Letní dětské tábory 2020 pro děti, letní tabor v přírodě. 

Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní dětské tábory Letní tábory pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti Letní tábory 2020 a školy v přírodě pro děti

letní tábory 2020

Letní tábory 2020 pro děti - dětské tábory v přírodě

Jak vycvičit draka II.

sportovně - dobrodružný tábor

maskot
 • 1.7. - 10.7.2020
 • 7 - 15 let
 • 3990
 • posledních 15 míst

Příběh nám poskočil o nějaký ten rok dopředu a z Blpu se stal v mezidobí dračí ráj, kde se lidé a draci navzájem respektují a mají se rádi. Škyťákova největší kamarádka Astrid je hvězdou oblíbených dračích závodů, ve kterých hravě poráží ostatní vikingské kamarády, zatímco Škyťák dává přednost osamělým letům s Bezzubkou, během nichž mapují neznámá území a objevují nové světy. Jedno z jejich dobrodružství je přivede do ledové jeskyně, která je domovem stovky neznámých divokých draků. Taky se zde setkají s tajemnou Dračí jezdkyní, z které se vyklube Škyťákova ztracená matka Valka.

Avšak nad soužitím lidí a draků se stahují mračna, která se přihnala díky Dragovi, mocichtivým a samozvaným „dračím bohem". Tento protivník představuje nebezpečí, se kterým sám Škyťák s Bezzubkou nic nezmůžou, a tak dají dohromady starou partu, do níž kromě Astrid patří i Tlamoun, Snoplivec, Rybinoha a dvojčata Ťafan a Rafana.

Neváhej proto ani minutu a vydej se na pomoc vesnici na severu. Před tímto nelehkým úkolem nebudeš stát sám. Po tvém boku bude plno suprových kamarádů. Těší se na tebe tví legendární dračí mistři Janča a Dejf, kteří mají Vikingské srdce na pravém místě s bandou těch nejudatnějších, nejvtipnějších a nejbožejších vedoucích.

letní tábory pro děti Přihlásit se / nezávazně rezervovat
letní tábory pro děti Fotogalerie    letní tábory pro děti Realizační týmy    letní tábory pro děti Středisko MAYA - Zlaté Hory

Škola čar a kouzel IV.

sportovně - dobrodružný tábor

maskot
 • 10.07. - 19.07.2020
 • 7 - 15 let
 • 3990
 • tábor plně OBSAZEN, přihlášky přijímáme pouze na místo náhradníka

Harry se probouzí po neobvykle živém snů a jizva ho opět pálí. Voldemort a zrádce Červíček chystají něco nekalého a Harry tomu přihlíží, ale je to jenom sen. Nebo ne? Harry se spolu s Ronem a Hermionou chystají na nový školní rok v Bradavicích. Ve vzduchu ale visí něco temného, na mistrovství světa ve famfrpálu se udála dost nepříjemná věc spojená se služebníky lorda Voldemorta a celá kouzelnická společnost je jako na jehlách. Do Bradavic se ale Harry vždycky těší a ani tentokrát to není jinak, navíc se studenti dozvídají, že letos budou Bradavice hostit slavný Turnaj tří kouzelníků!

Harry i jeho přátelé jsou opravdu nadšení, až do chvíle, kdy je Harryho jméno vytáhnuto z Ohnivého poháru a jeho život se obrací naruby. Jako účastník turnaje musí splnit nebezpečné úkoly a potýkat se s náročnými situacemi. To všechno provází nepříjemný pocit v zátylku a husí kůže při pomyšlení na Harryho dřívější sen a Voldemortovo počínání.

Letošní rok je opravdu speciální, tak se k nám přidej a zažij kouzelná dobrodružství plná draků, nových přátelství, jezerních lidí, nebezpečí i lásek! Vytas svou hůlku, čarodějko či kouzelníku, a naplň svůj osud bojem za správnou věc, jako vždy pod dohledem nezlomného elitního profesorského sboru a hbitých hůlek ředitelek Lůcy a Lucky.

letní tábory pro děti Přihlásit se / nezávazně rezervovat
letní tábory pro děti Fotogalerie    letní tábory pro děti Realizační týmy    letní tábory pro děti Středisko MAYA - Zlaté Hory

