Letní tábor 2023, dětské letní tábory a další tábory v roce 2023 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti

školy v přírodě

Zajímavosti v okolí

školy v přírodě - zajímavosti v okolí

Okolí nabízí na školách v přírodě mnoho podnětů k turistickým vycházkám a výpravám mnoho kulturních zajímavostí. Jsou to např. Zlatorudné mlýny, rozhledna na Biskupské kupě, zřícenina Leuchtenštejn, Mnichův kámen a další. Je možné navštívit také kostel Panny Marie Pomocné, zříceninu Edelštejn, kapli Sv. Rocha, muzeum ve Zlatých Horách, Mechová jezírka na Rejvízu.

K návštěvě láká spousta dalších zajímavostí, jako např. rozhledna Zlatý Chlum, zřícenina hradu Koberštejn, krápníkové jeskyně Na Pomezí nebo Na Špičáku, barokní zámek v Javorníku, lázně Vincenze Priessnitze v Jeseníku, lázeňské místo Karlova Studánka nebo výstup na nejvyšší horu Jeseníků Praděd apod.

Ze zábavných činností zde najdete možnost koupání (vodní nádrž je v areálu chaty) a je možné využít dvě venkovní hřiště, ruské kuželky, uspořádání diskoték nebo také vystoupení městské gardy symbolizující období pruských válek s puškami, děly a symbolickým bubnováním. V zimních měsících je k dispozici zamrzlá vodní nádrž k bruslení. Další zábavu naleznete návštěvou letiště malých letadel s možností vyhlídkových letů či zajímavou speleologickou procházkou v opuštěných štolách místních zlatorudných dolů, projížďkou na koních či kolech atd.

Dětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2023 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko