Pro firmy

 

Na základě dlouholeté praxe s pořádáním velkokapacitních letních táborů pro děti, škol v přírodě a jiných bohatých programových pásem se naše aktivita pozvolna přesunula také k pořádání dalších akcí. Pro Vás, Vaše známé, děti, nebo kolegy nabízíme uspořádání akce dle Vašeho výběru. Nabízíme pomoc s organizací dětského nebo maškarního dne pro Vaše nejmenší, či teambuildingu nebo plesu přímo pro Vaši firmu. Kolektiv naší organizace je plný proškolených dětských pracovníků, jsme však schopni zajistit pohodový chod téměř jakékoliv jiné akce nejen pro děti a mládež.

Kamkoliv přijedeme, vše připravíme a následně se postaráme o zábavu všech zúčastněných. Pokud plánujete sportovní den, nebo turnajové klání v jakémkoliv odvětví, které pořádáte na vlastní pěst, jsme schopni také dodat pracovníky, kteří na podobnou akci i díky absolvovanému zdravotnickému kurzu mohou dohlédnout.

Co tedy přesně nabízíme? Profesionální a zodpovědný přístup a kolektiv, který zorganizuje Vaši firemní akci bez sebemenších problémů. Teambuildingy, maškarní plesy, dětské/sportovní dny, turnaje, nebo jiné typy programu pro Vaši firmu.

Vše je o individuální domluvě, a tak se nebojte nás kdykoliv kontaktovat. Cenu Vám na základě rozsahu dané akce připravíme přesně na míru. :)

 

Přihlásit se k odběru

Přihlašte se k odběru a žádné novinky vám neuniknou

Otázky a odpovědi

Nenašli jste svou odpověď? Zavolejte nám, nebo nás kontaktujte přes přiložený formulář.

Odeslat formulář

Ano, tyto příspěvky na letní tábory lze uplatnit. Stačí vedoucímu u autobusu předat připravený formulář (společně s pobytovým poukazem), který Vám při návratu dítěte z tábora vrátíme vyplněný. Formulář můžete poslat také na e-mail: info@detska-agentura.cz, kde Vám ho vyplníme a naskenovaný pošleme zpět.

Ano, je to možné. V případě potřeby úpravy jídelníčku stačí napsat na přihlášku do políčka „Další informace pro provozovatele“ o jakou dietu se jedná (omezení lepku, laktózy apod.), následně dítě na táboře bude dostávat stravu dle upraveného jídelníčku. Speciální suroviny, jako je bezlepkové pečivo, bezlaktózové mléko či jiné potraviny potřebné pro náhradu běžných pokrmů je nutno předat vedoucímu u autobusu.

Po celou dobu akce se zde nachází zdravotník zotavovacích akcí, vždy připravený zajistit dětem potřebnou péči. Během akce je k dispozici praktický lékař s ordinací ve Zlatých Horách. V případě vážnějších zranění či při podezření na ně, je dítěti zajištěna péče v nemocnici Jeseník. O celé mimořádné situaci a jejím průběhu neprodleně informujeme rodiče či jiného zákonného zástupce.

Mobilní telefony a jiná elektronická zařízení jsou na táborech táborovým řádem zakázána. V případě jakéhokoliv problému je na každém táboře přítomný hlavní vedoucí, kterého můžete kontaktovat na telefonním čísle: 731806800.

V táboře se během noci nachází noční hlídač, který je připraven zahnat všechny noční můry a postarat se o klidný a nerušený spánek.

Návštěvy na táborech nejsou dle hygienických předpisů povoleny. Z dlouholetých zkušeností Vám doporučujeme dětem napsat dopis, který je potěší a pomůže jim od stesku po mamince a tatínkovi.

Sponzoři:

Decathlon
Stoklasa
Ferona
Lanex
Euro
Balistas
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.