Fantastická zvířata a kde je najít - letní tábory pro děti 2021 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti

letní tábory 2021

Fantastická zvířata a kde je najít

sportovně - dobrodružný tábor

maskot
  • 19.7. - 28.7.2021
  • 7 - 15 let
  • 4350 Kč
  • Tábor plně OBSAZEN, přihlášky přijímáme pouze na pozici náhradníka

Píše se rok 1926 a mladý čaroděj Mlok Scamander připlouvá do New Yorku. Stejně tak, jako tento nadaný magizoolog i kouzelný svět začíná psát nový příběh, příběh odehrávající se dávno před dobrodružstvím malého chlapce s jizvou ve tvaru blesku na čele. Kolotoč událostí se začíná roztáčet nepředvídatelnou rychlostí. Mlokův kufřík nešťastnou náhodou vypustí do ulic zasněženého New Yorku hned několik kouzelných stvoření, hrozí odhalení celé kouzelnické komunity a aby toho nebylo málo poprvé po několika letech je spatřen Obskuriál, kterému musí Mlok pomoci.

Na tuhle výpravu nezapomenete! Celý magický svět se otevírá a New York musí být zachráněn. Mlok si na svou cestu zvolil netypickou skupinu společníků. Nečar Jacob, bývalá bystrozorka Tina i nitrozpytka Quinee vám však rychle přirostou k srdci. Všechna kouzelná zvířata se musí vrátit zpátky do bezpečí Mlokova kufru a nikdo jiný, než vy nám nepomůže! Školu už máte dávno za sebou a můžete se tak po hlavě vrhnout do záchrany hrabáka, okamie nebo ohroženého bouřliváka.

Pokusíme se, abyste na téhle cestě nikdy nebyli ztraceni. Povedeme vás na této výpravě stejně, jako Pobertův plánek, budeme jako štít vytvořený Patronovým zaklínadlem, a dokonce vám i s láskou uvaříme kotlík nefalšovaného máslového ležáku! Kouzelný svět dozajista znáte jako své boty, tohle je ale Amerika a ta je zase naší parketou. Seberte všechny své kamarády a nečekejte už ani minutu, na takové léto se nezapomíná. Navíc s sebou vezmeme i ty nejzkušenější vedoucí, kteří rozhodně znají Fantastická zvířata, a ví kde je najít!

Hůlky zvedají, klobouky nasazují a pozdravy posílají vysloužilí kouzelníci té nejvyšší reputace.

Karel a Martin.

letní tábory pro děti Přihlásit se / nezávazně rezervovat
letní tábory pro děti Fotogalerie    letní tábory pro děti Realizační týmy    letní tábory pro děti Středisko MAYA - Zlaté Hory