Avengers III. – Infinity War

Sportovně - dobrodružný tábor
5 000 Kč
Kalendář 08.07 - 17.07.2024
Místo Penzion MAYA Zlaté Hory
Od: 7 let - do 15 let
Obsazenost Obsazeno 50 z 80 volných míst

Již jsme společnými silami zažehnali hrozby, které sužovaly nejen New York, ale i celý svět. Tentokrát ale čelíme něčemu mnohem, ale mnohem závažnějšímu. V sázce je totiž osud celé galaxie. Jaký bude osud Thora a jeho kladiva? Jakým úskalím budou muset čelit Kapitán Amerika a Tony Stark, známý jako Iron Man? Zvládne na sebe Bruce Benner znovu vzít podobu Hulka? Kdo je onou tajemnou hrozbou nesoucí jméno Thanos a jaký je jeho cíl?

Poslední baštou země, místem kde se odehraje bitva, která rozhodne o osudu nás všech, je teď Wakanda, strážena Černým Panterem za pomoci válečníků z kmene Jabari a válečnic Dora Milaje. Oni sami na tento úkol stačit nebudou a upřímně, ani my na něj nestačíme.

Prosíme tedy Tebe, milý táborníku, aby ses nám vydal na pomoc. Naše příprava započne ve Zlatých Horách 8.7.2024. Odtamtud se společně vydáme za našimi hrdiny, jež zoufale očekávají naši pomoc. Náš úkol není jednoduchý a ani vítězství není zaručené. Co Ti ale zaručit můžeme je kopa zábavy, spousty nových kamarádů a možná i známé tváře.

Máš, co je třeba, abys i Ty mohl být zván Avengerem? My věříme, že ano. Moc se na Tebe těšíme!

Gába, Dejf a parta skvělých vedoucích.