Akce - Letní tábor 2023, dětské letní tábory a další tábory v roce 2023 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti

akce

Uplynulý kurz první pomoci a kurz Zdravotníka zotavovacích akcí

21.3.2023

Předchozí tři víkendy se nesly v duchu kurzu první pomoci, kterého se zúčastnili všichni naši noví instruktoři a zároveň proběhl i kurz zdravotníka zotavovacích akcí pro naše starší vedoucí. Oba kurzy byly vedeny pod záštitou Červeného kříže.


Všem zúčastněným gratulujeme k úspěšnému zvládnutí jednotlivých kurzů a k nově nabytým vědomostem. Nyní se už budeme společně těšit na nadcházející léto. :)


Jarní táborová škola 2023

6.3.2023

Jarní táborová škola aktivistů Dětské agentury.

Příjezd na akci: Hromadně, doporučen autobus , doporučujeme si také zarezervovat místenku !!!

Oficiální zahájení: 6.4.2023 v 18:30 hodin před radnicí Zlatých Hor. Konec kurzu je stanoven na 9.4.2023 v 12:00 hodin.

Účastníci kurzu Instruktor si budou v tomto závěrečném termínu dopilovávat vědomosti a získávat zkušenosti od starších vedoucích. Tento kurz je stmelení veškerých informací jak praktických, tak teoretických, nabytých za celý průběh kurzu Instruktor. Kurz je ukončen závěrečnými testy ze všech oborů, které se probíraly včetně kurzu první pomoci.

Všichni zájemci se prosím přihlašte pod tímto článkem přihláškou. Ostatní členové Dětské agentury, kteří mají zájem se akce zúčastnit také, se také přihlásí přihláškou na těchto stránkách a to z důvodu zajištění ubytování a stravy.

Na tomto kurzu se budou pohybovat i programoví vedoucí a je zde možno se přihlásit na jedlotlivé akce pořádané agenturou (školy v přírodě, tábory a další akce)

Věci s sebou: vhodné oblečení i obutí do chaty i přírody (dle počasí), přezůvky !!!, hygienické potřeby, poznámkový blok + něco na psaní.

Poplatek: pro všechny, co jezdili na tábory s Dětskou agenturou 1200,- Kč (částka zahrnuje ubytování, stravu 3xdenně, náklady na topení, lektory, rekvizity, ...), pro instruktory a vedoucí, kteří jezdí pravidelně na tábory s Dětskou agenturou je poplatek 900,- Kč, pro řídící jednotlivých táborů je poplatek 400,- Kč

Na žádost vystavíme omluvenku do školy.

Přihláška


Letní tábory 2023 - volná místa

22.2.2023

Pomalu se k nám již blíží jarní počasí stejně jako naše tábory. Kapacita jednotlivých táborů je již z poloviny obsazená a na táboře Škola čar a kouzel VII. dokonce zbývá posledních 9 míst. Proto neváhejte a honem se běžte přihlásit dokud zbývají volná místa. Děkujeme za obrovský zájem a těšíme se na všechny o prázdninách na našem milovaném středisku. :)

Přihláška


Letní tábory 2023

9.1.2023

Událost roku je tady!

Od dnešního dne spouštíme přihlášky na letní tábory pro rok 2023. V sekci letní tábory 2023 naleznete jednotlivé tábory s informacemi a také s přihláškou.

Letos budeme pokračovat v loňském dobrodružství a Vaše děti se tak opět setkají s hrdiny známých fantasy filmů, jakou jsou Hunger games, Avengers a Harry Potter, u kouzelného světa ještě zůstaneme, poněvadž se hned dalším nabízeným táborem vydáme po stopách fantastických zvířat III. Následně se přeneseme do nového světa, Pandory, kde prožijeme úžasný příběh Avatara.

Neváhejte a zarezervujte si tábor již dnes, dokud je místo. :)

Přihláška


Šťastný nový rok 2023

2.1.2023

Vážení rodiče, přátelé a kamarádi.


Za celou Dětskou agenturu bychom Vám rádi popřáli Všechno nejlepší do nového roku 2023. Ať je pro všechny letošní rok úspěšnější než ten loňský a všem se splní to co si přejete. :)


I letos pro Vás připravujeme letní tábory, které zveřejníme na našich stránkách v polovině ledna. Opět se můžete těšit na své vedoucí a kamarády, kteří se budou snažit Vám udělat nezapomenutelné léto plné dobrodružství a zážitků. :)


Změna sídla organizace

21.10.2022

Vážení rodiče přátele a kamarádi,

dovolujeme si Vám oznámit změnu sídla Dětské agentury. Nově se budeme nacházet na ulici Vyhlídalová 2114/9 v Opavě.


Korespondenční adresa:

Dětská agentura z.s.

Vyhlídalova 2114/9

746 01,Opava - Předměstí

 

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na další spolupráci.

Kolektiv Dětské agentury. :)


Poděkování

31.8.2022

 

Táborová sezóna nám před pár dny skončila a my bychom chtěli poděkovat všem dětem za účast a rodičům za projevenou důvěru.

Věříme, že jste si tábory užili stejně jako my a že máte minimálně spousty krásných vzpomínek a zážitků.

Na podzim už plánujeme podzimní tábor a pro nové instruktory připravujeme podzimní táborovou školu.

Ještě jednou velké díky bylo to s Vámi BOŽÍ! :)


Dětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2023 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko