Letní tábor Alenka v říši divů

Dobrý den,
posílám obrovské poděkování celému týmu, který připravoval a vedl tábor "Alenka v říši divů".
Dcera Daniela, která byla na táboře poprvé v životě, se vrátila absolutně nadšená, celé odpoledne nás neúnavně zahrnovala spoustou zážitků. Na otázku, zda příští rok pojede na tábor znovu, odpověděla okamžitě bez váhání ano. Zvláštní dík zasílám slečně Haničce, která dceru okouzlila. Už v neděli odpoledne ji Danielka hned dvakrát obrečela, protože se jí po Haničce stýskalo. Průběžné vkládání fotek z každodenních činností dětí do fotogalerie hodnotím jako perfektní, rodiče uklidňující info, co se na táboře dělo :D :D
Děkuji a příští rok nashledanou

D. Tkadlecová

Letní tábor Indiana Jones

Dobrý den,

velmi děkuji celému týmu nadšených mladých lidí, kteří během celého tábora bavili, ochraňovali a krotili naše děti. Ondra přijel naprosto nadšený s tím, že už se rozhodl, na který turnus pojede příští rok. S tímto pocitem dojel i ze školy v přírodě, kterou absolvoval u vás se školou Borovského před 2 lety.

Ještě jednou velký dík!!! Vím, co je to za obtížná práce, již asi "100 let" pracuji ve školství.

S pozdravem Zuzana Kardošová

Letní tábor Star Wars I. 

Děkujeme za pěkné pokoukáníčko a za Star Wars I. uděluje syn Martin velkou jedničku aspoň s deseti hvězdičkama. Na tábor se mu nechtělo, ale z tábora už vůbec né. Opět přijel nadmíru spokojený a zároveň smutný, že vše skončilo.

Hezký den

Jiřina Prokšová

Dobrý večer,

děkujeme za krásné fotky. Je vidět, že si to všichni moc užili. Děti přijely již podruhé nadšené a příští rok nechtějí jet jinam :-) Takže moc za všechno děkujeme.

Frankovi

Dobrý den, syn byl moc spokojen, krásné zážitky moc pěkné prostředí, dobré jídlo, sranda, hodní instruktoři i táborníci, příští rok určitě se na vás bude těšit.

Paskerová Petra

Dobrý den, chtěla jsem Vám ještě poděkovat za svého spokojeného syna. Na tábory jezdí každý rok, ale letos byl poprvé s Vámi. Říkal, že to byl nejlepší tábor na kterém byl, moc se mu tam líbilo a plánuje jet příští rok zase. Takže děkuji moc a přeji spoustu dalších spokojených dětí a rodičů.

S pozdravem

Horčičková

Letní tábor Eragon III.

Dobrý den.
V sobotu se vrátili z tábora ERAGON III. synové Daniel a Tomáš naprosto nadšení a spokojení. Prožili 10 dní s novými kamarády a  úžasnými vedoucími Liborem a Aničkou. Naučili se spoustu nových her, prožili dny plné zábavy a dobrodružství. Už z fotek, které jsem si mohla prohlížet v průběhu trvání tábora bylo vidět, že se děti dobře baví a jsou spokojené. Jen co přijeli domů, tak si prohlížíme fotky společně a děti o všem s nadšením vypráví. Už se těší na příští rok, jak pojedou znovu. Chceme touto cestou  všem moc poděkovat, patří Vám velké díííík a uznání.

S pozdravem Burečková Lenka,Danek a Tomík.

Škola v přírodě ZŠ Zlín - Malenovice

Druháci ze ZŠ Zlín - Malenovice strávili na chatě Maya týden, na který budou dlouho vzpomínat. Na několik dnů se stali lovci mamutů, vydali se na cestu do pravěku. Některé děti odjížděly s obavami, ale již po prvním dnu všechny obavy zmizely. Děti byly nadšené z pěkného prostředí, výborné kuchyně a hlavně z perfektně připraveného programu. Sehraný tým vedoucích jednotlivých družin připravil pro děti spoustu zajímavých her. Všichni budeme na chatu Maya dlouho vzpomínat a určitě se sem rádi vrátíme.

Pedagog třídy Iva Kopecká

Škola v přírodě ZŠ Englišova, Opava

Chata Maya - to je oáza klidu v překrásném prostředí Zlatých hor. Je ale hlavně místem nezapomenutelných zážitků, báječných dobrodružství, zábavy a her. Tady se můžeš na pár dní stát Harry Potterem či lovcem mamutů, změřit své síly a odvahu v Olympijských hrách nebo se dostat do světa pohádek. Snad právě proto se sem každý tak rád vrací a odjíždí vždy plný dojmů, nadšený aspokojený.

Poděkování za to patří především sehranému instruktorskému týmu, kteří to s dětmi opravdu výborně umí a věnují se jim na maximum.

Těšíme se na příště.

Letní tábor Avengers II. - Age of Ultron

Nemohu jinak, než znovu chválit Váš skvělý tým vedoucích a instruktorů. Viki přijel opět nadšený, tak jako že Školy v přírodě. Velké poděkování patří všem, máte srdce na pravém místě. Viki básní o Wojtovi a Evči, vyřiďte, prosím, pozdrav taky zdravušce " a vůbec všem. V neposlední řadě také velké poděkování kuchařkám, kuchařům, kteří mají také lví podíl na pohodovém průběhu, jídlo bylo prý super. 

Mějte všichni  pohodové léto a mnoho spokojených dětí. Třeba za rok... 

S pozdravem Citronová Lucie a Borovjak Martin, rodiče Vikiho Borovjaka

Letní tábor Fantastická zvířata III. - Brumbálova tajemství

Dnes se syn Samuel vrátil z tábora Fantastická zvířata III. - Brumbálova tajemství. Byl to jeho první tábor, jelikož má 7,5 roků. Bála jsem se o něj, jako každý rodič o své prvně vypuštěné dítě na tábor. Po jeho příjezdu nyní vím, že jsem se bála zbytečně. Je tak nadšený, spokojený a zdravě unavený :-) Moc Vám všem děkuji za program, péči a starost o naše děti. Těšíme se na další roky a prázdniny strávené s vámi.

Pěkný zbytek léta,

Raccuia Adelaida

Letní tábor Fantastická zvířata III. - Brumbálova tajemství

Dcera se již počtvrté zúčastnila Vašeho tábora v Maye. A opět přijela zcela nadšená. Máte náš obdiv, že dokážete s dětmi tak úžasně pracovat, tak se jim věnovat - myslím tím samozřejmě celý kolektiv Vašich spolupracovníků včetně kuchařek, fotografky, zdravušky ad.

Moc moc Vám děkujeme a přejeme spoustu dalších nápadů a elánu,

Pavla Sohrová, Bruntál 

Letní tábor Avatar

Chtěla bych poděkovat za skvělý tábor! Vůbec nelitujeme, že jsme za vámi jeli až z Berouna, dcera přijela moc spokojená. Zvláštní poděkování patří Bařen Galčanové:-), kterou si Luisa úplně zamilovala:-)

Krásný den,

Bára Bízková

Letní tábor Škola čar a kouzel VII.

Chtěli jsme Vám a celému týmu ještě jednou moc poděkovat.

Klukům se tábor moc líbil (to je asi poprvé za dobu co jezdí na tábory) a už se nás vyptávají na příští rok - pokud se tedy nestane něco nepředvídaného a vy budete mít místo, moc rádi znovu přijedou.

Vám i celému týmu přejeme krásný zbytek léta.

Dalibor Děrgel

Letní tábor Škola čar a kouzel VII.

Ráda bych Vám napsala, že dvojčata Naty a Vali Bubíkovy přijely z tábora velmi nadšené. 

Byly doslova unešené programem, kde si původně myslely, že ve 14 letech už téma Harry Potter mají dokonale zmáknuté, ale opak byl pravdou.

Byla nadšené jak z programu, organizace, tak i ze svých oddílových vedoucích a co si extra chválily, byla kuchyně. :)

Gabriela Bubíková

Přihlásit se k odběru

Přihlašte se k odběru a žádné novinky vám neuniknou

Otázky a odpovědi

Nenašli jste svou odpověď? Zavolejte nám, nebo nás kontaktujte přes přiložený formulář.

Odeslat formulář

Ano, tyto příspěvky na letní tábory lze uplatnit. Stačí vedoucímu u autobusu předat připravený formulář (společně s pobytovým poukazem), který Vám při návratu dítěte z tábora vrátíme vyplněný. Formulář můžete poslat také na e-mail: info@detska-agentura.cz, kde Vám ho vyplníme a naskenovaný pošleme zpět.

Ano, je to možné. V případě potřeby úpravy jídelníčku stačí napsat na přihlášku do políčka „Další informace pro provozovatele“ o jakou dietu se jedná (omezení lepku, laktózy apod.), následně dítě na táboře bude dostávat stravu dle upraveného jídelníčku. Speciální suroviny, jako je bezlepkové pečivo, bezlaktózové mléko či jiné potraviny potřebné pro náhradu běžných pokrmů je nutno předat vedoucímu u autobusu.

Po celou dobu akce se zde nachází zdravotník zotavovacích akcí, vždy připravený zajistit dětem potřebnou péči. Během akce je k dispozici praktický lékař s ordinací ve Zlatých Horách. V případě vážnějších zranění či při podezření na ně, je dítěti zajištěna péče v nemocnici Jeseník. O celé mimořádné situaci a jejím průběhu neprodleně informujeme rodiče či jiného zákonného zástupce.

Mobilní telefony a jiná elektronická zařízení jsou na táborech táborovým řádem zakázána. V případě jakéhokoliv problému je na každém táboře přítomný hlavní vedoucí, kterého můžete kontaktovat na telefonním čísle: 731806800.

V táboře se během noci nachází noční hlídač, který je připraven zahnat všechny noční můry a postarat se o klidný a nerušený spánek.

Návštěvy na táborech nejsou dle hygienických předpisů povoleny. Z dlouholetých zkušeností Vám doporučujeme dětem napsat dopis, který je potěší a pomůže jim od stesku po mamince a tatínkovi.

Sponzoři:

Decathlon
Stoklasa
Ferona
Lanex
Euro
Balistas
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.