Škola čar a kouzel V. - letní tábory pro děti 2021 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti

letní tábory 2021

Škola čar a kouzel V.

sportovně - dobrodružný tábor

maskot
  • 10.7. - 19.7.2021
  • 7 - 15 let
  • 4350 Kč
  • tři volná místa pro HOLKY

Harryho příběh pokračuje dál a čekají jej další dobrodružství. Už letní prázdniny ukazují, že po návratu lorda Voldemorta se všechno změnilo, kouzelnický svět se bude muset vypořádat s novými výzvami. A jak už to tak bývá, hlavně Harry musí opět zasáhnout, aby ochránil své přátele. Dokonce Bradavice se změnily, už to není ten pohádkový hrad se spletitými chodbami, avšak pro studenty je to stále jejich domov. Dolores Umbridgeová se ale zmocnila jejich života a způsobuje jim peklo. Jak se mají mladí kouzelníci a čarodějky naučit bojovat proti temnotám, když je učí tahle nemožná zlomyslnice?

Přišel čas na to vzít odpovědnost na vlastní bedra a dokázat, že dobro sídlí v každém z nás. Bradavice tě nyní potřebují jako nikdy dříve: Tak se ukaž a bojuj statečněji a horoucněji, -vždyť máme za co bojovat!

Ani letos tě nezklameme a dopřejeme ti 10 dnů v jiném světě plném magie, šlehajících kouzel a jako vždy nepoddajných a obětavých profesorů.

Lůca a Lucka už se těší, až uvidí tvoje jméno na seznamu studentů!

letní tábory pro děti Přihlásit se / nezávazně rezervovat
letní tábory pro děti Fotogalerie    letní tábory pro děti Realizační týmy    letní tábory pro děti Středisko MAYA - Zlaté Hory