 • 19.7. - 28.7.2020
 • 7 - 15 let
 • 4290
 • 3 volná místa

„Kdosi mi jednou řekl, že když budu stát v lese dost dlouho, spatřím známky skryté bitvy. Boje mezi sílou života a rozkladu. Že budoucnost lesa závisí na tom, kdo zvítězí, že ti dobří si zaslouží veškerou  možnou pomoc  a že, i když tomu nevěřím, mám se podívat zblízka a když tomu pořád nevěřím, mám jít ještě blíž.“
Takto začíná příběh Merry. Dívky, která přijela za svým otcem, aby s ním strávila zbytek prázdnin. S otcem si však nerozumí a tak se rozhodne odejít, ale v tom jí zabrání nečekané dobrodružství. Když, poté co se vypraví do lesa, nalezne královnu lesa, která umírá a tak od ní Merry dostává kouzelné poupě a s ním i úkol nejvyšší. Merry se musí o poupě postarat do doby, než vykvete.

Pojďte s námi do lesního království pomoci Merry ochránit poupě. Utečme společně před nebezpečnou myší, proleťme se spolu na kalibřících, navštivme ptačí závody a velkého Nimgalůa a pomozme lístkům v odvěkém boji proti bažiňákům.

Setkejte se tu se starými přáteli, poznejte nové kamarády, zažijte s námi a s Merry skvělé dobrodružství. Čeká na vás také spousta her a skvělé zábavy.

Těší se na vás Marťa a Kačka s bandou bezva vedoucích.

letní tábory pro děti Přihlásit se / nezávazně rezervovat
letní tábory pro děti Fotogalerie    letní tábory pro děti Realizační týmy    letní tábory pro děti Středisko MAYA - Zlaté Hory

Ledové království

pohádkový tábor

 • 28.7. - 3.8.2020
 • 5 - 10 let
 • 3290
 • posledních 25 míst

Bylo nebylo, daleko na severu leží království Arendelle, kterému vládl moudrý král z královnou. Ti měli dvě dcery, Elsu a Annu. Princezna Elsa má od narození kouzelné schopnosti, díky kterým může čarovat s ledem a sněhem. Když si však jednoho dne hrála se svou sestrou, omylem ji zasáhla svou mrazivou magií a proto se musela Elsa naučit kontrolovat své schopnosti a začala se od své sestry držet dál. Nezměnila to ani když jejich rodiče odjeli na dalekou cestu a nevrátili se.

Teď je ale všechno jinak, protože Elsa už je plnoletá a má se stát královnou. Palác se otevře celému světu a nikdo z toho není šťastnější než Anna, která celý život touží po tom vidět svět za branami. Když se ale po korunovaci Elsa neudrží a omylem uvrhne království do věčné zimy, jediný kdo s tím může něco udělat je její sestra, Anna.

Vydej se s námi na dobrodružnou cestu společně s Annou, pomoz jí najít Elsu. Cestou potkáš spoustu nových kamarádů, jako ledaře Kristoffa a jeho věrného soba Svena, zažiješ spoustu zábavy se sněhulákem Olafem a společně s Elsou a Annou zachráníš království. Podaří se jim to? Najde Anna svou pravou lásku, ve kterou tak věří? Je to snad princ Hanz, nebo někdo úplně jiný?

Přidej se k nám a zažij spoustu vřelých objetí. Těšíme se na tebe, tvoje Verunka a Ema a parta božích vedoucích.

letní tábory pro děti Přihlásit se / nezávazně rezervovat
letní tábory pro děti Fotogalerie    letní tábory pro děti Realizační týmy    letní tábory pro děti Středisko MAYA - Zlaté Hory

Star Wars - Vzestup Skywalkera

sportovně - dobrodružný tábor

maskot
 • 3.08. - 12.08.2020
 • 7 - 15 let
 • 3990
 • posledních 9 míst

Mrtvý promluvil. Celou předalekou galaxií se rozléhá signál, který nevysílá nikdo jiný než dávno zdánlivě mrtvý císař Palpatine. Odboj se vzpamatovává z posledních porážek a ochránců principů nové republiky a řádu rytířů Jedi není mnoho. Naši hrdinové v čele s Rey, Finem a Poem musí získat lokátor, který je zavede do té nejtemnější časti galaxie, zapomenuté říše Sithů na planetě Exegol. Kylo Ren má však náskok a jako nejvyšší vůdce Prvního řádu nedá světlé straně ani vteřinu navíc. Falcon už očekává svoji novou posádku.

