Škola čar a kouzel VI. - letní tábory pro děti 2022 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2022 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2022 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2022 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2022 a školy v přírodě pro děti

letní tábory 2022

Škola čar a kouzel VI.

sportovně - dobrodružný tábor

maskot
  • 10.7. - 19.7.2022
  • 7 - 15 let
  • 4450 Kč
  • 1 volné místo pro HOLKU

Celý kouzelnický svět je na nohou, Vy-víte-kdo se oficiálně vrátil, už ani Ministerstvo kouzel to nemůže popřít.  Události nabírají nový spád a Harry se opět ocitá v kruhu dobrodružství, které mu ukazují, že není obyčejný šestnáctiletý chlapec.

Brumbál Harryho seznamuje se životem Pána zla a Harry začíná chápat souvislosti, které mu předtím unikaly jako cornwallští skřítci. Kouzelnický svět obklopují hrozby ze všech stran a potřebuje každou pomocnou ruku.

Dokážeš vyčarovat patrona? Přidej se k nám! Dokážeš uvařit mnoholičný lektvar? Chceme tě v týmu! Dokážeš pomoct kamarádovi v bryndě? Zúčastni se našeho boje!

Tohle je jedinečná příležitost otevřít své kouzelnické já a zažít magii na každém kroku. Míst je pouze 80 a použití obraceče času zakázáno, neváhej tedy ani chvilinku a přihlas se na náš tábor, kde si namícháš lektvar lásky, získáš přátele na život a zasměješ se i sám sobě.

Jako vždy pod taktovkou nápaditých a nehynoucích profesorů a jejich obdivuhodnými ředitelkami oplývajícími krásou a šarmem, Lůcou a Luckou.

letní tábory pro děti Přihlásit se / nezávazně rezervovat
letní tábory pro děti Fotogalerie    letní tábory pro děti Realizační týmy    letní tábory pro děti Středisko MAYA - Zlaté Hory

Dětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2022 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko