Hunger Games - letní tábory pro děti 2021 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti

letní tábory 2021

Hunger Games

sportovně - dobrodružný tábor

maskot
  • 1.7. - 10.7.2021
  • 7 - 15 let
  • 4350 Kč
  • Tábor plně OBSAZEN, přihlášky přijímáme pouze na pozici náhradníka

Tam, kde kdys ležely státy Severní Ameriky, rozléhá se dnes země Panem. Není tomu tak dávno, co Panemem otřásaly kruté nepokoje, avšak po tom, co se samo korunovaní vládci ujali moci, v zemi zavládl smír. Lidé teď žijí ve zdánlivém pokoji roztroušení po dvanácti nově vzniklých okrscích. Pod kápí smíru se však skrývá krutá pravda. Cenou za klid jsou každoročně pořádané hladové hry, do kterých musí každý z krajů vyslat jednu dívku a jednoho chlapce ze svých řad, aby se utkali v nebezpečném klání, které má zaručit pokračování časů klidů a hojnosti.

Pomalu přichází ten čas, kdy se i letos v létě uskuteční další ročník hladových her. Katniss Everdeenová, dívka žijící v nejchudším z krajů, se rozhodla zastoupit svou mladší sestru a přihlásila se do her dobrovolně. Teď je jen na TOBĚ co uděláš, zda-li budeš nečinně přihlížet, nebo se připojíš ke Katniss a společně se pokusíte najít cestu z arény, ve které nebezpečí hrozí při každém kroku. Přidej se k nám a společně možná dokážeme zvrátit osud naší hrdinky a posuneme Panem blíže k opravdovému, nefalšovanému míru.

Nemusíš se bát, nebudeš v tom sám. S Tebou se na dobrodružství vydá parta skvělých vedoucí a všichni společně si užijeme kopce zábavy ve stínu Zlatých Hor. Vyčkávej volání reprodrozda a až přijde čas, budeme bojovat bok po boku.

Tví

Smeky a Dejv

letní tábory pro děti Přihlásit se / nezávazně rezervovat
letní tábory pro děti Fotogalerie    letní tábory pro děti Realizační týmy    letní tábory pro děti Středisko MAYA - Zlaté Hory