Piráti z Karibiku - Salazarova pomsta - letní tábory pro děti 2021 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti

letní tábory 2021

Piráti z Karibiku - Salazarova pomsta

sportovně - dobrodružný tábor

maskot
  • 12.08. - 21.08.2020
  • 7 - 15 let
  • 3990
  • 1 místo pro kluka

Jack Sparrow zestárl. William stále brázdí moře jako kapitán Bludného Holanďana a vypadá to, že Karibské vody zasáhl nezvyklý klid. Henry Turner však nehodlá nechat osud svého otce nedotčený a začíná tak výpravu za jeho možnou záchranou. Cesta k legendárnímu trojzubci samotného Poseidona je však nebezpečná a bez pomoci vědkyně Cariny Smithové a kapitána Sparrowa by Henry jen sotva mohl uspět.

Na pozadí se však objevuje ještě jedna hrozba. „El Matador del mar“, řezník oceánu, španělský kapitán, kterého všichni znají jako Salazara. Vody jsou bouřlivé, Černá perla se ještě pořád nedostala z lahve a Vás tak čeká nelehká cesta. Zvládnete číst mapy ve hvězdách a najít cestu ke zbrani, která ukrývá veškerá tajemství a kletby moře? Přízraky minulosti se ozývají, Hector Barbossa, William Turner a Jack Sparrow znovu jednou musí překonat nástrahy námořních válek a potřebují pomoc z mladších řad. Samozřejmě zde nemluvíme jenom o Henrym a Carině, už popáté potřebujeme Vaši pomoc!

Přidejte se k zestárlým kapitánům na poslední plavbě. Tahle výprava Karibskou krajinou si žádá tu nejzkušenější posádku a my víme, že právě takové vedoucí máme. Salazar nemůže dostat ani tu nejmenší šanci k návratu mezi živé. Musíme získat Poseidonův trojzubec jako první. Těšíme se na Vás všechny na konci léta.

S mačetami a charapenčím v rukou Vás zdraví Vaši kapitáni Karel a Dejv.

letní tábory pro děti Přihlásit se / nezávazně rezervovat
letní tábory pro děti Fotogalerie    letní tábory pro děti Realizační týmy    letní tábory pro děti Středisko MAYA - Zlaté Hory