Zvládnete zlepšit své schopnosti v náročném tréninku mistryně Leiy Organy? Pomůžete Rey zjistit pravdu o její minulosti? Čeká Vás nepřeberné množství skoků hyperprostorem, nové planety a vesmírné rasy. Každý, kdo přiloží ruku k dílu může přispět k záchraně galaxie před imperátorovým návratem. Finální řád nesmí nastat a je to jen na nás. Žvejkal, R2-D2 a C3PO spojí síly i s generálem Lando Calrissianem, když však budete hledat v koloběhu síly, pomoc může přijít třeba i z minulosti.

Víme, že dokážete navázat na ty největší hrdiny galaktické historie a potřebujeme Vás. Celá naše výprava nebude jednoduchá, a proto máme připravenou tu nejostřílenější sestavu vedoucích, kapitánů, na kterých odboj už celé roky staví. Světelné meče, Falcon, staří i noví kamarádi, to všechno Vás na začátku srpna čeká. Jakožto generálové toho máme za sebou spoustu, víme však, že nás všechny bude provázet Síla víc, než kdy předtím.

Srdečné pozdravy posílají Marťas a Gába.

letní tábory pro děti Přihlásit se / nezávazně rezervovat
letní tábory pro děti Fotogalerie    letní tábory pro děti Realizační týmy    letní tábory pro děti Středisko MAYA - Zlaté Hory

Piráti z Karibiku - Salazarova pomsta

sportovně - dobrodružný tábor

maskot
 • 12.08. - 21.08.2020
 • 7 - 15 let
 • 3990
 • tábor plně OBSAZEN, přihlášky přijímáme pouze na místo náhradníka

Jack Sparrow zestárl. William stále brázdí moře jako kapitán Bludného Holanďana a vypadá to, že Karibské vody zasáhl nezvyklý klid. Henry Turner však nehodlá nechat osud svého otce nedotčený a začíná tak výpravu za jeho možnou záchranou. Cesta k legendárnímu trojzubci samotného Poseidona je však nebezpečná a bez pomoci vědkyně Cariny Smithové a kapitána Sparrowa by Henry jen sotva mohl uspět.

Na pozadí se však objevuje ještě jedna hrozba. „El Matador del mar“, řezník oceánu, španělský kapitán, kterého všichni znají jako Salazara. Vody jsou bouřlivé, Černá perla se ještě pořád nedostala z lahve a Vás tak čeká nelehká cesta. Zvládnete číst mapy ve hvězdách a najít cestu ke zbrani, která ukrývá veškerá tajemství a kletby moře? Přízraky minulosti se ozývají, Hector Barbossa, William Turner a Jack Sparrow znovu jednou musí překonat nástrahy námořních válek a potřebují pomoc z mladších řad. Samozřejmě zde nemluvíme jenom o Henrym a Carině, už popáté potřebujeme Vaši pomoc!

Přidejte se k zestárlým kapitánům na poslední plavbě. Tahle výprava Karibskou krajinou si žádá tu nejzkušenější posádku a my víme, že právě takové vedoucí máme. Salazar nemůže dostat ani tu nejmenší šanci k návratu mezi živé. Musíme získat Poseidonův trojzubec jako první. Těšíme se na Vás všechny na konci léta.

S mačetami a charapenčím v rukou Vás zdraví Vaši kapitáni Karel a Dejv.

letní tábory pro děti Přihlásit se / nezávazně rezervovat
letní tábory pro děti Fotogalerie    letní tábory pro děti Realizační týmy    letní tábory pro děti Středisko MAYA - Zlaté Hory

 • 21.08. - 27.08.2020
 • 7 - 15 let
 • 3290
 • tábor plně OBSAZEN, přihlášky přijímáme pouze na místo náhradníka

Tento tábor je pro všechny malé i velké umělce! Holky i kluky!

Tvoříš rád? Kreslíš rád? Barevný svět ti není cizí? Pojeď s námi na tábor a poznáš netradiční a zajímavé výtvarné techniky. Formou zábavy a her se naučíš z nudných věcí udělat zajímavé, vytvořit si něco na sebe, do pokojíčku, nebo třeba dáreček pro maminku a mnoho jiných zajímavých věcí. Z tábora si přivezeš spoustu zkušeností a své výtvory. Zahrajeme si hry, poznáš nové kamarády a přírodu v okolí Zlatých hor.

Letos se na tomto táboře zaměříme třeba na základy šití na stroji a nebo si vytvoříme originální výrobky z kůže, jako jsou například náramky :)

Moc se těší Mokřinka, Drobek a spol.

letní tábory pro děti Přihlásit se / nezávazně rezervovat
letní tábory pro děti Fotogalerie    letní tábory pro děti Realizační týmy    letní tábory pro děti Středisko MAYA - Zlaté Hory