Avengers - letní tábory pro děti 2023 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti

letní tábory 2023

Avengers

sportovně - dobrodružný tábor

maskot
  • 28.7. – 6.8.2022
  • 7 - 15 let
  • 4450 Kč
  • 18 volných míst

Projekt Nicka Furyho, tvrdohlavého ředitele špionážní organizace S.H.I.E.L.D., je bezesporu možná tím nejambicióznějším v dějinách, nic menšího se však nedá očekávat ve chvíli, kdy se na planetu Zemi přenesl Loki Odinson a za pomocí svého magického žezla začne ovládat i ty nejvěrnější příslušníky Furyho velení a podařilo se mu také ukrást tajemný nekonečný zdroj energie, Tesseract.

Iniciativa Avengers byl zahájena. Je potřeba sjednotit ty nejmocnější hrdiny světa v boji proti Lokimu, ale také nepřátelské rase Chitauri, kterou na Zemi vyslal samotný šílený titán Thanos.

Steve Rogers: Obětoval se v otázce vyššího dobra a na sedmdesát let zamrznul v Arktickém ledovci. První supervoják. Krycí jméno: Kapitán Amerika.

Tony Stark: Multimilionář, který začal po útoku na svou osobu na Afghánské poušti vyrábět ochranné obleky pro sebe i své nejbližší. Krycí jméno: Iron Man.

Thor Odinson: Bůh hromu a blesku. Královský nástupce planety Asgard, Lokiho bratr.

Nataša Romanovová: Špionka s ruskými kořeny, agentka S.H.I.E.L.D.U. Krycí jméno: Black Widow.

Clint Burton: Agent S.H.I.E.L.D.U., nejpřesnější lukostřelec světa. Krycí jméno: Hawkeye.

Bruce Banner: Geniální vědec zabývající se gamma zářením, po nehodě při výzkumu je jeho alteregem a zároveň krycím jménem zelené bestie, Hulka.

Poslední místo zbývá právě pro tebe! Přidej se v létě k nám a zažij vstup mezi samotné AVENGERS! Nebudeš na to sám, osud planety země leží na srdci nejen tobě, ale také spoustě nových kamarádů, které poznáš a vedoucím, které jsme my vybraly!

Země tě potřebuje. Nejmocnější hrdinové světa se musí znovu spojit.

Moc se na tebe těšíme, tak neváhej už ani sekundu a zahaj přípravy na naší misi!

Denča & Gába

letní tábory pro děti Přihlásit se / nezávazně rezervovat
letní tábory pro děti Fotogalerie    letní tábory pro děti Realizační týmy    letní tábory pro děti Středisko MAYA - Zlaté Hory

Dětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2023 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko