Letní tábor 2023, dětské letní tábory a další tábory v roce 2023 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti

letní tábory 2023

Jak se přihlásit na tábor?

Je to velice jednoduché!

1. krok

Vyplňte přihlášku.

Vyberte si tábor, na který chcete přihlásit své dítě. Pro každý tábor musíte poslat samostatnou přihlášku. Je nezbytné, aby jste vyplnili veškeré údaje o dítěti, jeho bydlišti a odpovědném zástupci.
Následně tyto informace odešlete do našeho systému ke zpracování.

Obratem obdržíte dokumenty (form_1; form_2; form_3; faktura).

2. krok

Je čistě na vás.


Na e-mail jsme vám doručili dokumenty (form_1; form_2; form_3; faktura), které si vytiskněte a pozorně vyplňte.  K nim pak přiložte kopii kartičky zdravotního pojištěnce a kopii aktuálního očkovacího průkazu dítěte. Stačí jen to nejdůležitější očkování, nemůsíte kopírovat celou knížku. :)

I think that every student has faced with the problem of writing tasks. In such cases, I use writemydissertationforme service as I don't have any ability to write good content. So, to write my dissertation I use this service as I'm sure that result will be great.

3. krok

Nyní máte vše připraveno a vyplněno. Co s tím?

Všechny dokumenty je potřeba naskenovat/nafotit, tak aby informace v nich byly čitelné a zaslat na e-mail info@detska-agentura.cz

Paralelně zašlete platbu faktury za pobyt na účet 86-5234880277/0100, kde jako variabilní symbol uveďte číslo faktury.

4. krok

Jakmile obdržíme potřebné dokumenty a platbu, vystavíme Vám Pobytový poukaz, se kterým pak Vaše dítě v den odjezdu nastoupí do táborového autobusu.
Na pobytovém poukazu je také prohlášení o bezinfekčnosti, které podepisujete teprve v den odjezdu nebo při předání dítěte u autobusu!

Dětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2023 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko