Letní tábor 2020, dětské letní tábory a další tábory v roce 2020 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti

letní tábory 2020

realizační týmy

Tým 1. turnusu - Zlaté Hory

Funkce

Jméno

Hlavní vedoucí tábora

Vít Polášek

Řídící programového pásma

Jakub Smékal

Řídící programového pásma

David Buček

Vedoucí letního tábora

Lukáš Tománek

Vedoucí letního tábora

Adam Franek

Vedoucí letního tábora

Martin Demel

Vedoucí letního tábora

Gába Halfarová

Vedoucí letního tábora

Anežka Lyková

Zdravotník letního tábora

Denča Pochylá

Hlavní táborový kuchař

Hana Slezáčková

Pomocník v kuchyni

Karel Krzyžoscczak

Pomocník v kuchyni

Aneta Šoltysová

Noční hlídač

Marek Těžký

Fotograf
Jan Lerche

Tým 2. turnusu - Zlaté Hory

Funkce

Jméno

Hlavní vedoucí tábora

Vít Polášek

Řídící programového pásma

Lucka Tongeová

Řídící programového pásma

Lucka Galvasová

Vedoucí letního tábora

David Stanovský

Vedoucí letního tábora

Lucka Mertová

Vedoucí letního tábora

Nikol Čechová

Vedoucí letního tábora

Denisa Pochylá

Vedoucí letního tábora

Ema Žurovcová

Vedoucí letního tábora

Verča Vajdová

Vedoucí letního tábora

Marťa Bjlaková

Vedoucí letního tábora

Jan Vlašek

Zdravotník letního tábora

Martina Mazurová

Hlavní táborový kuchař Hana Slezáčková

Pomocník v kuchyni

Tonda Polách

Pomocník v kuchyni

Vojta Holuša

Noční hlídač

 

Fotograf

Barbora Kapolková

Tým 3. turnusu - Zlaté Hory

Funkce

Jméno

Hlavní vedoucí tábora

Vít Polášek

Řídící programového pásma

Kateřina Havlásková

Řídící programového pásma

Martina Mazurová

Pomocník Program. vedoucího

Natálie Víchová

Vedoucí letního tábora

Honza Vlašek

Vedoucí letního tábora

Kuba Mrázek

Vedoucí letního tábora

Jiří Grygar

Vedoucí letního tábora

Marie Fialková

Vedoucí letního tábora

Lenka Věčorková

Vedoucí letního tábora

Klára Kazimírská

Vedoucí letního tábora

Gabrieal Kremerová

Zdravotník letního tábora

Verča Luksová

Hlavní táborový kuchař

Hana Slezáčková

Pomocník v kuchyni

Filip Býma

Pomocník v kuchyni

Viki Kouřilová

Noční hlídač

Vašek Suchánek

Tým 4. turnusu - Zlaté Hory

Funkce

Jméno

Hlavní vedoucí tábora

Vít Polášek

Řídící programového pásma

Verča Luksová

Řídící programového pásma

Ema Žurovcová

Vedoucí letního tábora

Soňa Slovíková

Vedoucí letního tábora

Klára Kazimírská

Vedoucí letního tábora

Anežka Lyková
Hlavní táborový kuchař Hana Slezáčková

Pomocníci  v kuchyni

Jan Vlašek

Zdravotník letního tábora

Broskvička

Noční hlídač

Kristián Meleš

Tým 5. turnusu - Zlaté Hory

Funkce

Jméno

Hlavní vedoucí tábora

Vojta Chalupa

Řídící programového pásma

Martin Demel

Řídící programového pásma

Gába Halfarová

Vedoucí letního tábora

Klárka Pírková

Vedoucí letního tábora

Denisa Pochylá

Vedoucí letního tábora

Anežka Lyková

Vedoucí letního tábora

Anet Housovská

Vedoucí letního tábora

Dany Stark

Vedoucí letního tábora

Lukáš Tománek

Vedoucí letního tábora
Adam Franek
Vedoucí letního tábora Jan Lerche

Zdravotník letního tábora

Verča Luksová

Fotograf/pomocník

Anet Šoltysová

Hlavní táborový kuchař Hana Slezáčková

Pomocník v kuchyni

Anet Kořenková

Pomocník v kuchyni

Karel Krzyžoscczak

Noční hlídač

 

Tým 6. turnusu - Zlaté Hory

Funkce

Jméno

Hlavní vedoucí tábora

Vojta Chalupa

Řídící programového pásma

Karel Krzyžoscczak

Řídící programového pásma

David Stanovský

Vedoucí letního tábora

Dany Stark

Vedoucí letního tábora

Martin Demel

Vedoucí letního tábora

David Buček

Vedoucí letního tábora

Lucka Grossmanová

Vedoucí letního tábora

Lucka Tongelová

Vedoucí letního tábora

Lucka Mertová

Vedoucí letního tábora

Martina Bjalková

Vedoucí letního tábora

Bařen Kapolková

Vedoucí letního tábora

Klárka Pírková

Zdravotník letního tábora

Hlavní táborový kuchař

Hana Slezáčková

Pomocník v kuchyni

Anet Kořenková
Pomocník v kuchyni Anet Šoltýsová

Fotograf/pomocník

Nikol Čechová

Noční hlídač

Marek Těžký

Tým 7. turnusu - Zlaté Hory

Funkce

Jméno

Hlavní vedoucí tábora

Vojta Chalupa

Řídící programového pásma

Mokřinka

Řídící programového pásma

Vedoucí letního tábora

Kiki

Vedoucí letního tábora

Klárka Kazimírská

Vedoucí letního tábora

Matěj Konarský

Zdravotník letního tábora


Hlavní táborový kuchař

Hana Slezáčková

Pomocník v kuchyni

Pomocník v kuchyni

Noční hlídač

Drobek