Hunger Games II. - letní tábory pro děti 2022 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2022 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2022 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2022 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2022 a školy v přírodě pro děti

letní tábory 2022

Hunger Games II.

sportovně - dobrodružný tábor

maskot
  • 1.7. - 10.7.2022
  • 7 - 15 let
  • 4450 Kč
  • 80 volných míst

Loni v létě se nám to povedlo! Přes nelibost prezidenta Snowa se nám společně s Katniss a Peetou podařilo vyhrát 74. hladové hry. V zemi Panem, novým světem lidí vzniklým na pozůstatcích toho co dříve bývalo Amerikou, však nic není, jak se zdá a nic nejde podle plánu. Vítězové předešlých ročníků byli vyzváni k návratu do arény, mezi nimi jsme i MY. Ve 12 krajích Panemu panují nepokoje, schyluje se k převratu kdy dobro a spravedlnost čekají na příležitost chopit se znovu žezla!

Tyto 75. hladové hry mají symbolizovat sílu Kapitolu, který Panemu i jeho krajům vládne. To však prezident Snow ještě netuší, že o vzletu Reprodrozda se šušká i v nejzašlejších koutech Panemu a Katniss se stala tváří převratu, který mu má být osudný. Není to jednoduchá cesta, a proto vyzýváme i Vás, abyste se přidali do našich řad a po boku Katniss, Peety, a dalších se postavili krutovládě Kapitolu a napomohli vzniku nového věku, kde pravda a láska vždy zvítězí nad podlostí a nenávistí.

Pojeďte i letos s námi zažít nepřekonatelná dobrodružství ve stínu Zlatých Hor kde ježci dávají dobrou noc. Seznámíte se se skvělým kolektivem vedoucích a poznáte spoustu nových kamarádů. Nezapomeňte! PANEM VÁS POTŘEBUJE.

Těší se na tebe Dejf a banda božích vedoucích.

letní tábory pro děti Přihlásit se / nezávazně rezervovat
letní tábory pro děti Fotogalerie    letní tábory pro děti Realizační týmy    letní tábory pro děti Středisko MAYA - Zlaté Hory