řádu rytířů Jedi není mnoho. Naši hrdinové v čele s Rey, Finem a Poem musí získat lokátor, který je zavede do té nejtemnější časti galaxie, zapomenuté říše Sithů na planetě Exegol. Kylo Ren má však náskok a jako nejvyšší vůdce Prvního řádu nedá světlé straně ani vteřinu navíc. Falcon už očekává svoji novou posádku.

Zvládnete zlepšit své schopnosti v náročném tréninku mistryně Leiy Organy? Pomůžete Rey zjistit pravdu o její minulosti? Čeká Vás nepřeberné množství skoků hyperprostorem, nové planety a vesmírné rasy. Každý, kdo přiloží ruku k dílu může přispět k záchraně galaxie před imperátorovým návratem. Finální řád nesmí nastat a je to jen na nás. Žvejkal, R2-D2 a C3PO spojí síly i s generálem Lando Calrissianem, když však budete hledat v koloběhu síly, pomoc může přijít třeba i z minulosti.

Víme, že dokážete navázat na ty největší hrdiny galaktické historie a potřebujeme Vás. Celá naše výprava nebude jednoduchá, a proto máme připravenou tu nejostřílenější sestavu vedoucích, kapitánů, na kterých odboj už celé roky staví. Světelné meče, Falcon, staří i noví kamarádi, to všechno Vás na začátku srpna čeká. Jakožto generálové toho máme za sebou spoustu, víme však, že nás všechny bude provázet Síla víc, než kdy předtím.

Srdečné pozdravy posílají Marťas a Gába.

letní tábory pro děti Přihlásit se / nezávazně rezervovat
letní tábory pro děti Fotogalerie    letní tábory pro děti Realizační týmy    letní tábory pro děti Středisko MAYA - Zlaté Hory