Letní tábor 2023, dětské letní tábory a další tábory v roce 2023 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2023 a školy v přírodě pro děti

letní tábory 2023

Dětské letní tábory 2023

Vážení rodiče,

dovolte nám, abychom, tak jako loni a další předešlé roky, Vám a Vašim dětem nabídli možnost trávení volného času na našich letních dětských táborech 2023, které jsme pro letošní rok připravili. Jedná se o letní táborové pobyty pro děti a mládež mající zájem o dobrodružství a pohyb od 7 do 15 let na našem středisku MAYA. Letní tábory nabízejí celou škálu motivů od velmi populárních filmových či seriálových příběhů jako jsou Harry Potter, Avengers, Hunger games a jiné, které se každoročně připravují.

Dětské letní tábory, podzimní tábory, jarní prázdniny a další programová pásma připravujeme jako organizace zaměřená na volnočasové aktivity dětí a mládeže, vzdělávání pracovníků pro volný čas a další oblasti volného času dětí a mládeže, již od roku 1999. Vedoucí a pracovníky s dětmi si vybíráme a školíme tak, aby byli přesně seznámeni se všemi pravidly, povinnostmi, směrnicemi, zákony a povinnostmi a garantovali touto formou tak v maximální míře jejich dodržování a bezpečnost na táborech. Každý pracovník je navíc před započetím tábora proškolen pro bezpečnost při práci s dětmi v okolním terénu.

Pohodový průběh tábora zajišťuje pečlivě rozvržený program vedený programovými vedoucími. Ten pamatuje nejen na prostor pro zábavu, pohodu, legraci, ale také na osobní odpočinek, výlety, osobní hygienu a další. V průběhu prázdnin byla navržena a odsouhlasena skladba táborových náplní, zaměření a motivací. Následně jsou zpracovány (v průběhu září) podklady pro informační platformu pro rodiče a na internetové stránky Dětské agentury. Pak si jednotliví programoví vedoucí tvoří své pracovní týmy, se kterými chtějí tábory realizovat a připravují konkrétní program pro „svůj“ tábor. Ten musí připravit s ohledem na věkovou kategorii dětí, táborové zaměření a motivaci. Na začátku roku programovou stránku táboru předkládá ke schválení vedení agentury. Po schválení pak již se svým týmem zpracovávají různé pomůcky, dekorace, a další přípravy, které budou potřebovat pro realizaci konkrétního letního tábora. Motivační programové prvky táborů střídají půldenní a celodenní výlety, kvízová pásma, megadeskové hry, hudební programové bloky jako např. karaoke, taneční podložky, nebo večerní posezení u slavnostního ohně, nízké lanové překážky a mnoho dalších. To podle konkrétního programu a také mentalitě programového vedoucího.

Středisko MAYA, kde letní tábory 2023 proběhnou, zajišťují potřebné podmínky stanovené v zákonech a vyhláškách. V průběhu tábora jsou zajištěny hygienické podmínky, které dozoruje Krajská hygienická stanice formou pravidelných kontrol svých pracovníků.

Naše tábory jsou, z hlediska stravování zajištěny dle jídelníčku odsouhlaseného odborníkem na stravování, a dozorovány zdravotníky táborů, hlavními vedoucími a hlavním kuchařem. Letní tábory 2023 bude u naší agentury z hlediska stravování zajišťovat oddělení vedené hospodářem a vedoucím kuchyně, kteří jsou garancí profesionálního zpracování stravy, která je dle předpisů pro účastníky 5x denně s celodenním pitným režimem.

Cena za letní tábory 2023, tak jak již je standardem z předešlých let, je vyčíslením skutečných nezbytných nákladů spojených s jejich realizací. Obsahuje ubytování v chatkách (včetně ložního prádla), stravování 5x denně včetně pitného režimu, pojištění dětí v průběhu tábora, dopravu na tábor a z tábora, program včetně pomůcek, rekvizit a dekorací, drobné odměny pro děti, vstupné do muzeí, rozhleden, a dalších zajímavostí a nesmíme zapomenout na realizátory programové náplně a technický personál.

V průběhu tábora bude na webové stránky www.detska-agentura.cz/fotogalerie umisťována fotodokumentace z proběhlé činnosti takže si můžete „omrknout“, jak vaše ratolesti fungují, co dělají a jak prožívají svůj volný čas.

Pokud nebudete mít možnost přístupu na webové stránky či možnost komunikace pomocí e-mailu, volejte prosím na telefonní číslo do kanceláře vedení letních táborů, to je 731 806 800.

Dětská agentura, Hlavní 156, 747 06 Opava 6    © Copyright 2008-2023 Dětská Agentura | Letní tábory pro děti | Spolupráce | Webové stránky

Chaty Česko