Letní tábor 2023, dětské letní tábory a další tábory v roce 2023 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti

dětská agentura

reference

Alenka v říši divů

Dobrý den,
posílám obrovské poděkování celému týmu, který připravoval a vedl tábor "Alenka v říši divů".
Dcera Daniela, která byla na táboře poprvé v životě, se vrátila absolutně nadšená, celé odpoledne nás neúnavně zahrnovala spoustou zážitků. Na otázku, zda příští rok pojede na tábor znovu, odpověděla okamžitě bez váhání ano. Zvláštní dík zasílám slečně Haničce, která dceru okouzlila. Už v neděli odpoledne ji Danielka hned dvakrát obrečela, protože se jí po Haničce stýskalo. Průběžné vkládání fotek z každodenních činností dětí do fotogalerie hodnotím jako perfektní, rodiče uklidňující info, co se na táboře dělo :D :D
Děkuji a příští rok nashledanou

D. Tkadlecová


Indiana Jones

Dobrý den,

velmi děkuji celému týmu nadšených mladých lidí, kteří během celého tábora bavili, ochraňovali a krotili naše děti. Ondra přijel naprosto nadšený s tím, že už se rozhodl, na který turnus pojede příští rok. S tímto pocitem dojel i ze školy v přírodě, kterou absolvoval u vás se školou Borovského před 2 lety.

Ještě jednou velký dík!!! Vím, co je to za obtížná práce, již asi "100 let" pracuji ve školství.

S pozdravem Zuzana Kardošová

 

Letní tábor Ohnivý oceán

Dobrý den,

včera se nám vrátila dcera Zuzka Veškrnová z vašeho tábora Ohnivý oceán II. na středisku Doubrava. Byla na něm již potřetí a pokaždé velmi spokojená a určitě pojede zase i s mladší sestrou.

S pozdravem

Veškrnová Eva

 

Letní tábor Indiana Jones

Dobrý den. Chtěla bych poděkovat všem vedoucím a organizátorům tábora INDIANA JONES 2013. Připravili jste našim dětem skvělé dny a mají spoustu nových kamarádů a zážitků. Moc Vám tímto děkuji a přeji do dalších let spoustu úspěchů a nadšených dětí.

S pozdravem

Renáta Królikowská (David a Lenka K.)

 

Letní tábor Dobrodružství skřítků

Dobrý den. Moc Vám jménem naší dcery Klárky Šichové děkujeme za příjemně strávený týden u Vás na táboře Dobrodružství skřítků. Malá přijela opravdu nadšená snad úplně ze všeho a hned nás začala hlídat, jestli se k přírodě chováme správně :-) Pusa se jí samým vyprávěním zážitků snad ještě ani na chviličku nezastavila a už se moc těší, že za rok pojede znovu. Skřítkovskou čepičku tedy budeme opatrovat, aby si jí za rok mohla vzít zase s sebou :-)

Šichovi

 

Letní tábor 10 dnů v sedle II.

Dobrý den. Jen stručně, abych nezdržovala...chtěla jsem vám všem, kteří se podíleli na organizaci tábora 10 dnů v sedle II. moc poděkovat, dcera byla nadšená jako snad ještě nikdy z žádného tábora, celé téma a přístup k němu bylo skvělé, pro děcka naprosto nevšední zážitek, takto zblízka prácovat s koňmi, teoretická příprava a vědomosti kolem, opravdu klobouk dolů a ještě jednou díky. Věřím, že nebudu jediný rodič, který ztratí takovouto chvilku s tím, aby poděkoval. Určitě nebyla naposledy. S pozdravem a velkou úctou...

Daniela Buchalová - maminka 10tileté Natálky z Ostravy

Dobrý den. Dnes mi přijel syn Míša Franek z tábora 10 dnů v sedle II. Byl plný dojmů a zážitků, moc se mu tam líbilo. Měla jsem obavy, neboť jel poprvé na tábor. Ale byl nadšený a příští rok chce jet znovu.

Děkuji moc. S pozdravem

Votípková

Dobrý den. Moc Vám děkujeme za skvělé pocity mých dcer Eva a Ema Švančarovi (1. a 4. třída), které se dnes vrátily z Vašeho tábora 10 dnů v sedle.. Kolik znají teorie o koních, dostizích, atd., umí morseovku, písničky.. osedlat koně, každodenní jízdu samostatně na koních, ohodnotily jako krásný, nezapomenutelné zážitek! Vaši vedoucí byly zřejmě neskuteční, neboť slyšíme jenom chválu a chválu a chválu, jakož i na kuchyň, která prý vařila chutně.. Jsem nadšena, že dcery prožily v tak uspěchané době tak krásný tábor. Abych se přiznala, těch 10 dnů mně přišlo neskutečně dlouhých a Vaše fotky na netu i mě každý den vyloudily úsměv na tváři..

Všem rodičům tuto agenturu doporučuji, neboť první věta zněla: "Příští rok jedeme znovu..:-)".. A to je neskutečná odměna, hlavně pro Váš tým!!

Děkuji moc a přeji Vám všem, kteří se na táboře podílíte hodně energie a usměvu, tak jak jste předali dětem!!

matka Hana Švančarová

Dobrý den. Chtěla jsem vám poděkovat za pěkné zážitky z tábora. Domča se těší na další. Děkuji.

Heiserová

Dobrý den, ráda bych se také připojila.

Všem, kteří se nějak podíleli na táboře 10 dnů v sedle II., bych ráda poděkovala za úžasnou přípravu, ochotu a nadšení připravit dětem nevšední zážitek. Dcera přijela nadšená a už ví,  "čím chce být".....chovatelkou koní! To myslím vypovídá o tom, jak se jí na táboře líbilo. Moc děkujeme a přejeme ještě mnoho zážitků a pěkného počasí do konce prázdnin.

 

Barbora Baranová - dcera Anežka 10 let, Ostrava

Letní tábor Indiana Jones I.

Dobrý den. Chci poděkovat za syna Čestmíra  Jaroše, který se dnes vrátil z Vašeho letního tábora. Byl spokojený, perfetní kolektiv, vedoucí, kamarádi, výborná kuchyně. Všem moc a moc děkuje a už teď se domlouval s některými kamarády, že se za rok opět v táboře setkají.

Hodně dalších spokojených dětí přejí

Jarošovi

Tábor byl úžasný. Holky přijely úplně nadšené. Děkuji všem vedoucím, kteří se o ně těch 10 dní starali. Vím, že to není nic jednoduchého.

Ivana Maroszová

Dobry den. Chtěla jsem vám poděkovat za pěkné zážitky z tábora. Domča se těší na další. Děkuji.

Heiserová

Letní tábor Star Wars I. - 2012

Děkujeme za pěkné pokoukáníčko a za Star Wars I. uděluje syn Martin velkou jedničku aspoň s deseti hvězdičkama. Na tábor se mu nechtělo, ale z tábora už vůbec né. Opět přijel nadmíru spokojený a zároveň smutný, že vše skončilo.

Hezký den

Jiřina Prokšová


Dobrý večer,

děkujeme za krásné fotky. Je vidět, že si to všichni moc užili. Děti přijely již podruhé nadšené a příští rok nechtějí jet jinam :-) Takže moc za všechno děkujeme.

Frankovi

Dobrý den, syn byl moc spokojen, krásné zážitky moc pěkné prostředí, dobré jídlo, sranda, hodní instruktoři i táborníci, příští rok určitě se na vás bude těšit.

Paskerová Petra

Dobrý den, chtěla jsem Vám ještě poděkovat za svého spokojeného syna. Na tábory jezdí každý rok, ale letos byl poprvé s Vámi. Říkal, že to byl nejlepší tábor na kterém byl, moc se mu tam líbilo a plánuje jet příští rok zase. Takže děkuji moc a přeji spoustu dalších spokojených dětí a rodičů.

S pozdravem

Horčičková

 

Letní tábor pohádkový ježeček

Dobrý den,

rádi bychom za naše syny Tomáše a Martina dodatečně poděkovali hlavnímu vedoucímu tábora, vedoucím a celému realizačnímu týmu za báječného „Pohádkového ježečka“… Moc se jim na táboře líbilo, nechtělo se jim z tábora domů a přijeli moc nadšení… Děkujeme.

S pozdravem

Zdeněk a Barbora
Salzmannovi

 

Letní tábor Hvězdná brána

Chtěla bych velice poděkovat Vám i ostatním organizátorům letního tábora Hvězdná brána za Vaši skvělou práci. Můj syn Petr Kukuczka
přijel z tábora úplně nadšený, stejně jako minulý rok, i jeho kamarádům se tábor moc líbil. Všichni chválili zejména bohatý a zajímavý program, výborné vedoucí, vtipného zdravotníka, a také hodně jídla. Děkuji Vám také za pravidelnou aktualizaci fotografií z tábora a vůbec za celkovou vzornou péči o naše děti.
Přeji Vám do budoucna hodně úspěchů a mnoho dalších spokojených dětí i rodičů. Budeme se těšit na Vaše další tábory příští rok.
Se srdečným pozdravem,
Blanka Kukuczková

Letní tábor Pohádkový ježeček

Dobry den.
Dovolte, abych vám poděkovala za pěkné zážitky z tábora Pohádkový ježeček. Syn byl moc spokojen a moc se těší na příští rok.
Děkuji Heiserová.

Letní tábor Eragon III.

Dobrý den.
V sobotu se vrátili z tábora ERAGON III. synové Daniel a Tomáš naprosto nadšení a spokojení. Prožili 10 dní s novými kamarády a  úžasnými vedoucími Liborem a Aničkou. Naučili se spoustu nových her, prožili dny plné zábavy a dobrodružství. Už z fotek, které jsem si mohla prohlížet v průběhu trvání tábora bylo vidět, že se děti dobře baví a jsou spokojené. Jen co přijeli domů, tak si prohlížíme fotky společně a děti o všem s nadšením vypráví. Už se těší na příští rok, jak pojedou znovu. Chceme touto cestou  všem moc poděkovat, patří Vám velké díííík a uznání.
S pozdravem Burečková Lenka,Danek a Tomík.

Letní tábor - 10 dnů v sedle

Dobrý den,
na fotogalerii jsme se už dívali :-). Moc děkujeme. Všechny fotky jsou úžasné. Vyřiďte poděkování i členům "10 dní v sedle":-). Krásný den. S pozdravem Martina Nitschová Bohumín.
Přeji pěkný den,
strašně moc Vám děkujeme, že máme možnost vidět naše děti, i když jen na fotkách, ale ty fotky ukazují vše. Děti vypadají nad míru spokojeně, veselé, úsměvavé. S radostí se koukáme na fotečky, stojí za to. Ještě jednou za všechny rodiče moc děkuji a přejeme jen pěkné slunné a ničím nezkažené dny na táboře. Rudolová

Letní tábora Star Wars

Dobrý den,
děkujeme za zprávičku. Fotky jsme si prohlédli, už i s Dankem. Taky Vám touto cestou moc děkuji za péči o něj a program na táboře Star Wars. Jsem ráda, že je Daniel velmi spokojený a nadšený i přes mé obavy - jel poprvé sám bez známých tváří. Budeme Vás všede jen a jen doporučovat.
S přáním hezkého dne
Makovská Iveta + Daniel

Letní tábor Star Wars

Dobrý den,
byl to letos první opravdový letní tábor pro mé děti a všechny tři se vrátily naprosto nadšené. Už nestíhám zvládat nápor jejich zážitků z her, akcí a všeho, co jste pro ně vymysleli. Když k tomu přidám skvělé prostředí a umístění základny Maya, chápu, že jsem doma musel slíbit, že příští rok zase. Jsem velmi rád, že staré dobré a poctivě připravené tábory stále ještě existují. Díky za to!
Martin Knitl

ZŠ Karviná - U studny

ŠvP EVVO Karviná - U studnyNaše škola v přírodě byla zaměřena na rozvoj dětí v oblasti environmentální výchovy. Hlavním motivačním prvkem byl oblíbený dětský hrdina Ferda Mravenec.
Program byl velmi nápaditý, rozmanitý a bohatý. S mnoha názornými pomůckami silně podporoval tvořivou činnost dětí. Dramatizace situací (rozvoj komunikativních dovedností), kvalitní vzájemná spolupráce mezi vedoucími a dětmi (rozvoj sociálního cítění) a využívání přístrojů používaných ve výzkumných činnostech směřovaly k dosažení cílů programových bloků, pochopení a osvojení si vytyčených environmentálních cílů v prostředí malebné a neporušené krajiny podněcujícím osobní kladný přístup k citlivým oblastem EVVO.
Spolupráce s organizačním týmem byla velmi dobrá. Nadstandardní zájem o děti a individuální přístup k nim byl sycen pozitivní a pohodovou atmosférou. Ubytování vyhovující potřebám dětí, velmi chutná a vyvážená strava naplňující rozmanitý jídelníček, velmi vstřícný přístup provozních zaměstnanců. To vše umocňovalo pozitivní cítění v průběhu celého ozdravného pobytu.
Všem zaměstnancům i organizačnímu týmu v Ondřejovicích patří naše díky. Budeme všichni dlouho vzpomínat a mrzí nás, že se musíme vrátit zpět do znečištěné Karviné.
paní učitelky Monika Černá, Marie Krausová, Renáta Nikolová

ZŠ Karviná - Borovského

Vážená Dětská agenturo,
rády bychom Vám touto cestou poděkovaly za příjemně strávený týden v Ondřejovicích. Program, který děti provázel celý týden byl dokonalý a spolupráce s Vašimi zaměstnanci byla na velmi dobré úrovni. Jsme Vám vděčni, že jsme mohly s dětmi absolvovat takovoutu Školu v přírodě. Už teď se těšíme na příští rok.
Se srdečným pozdravem,
paní učitelky Marie Chlepková a Linda Baranová

Milí rodiče.

Také se rozhodujete, zda poslat Vaše dítko na tábor tady s Dětskou agenturou??
Náš syn jel s touto agenturou poprvé a mohu Vám říci, že byl naprosto spokojený. Pozitivní dopisy, ale hlavně nadšený při příjezdu, ale na druhé straně zklamaný, že už je konec .... Ještě nyní, na konci prázdnin, se dozvídám nějaké detaily a vidím spokojenost :-). Myslím, že toto je nejkrásnější odměna, když vidíte spokojené dítko.
Také musím poděkovat všem, kteří se o naše děti starají. Že to dělají opravdu dobře a také s nadšením.
A ještě jedno velké plus - aktualizované fotky z akcí, ty nás jako rodiče vždy potěšily, když vidíte své dítě v akci :-).
Takže rodiče! Nebojte se a dítě pošlete. My příští rok jedem znova!!!!
Krásný den všem. Spokojený rodič z Bohumína.

ZŠ Zlín - Malenovice

Karaoke - ŠvP - Cesta do pravěku
Druháci ze ZŠ Zlín - Malenovice strávili na chatě Maya týden, na který budou dlouho vzpomínat. Na několik dnů se stali lovci mamutů, vydali se na cestu do pravěku. Některé děti odjížděly s obavami, ale již po prvním dnu všechny obavy zmizely. Děti byly nadšené z pěkného prostředí, výborné kuchyně a hlavně z perfektně připraveného programu. Sehraný tým vedoucích jednotlivých družin připravil pro děti spoustu zajímavých her. Všichni budeme na chatu Maya dlouho vzpomínat a určitě se sem rádi vrátíme.
Pedagog třídy Iva Kopecká

Veršování

Reference - letní tábory
Přijeli jsme ze Skřečoně, do Zlatých Hor na MAYU,
nebylo to jednoduché, na konci světa najít "JU".
A když už jsme nevěděli kudy kam,
kde se vzal, tu se vzal,
Jezevec před námi stál.
A pak už to začalo. Běhy skoky,
lana, překážky, koně, hry a diskošky.
Fotbal, sruby, rýžování a nakonec, zas běhání.
Vůbec jsme se nenudili. Ani na maličkou chvíli.
Noční hru jsme zahráli, ničeho se nebáli.
Jenom malé jepice - té se bála Alice!
Reference - detska-agentura.czA když nám ubývaly síly, kalorie jsme doplnili.
Chutnaly nám párky, nudle s mákem i knedle,
z Ježka byly všechny holky vedle.
Lenka, Sylva, Přemek, Barča stáli za to.
Srdce mají samé zlato.
Je to poklad veliký - uměj dělat žertíky;
tančit, zpívat, radovat se, a nám dětem věnovat se.
Všichni byli veselí, i když nohy bolely.
Děkujeme milá Mayo
přijet ze Skřečoně stálo za to!
čtvrťáci a šesťáci ZŠ Bohumín - Skřečoň


Poděkování

Dobrý den,
děkuji za spolupráci při organizování naší školy v přírodě. Velmi se mi líbí postupné zveřejňování fotek našich dětí na webových stránkách. Naši rodiče i já to velmi oceňuji. Z fotek vyzařuje spokojenost dětí i dospělých.
PaedDr.Darina Ježíšková, ředitelka školy
ZŠ a MŠ Bohumín Bezručova 190 okres Karviná, příspěvková organizace
My z Opavy jsme vyjeli
a na Mayu k vám dojeli!
ZS I.Hurníka Opava
Po příjezdu to byla věc,
přivítal nás sám Jezevec!
Na chatě je dobrá parta,
Ježek s Ondrou, taky Marťa!
Vše nachystá, vše vyřeší,
vše zhodnotí, ... . Viď Aleši!
Efka s Táňou nejmladší jsou,
i s večerkou se poperou!
Louka a les, žabky, mloci,
netopýři, ... Hvězdy v noci!
Dnes loučí se Svaťka, Jana ...
Nadšená je i Romana!
Hančátko se moc snažilo,
dobrá jídla nám vařilo!
I počasí krásné bylo,
sluníčko nás opálilo!
Bylo to fajn, to je jisto!
Příští rok nám držte místo!!
Hry, soutěže skvělé byly,
všechny děti pobavily!
Odjet domů se nám nechce
a loučení bude težké!
Text: Jana Koudelková - vychovatelka ZŠ I.Hurníka Opava
Hudba: Kozel (Byl jeden pán .....)


Ahoj lidi

Říká se, že člověk zapomíná věci tam, kde se mu hodně líbilo a rád by se tam vrátil. My jsme kromě lékárničky u Vás možná zapomněli brýle v modrém pouzdře. Barča, které chybí, bydlela na pokoji č.11, ale mohou být kdekoli. Tak kdyby náhodou... Moc Vám děkujeme za fotografie, písničku, ktéré jste dali na internet. Pokud tam chcete přidat ještě názory dětí, posílám útržky z jejich deníků:
  • Celá škola v přírodě byla bezvadná! Nemůžu napsat, co bylo nejlepší, protože to prostě nejde. Bude se mi stýskat. :-( Viky
  • Bylo to tu super. Líbil se mi program, který tu pro nás připravili. Měli sme výbornou vedoucí. Nejvíc se mi líbila soutěž poslední, etapová. Myslím, že si všichni vedoucí a paní učitelky zaslouží potlesk. Karolina
  • Škola v přírodě na téma Harry Potter se mi moc líbila. Hry, skvělí vedoucí, no prostě všechno. Katka
  • Včerejšek jsme z mého pohledu završili bezvadně, ale jediná věc, která mi na tom vadí, že jsme tím ukončili i školu v přírodě. Tak bych asi řekl: "Tahle škola v přírodě byla prostě super a každá hra byla něčím vyjímečná. A proto děkuji všem pořadatelům a vedoucím a všem lidem, kteří se na to podíleli. Děkuji!!" Vojta
Ve škole v přírodě se mi líbil celý program a řekla jsem si: "Tady pojedu o prázdninách na tábor!" Daniela
A to posílám jen několik názorů. Nadšení jsme všichni a už se nám stýská.

Romana Foltýnová
uč. ZŠ I.Hurníka OpavaNezapomenutelný týden

ZS_Malenovice
Nezapomenutelný týden prožili žáci 2. tříd ze ZŠ Zlín - Malenovice na Chatě Maya ve Zlatých Horách. Krásná příroda Jeseníků, výlety po okolí, perfektně připravený program, ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích, skvělá kuchyně a kamarádský přístup všech dospělých i instruktorů družin - na to vše budou děti se svými vyučujícími ještě dlouho vzpomínat.
Rádi se k Vám budeme i nadále vracet.paní Monika Piaseczná - spokojený rodič

Dobrý den, díky za Vaše průběžné fota našich ratolestí. Jste skvělý realizační tým a za to Vám velké díky ... Svou dceru jsem Vám svěřila již 6x a vždy byla nadšená a spokojená a tím pádem i já. Děkuji moc a ať se Vám daří a hezké slunečné dny přeje spokojený rodič.
Hezký den, Monika PiasecznáKlára Bartoníková - uč. ZŠ Zlín Malenovice

Reference - detska-agentura.cz
Ve dnech 13. 5. – 18. 5. 2008 se žáci 2. a 3. třídy se ZŠ Zlín – Malenovice zúčastnili týdenního pobytu ve středisku Maya ve Zlatých Horách. Cesta do střediska byla pro některé příliš zdlouhavá, ale výsledek stál opravdu za to. V překrásném prostředí Jeseníků, téměř na samotě u lesa, jsme všichni prožili nezapomenutelný týden. Dopoledne se děti učily se svými p. učitelkami, po odpoledním klidu byl pro ně agenturou připraven zajímavý program. Všichni se jako mávnutím čarovné hůlky proměnili v žáčky 1. ročníku Školy čar a kouzel v Bradavicích a společně se svými vedoucími procházeli příběhem o Harry Potterovi.
Výborné jídlo, skvěle připravený program i vedoucí, karneval, diskotéka, výlety po okolí – na to vše budeme ještě dlouho vzpomínat.Karla Volfová - uč. ZŠ Englišova, Opava

Reference - detska-agentura.cz
Chata Maya - to je oáza klidu v překrásném prostředí Zlatých hor. Je ale hlavně místem nezapomenutelných zážitků, báječných dobrodružství, zábavy a her. Tady se můžeš na pár dní stát Harry Potterem či lovcem mamutů, změřit své síly a odvahu v Olympijských hrách nebo se dostat do světa pohádek. Snad právě proto se sem každý tak rád vrací a odjíždí vždy plný dojmů, nadšený aspokojený.
Poděkování za to patří především Jezevcovi a jeho sehranému instruktorskému týmu, kteří to s dětmi opravdu výborně umí a věnují se jim na maximum.
Těšíme se na příště.Marie Müllerová - uč. ZŠ Englišova, Opava

Reference - detska-agentura.cz
Škola v přírodě. To je téma, nad kterým se každoročně zamýšlí mnoho učitelek „národky“. A asi většina z nás se smíšenými pocity. Těšíme se na to, jak prožijeme týden plný krásných zážitků se svými dětmi. Chceme, aby prožily takový týden, na který nikdy nezapomenou. Ale těch příprav! Vybrat, kam pojedeme. Nejlépe zajet na místo a prohlédnout si zařízení i okolí, abychom věděli, kam děti bereme. Pak ve škole zařídit, aby s námi mohla jet p. vychovatelka. Nedostatek financí způsobí, že z toho budou problémy, ale snad to vyjde. Koho na noční? Nejlépe, když si vezmeme i noční služby sami. Koho jako zdravotníka? No nic, máme zdravotnický kurz, také to ještě zvládneme. Naplánovat program, nachystat potřebný materiál na hry, soutěže, odpolední i večerní programy, naložit vše do autobusu a konečně odjet. Nezapomenout na foťák, musíme přece pořídit fotodokumentaci!
Prožijeme nádherný, fantastický týden. Nic nedbáme na to, že dopoledne učíme, odpoledne přece nenecháme p. vychovatelku s dětmi jít ven samotnou, co kdyby se něco stalo, tak ať jsme radši dvě. Večerní zábava, sprchování a ukládání dětí, zkontrolovat, zda všechno mokré se suší. Naplánovat další den, obejít spící děti.....Je nám s dětmi krásně, ale ta únava!
Reference - detska-agentura.cz
Do školy se vrátíme s pocitem, že to bylo fajn, že jsme pro děti udělali maximum. Ale sami jsme tak vyčerpaní, že zvažujeme, zda příští rok pojedeme znovu.
Já už mám tento problém dávno vyřešen. Jak? Právě díky Dětské agentuře a jejímu středisku MAYA ve Zlatých horách. Její nabídky jsem využila již 3x a pokaždé jsem byla nadšena a mi ani dětem se nechtělo odjíždět. Proč? Nejen proto, že středisko leží v nádherném prostředí, uprostřed přírody, kde děti mají tento kout světa jen a jen pro sebe. Nejen proto, že ubytování je příjemné a jeho kvalita se rok co rok zlepšuje. Nejen proto, že paní kuchařka z vesnice zde vaří naprosto domácí stravu, kterou jedí i ti největší zatvrzelci. Hlavně proto, že o děti zde pečuje takový tým lidí, který je pro práci s dětmi naprosto zapálený. Dny jsou nabité aktivitami a hrami, které bych nikdy dětem sama nemohla nabídnout. Vedoucí Jezevec to s dětmi umí tak, že nikoho ani nenapadne zazlobit ani smutnit po domově. Hančátko v roli kamarádky a mámy zároveň. Je všude a umí všechno. Jako hlavní zdravotník nejen ošetří, ale i pofouká každou bolístku. Všechny vedoucí skupin, se kterými jsem se setkala, obdivuji. Parta nadšených mladých lidí, kteří udělají vše proto, aby děti byly radostné, spokojené. Vystupují v roli starších kamarádů,ve skupince 10 svěřenců mají čas na každé dítě, umí si děti získat, nadchnout je, umí si s nimi zařádit, ale i ošetřit v případě potřeby. Mají totiž všichni za sebou zdravotnické školení.
Škola v přírodě je nejen o prostředí, ale hlavně o lidech. A zde jsem našla takovou partu lidí, pro které jsou spokojené děti smyslem jejich života. I kdybych se přetrhla, nemohla bych dětem dát to, co je jim dáno zde.

Dětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2023 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko