Letní tábor 2019, dětské letní tábory a další tábory v roce 2019 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2019 a školy v přírodě pro děti

letní tábory 2019

Letní tábory na středisku DOUBRAVA

Letní tábory realizované Dětskou agenturou se konají na středisku Doubrava, které leží asi 5 km od městečka Zlaté Hory v Jeseníkách. Letní tábory na středisku jsou zaměřeny na koňskou tématiku využívající přírodní jízdárnu, která se nachází v blízkosti tábora a polní cesty, které jsou vhodné a bezpečné pro projížďky. Součástí areálu je bazén ke koupání, 2 víceúčelová hřiště a zastřešené ohniště. V okolí jsou lesy, louky a potok. Pro pobyt v areálu slouží chatky, které se skládají ze 4 pokojů. Každý pokoj má samostatný vchod a 3 postele. Hlavní zděná budova s kuchyní, jídelnou, sociálním zařízením s teplou vodou a společenskou místností která pojme všechny účastníky tábora za nepříznivého počasí.

Krásná oblast pro letní tábory - O Zlatých Horách:

  • Čisté ovzduší – dle hodnocení evropské unie je oblast Hrubého Jeseníku, kde se tábory nacházejí NEJČISTŠÍ OBLAST EU
  • Údolí ztracených štol – skanzen historie těžby zlata ve Zlatých Horách
  • Rozhledna – Biskupská kupa + Zlatý chlum
  • Zříceniny – Edelštejn, Leuchtenštejn, Koberštejn
  • Rejvíz – evropská rarita – rašeliništní jezírka

 

Dnešní doba umožňuje každému z nás realizovat své názory a zvyky s obrovskými možnostmi. To nám připisuje také velmi rozdílné zvyky i potřeby. Odtud také budou pravděpodobně rozdílné potřeby vybavení každého dítěte pro letní tábor.  Pro jistotu zde uvádíme jakýsi nástin věcí, které se domníváme, že by byly pro letní tábory s naší organizací pro děti vhodné:

Seznam doporučených věcí na tábor:

Batoh nebo kufr + chlebník, 3x tílko nebo halenka, 4x tričko nebo košile, 9x spodní prádlo, 1x pyžamo, 3x podkolenky nebo ponožky, 3x teplé ponožky, kapesníky, pláštěnka, svetr, dlouhé kalhoty, kraťasy, 2x tepláková souprava, plátěná čepice případně šátek, plavky, větrovka, gumáky, sandály, tenisky, 2x ručník, mycí potřeby v igelitovém sáčku (kartáček na zuby, zubní pasta, kelímek, mýdlo, žínka, hřeben), krém na opalování, plátěný sáček na špinavé prádlo, sluneční brýle, baterku, zápisník, dopisní papíry, tužku, láhev z umělé hmoty na pití na výletu.

Dětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2019 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko