Letní tábor 2021, dětské letní tábory a další tábory v roce 2021 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2021 a školy v přírodě pro děti

letní tábory 2021

realizační týmy

Tým 1. turnusu - Zlaté Hory

Funkce

Jméno

Hlavní vedoucí tábora

Vojtěch Chalupa

Řídící programového pásma

Jakub Smékal

Řídící programového pásma

David Buček
Pomocník řídícího her Barbora Kapolková

Vedoucí letního tábora

Lukáš Tománek

Vedoucí letního tábora

Nikol Lihotzká

Vedoucí letního tábora

Martin Demel

Vedoucí letního tábora

Gába Halfarová

Vedoucí letního tábora


Vedoucí letního tábora

Zdravotník letního tábora

Denča Pochylá

Hlavní táborový kuchař

Hana Slezáčková

Pomocník v kuchyni

Karel Krzyžoszczak

Pomocník v kuchyni

Aneta Šoltysová

Noční hlídač

Jan Lerche

Fotograf
Daniel Stark

Tým 2. turnusu - Zlaté Hory

Funkce

Jméno

Hlavní vedoucí tábora

Vít Polášek

Řídící programového pásma

Lucka Tongeová

Řídící programového pásma

Lucka Galvasová

Vedoucí letního tábora

David Stanovský

Vedoucí letního tábora

Veronika Vajdová

Vedoucí letního tábora

Lucka Grossmanová

Vedoucí letního tábora

Ema Žurovcová

Vedoucí letního tábora

Karel Kryžoszczak

Vedoucí letního tábora

Martin Demel

Vedoucí letního tábora

Daniel Stark

Vedoucí letního tábora

Anežka lyková

Vedoucí letního tábora Honza Vlášek
Vedoucí letního tábora Denisa Pochylá

Zdravotník letního tábora

Verča Luksová

Hlavní táborový kuchař Hana Slezáčková

Pomocník v kuchyni

Verča Jiravová

Pomocník v kuchyni

Dušan Neděla

Noční hlídač

Tonda Polách

Fotograf

Aneta Paterová

Tým 3. turnusu - Zlaté Hory

Funkce

Jméno

Hlavní vedoucí tábora

Vojtěch Chalupa

Řídící programového pásma

Karel Kryžoszczak

Řídící programového pásma

Martin Demel

Vedoucí letního tábora

Daniel Stark

Vedoucí letního tábora

Lukáš Tománek

Vedoucí letního tábora

Jan Lerche

Vedoucí letního tábora

Adam Franek

Vedoucí letního tábora

Anežka Lyková

Vedoucí letního tábora

Gába Halfarová

Vedoucí letního tábora

Klára Kazimírská

Vedoucí letního tábora

Marťa Bjalková
Vedoucí letního tábora
Vedoucí letního tábora

Zdravotník letního tábora

Klárka Pírková

Hlavní táborový kuchař

Hana Slezáčková

Pomocník v kuchyni

Anet Kořenková

Pomocník v kuchyni

Denča Pochylá

Noční hlídač

Honza Tománek
Fotograf Anet Šoltysová