Letní tábor 2023, dětské letní tábory a další tábory v roce 2023 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti

Akred. vzdělávání

Přehled vzdělávacích kurzů

Opava - Zdravotník zotavovacích akcí - aktivisté DA

Určeno pouze pro dobrovolné pracovníky Dětské agentury. Nezbytné pro funkci instruktora a vedoucího na akcích Dětské agentury. Úspěšný absolvent kurzu (18 let a víc) získává oprávnění vykonávat funkci zdravotníka na zotavovacích akcích pro děti a dorost (školy v přírodě, lyžařské kurzy, a jiné podobné akce pro děti) a další hromadné akce (veletrhy, semináře, shromáždění…)


Opava - Hlavní vedoucí tábora - od 18 let

Tento kurz předpokládá základní vzdělání v oblasti práce s dětmi při volnočasových aktivitách a je zaměřen výhradně na funkci hlavního vedoucího tábora.


Zlaté Hory - Táborová škola - aktivisté DA

Určeno pouze pro pracovníky Dětské agentury. Víkendový pobyt na Středisku MAYA ve Zlatých Horách.


Opava - Programový vedoucí - od 16 let

Tvorba programových bloků v návaznosti na konkrétní skupinu účastníků. Skladba her a herních celků. Komunikace a spolupráce v kolektivu. Účastníci si vyzkouší připravit a zorganizovat programové pásmo nebo táborovou etapovou hru.


Opava - Instruktor dětského kolektivu - od 15 let

Určeno zájemcům, kteří se chtějí starat o děti na letních táborech, školách v přírodě, v kroužku,… a nemají s tím žádnou zkušenost. Toto školení umožní nabyti teoretických znalostí s touto funkcí spojených.

Jarní táborová škola 2023

Seminář pro nováčky a veškeré stávající aktivisty Dětské agentury

  • 6.4. - 9.4.2023
  • od 15 let
  • 1200 Kč

Jarní táborová škola aktivistů Dětské agentury.

Příjezd na akci: Hromadně, doporučen autobus , doporučujeme si také zarezervovat místenku !!!

Oficiální zahájení: 6.4.2023 v 18:30 hodin před radnicí Zlatých Hor. Konec kurzu je stanoven na 9.4.2023 v 12:00 hodin.

Účastníci kurzu Instruktor si budou v tomto závěrečném termínu dopilovávat vědomosti a získávat zkušenosti od starších vedoucích. Tento kurz je stmelení veškerých informací jak praktických, tak teoretických, nabytých za celý průběh kurzu Instruktor. Kurz je ukončen závěrečnými testy ze všech oborů, které se probíraly včetně kurzu první pomoci.

Všichni zájemci se prosím přihlašte pod tímto článkem přihláškou. Ostatní členové Dětské agentury, kteří mají zájem se akce zúčastnit také, se také přihlásí přihláškou na těchto stránkách a to z důvodu zajištění ubytování a stravy.

Na tomto kurzu se budou pohybovat i programoví vedoucí a je zde možno se přihlásit na jedlotlivé akce pořádané agenturou (školy v přírodě, tábory a další akce)

Věci s sebou: vhodné oblečení i obutí do chaty i přírody (dle počasí), přezůvky, baterka !!!, hygienické potřeby, poznámkový blok + něco na psaní.

Poplatek: pro všechny, co jezdili na tábory s Dětskou agenturou 1200,- Kč (částka zahrnuje ubytování, stravu 3xdenně, náklady na topení, lektory, rekvizity, ...), pro instruktory a vedoucí, kteří jezdí pravidelně na tábory s Dětskou agenturou je poplatek 900,- Kč, pro řídící jednotlivých táborů je poplatek 400,- Kč

Na žádost vystavíme omluvenku do školy.

letní tábory pro děti Přihláška          letní tábory pro děti Středisko MAYA - Zlaté Hory

Dětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2023 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko