Letní tábor 2023, dětské letní tábory a další tábory v roce 2023 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti

Akred. vzdělávání

Přehled vzdělávacích kurzů

Opava - Zdravotník zotavovacích akcí - aktivisté DA

Určeno pouze pro dobrovolné pracovníky Dětské agentury. Nezbytné pro funkci instruktora a vedoucího na akcích Dětské agentury. Úspěšný absolvent kurzu (18 let a víc) získává oprávnění vykonávat funkci zdravotníka na zotavovacích akcích pro děti a dorost (školy v přírodě, lyžařské kurzy, a jiné podobné akce pro děti) a další hromadné akce (veletrhy, semináře, shromáždění…)


Opava - Hlavní vedoucí tábora - od 18 let

Tento kurz předpokládá základní vzdělání v oblasti práce s dětmi při volnočasových aktivitách a je zaměřen výhradně na funkci hlavního vedoucího tábora.


Zlaté Hory - Táborová škola - aktivisté DA

Určeno pouze pro pracovníky Dětské agentury. Víkendový pobyt na Středisku MAYA ve Zlatých Horách.


Opava - Programový vedoucí - od 16 let

Tvorba programových bloků v návaznosti na konkrétní skupinu účastníků. Skladba her a herních celků. Komunikace a spolupráce v kolektivu. Účastníci si vyzkouší připravit a zorganizovat programové pásmo nebo táborovou etapovou hru.


Opava - Instruktor dětského kolektivu - od 15 let

Určeno zájemcům, kteří se chtějí starat o děti na letních táborech, školách v přírodě, v kroužku,… a nemají s tím žádnou zkušenost. Toto školení umožní nabyti teoretických znalostí s touto funkcí spojených.

Dětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2023 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko