Dětské letní tábory 2024

Vážení rodiče,

dovolte nám, abychom, tak jako loni a další předešlé roky, Vám a Vašim dětem nabídli možnost trávení volného času na našich letních dětských táborech 2024, které jsme pro letošní rok připravili. Jedná se o letní táborové pobyty pro děti a mládež mající zájem o dobrodružství a pohyb od 7 do 15 let na našem penzionu MAYA. Letní tábory nabízejí celou škálu motivů od velmi populárních filmových či seriálových příběhů jako jsou Harry Potter, Avengers, Avatar a jiné, které se každoročně připravují.

Dětské letní tábory, podzimní tábory, jarní prázdniny a další programová pásma připravujeme jako organizace zaměřená na volnočasové aktivity dětí a mládeže, vzdělávání pracovníků pro volný čas a další oblasti volného času dětí a mládeže, již od roku 1999. Vedoucí a pracovníky s dětmi si vybíráme a školíme tak, aby byli přesně seznámeni se všemi pravidly, směrnicemi, zákony a povinnostmi a garantovali touto formou tak v maximální míře jejich dodržování a bezpečnost na táborech. Každý pracovník je navíc před započetím tábora proškolen pro bezpečnost při práci s dětmi v okolním terénu.

Pohodový průběh tábora zajišťuje pečlivě rozvržený program vedený programovými vedoucími. Ten pamatuje nejen na prostor pro zábavu, pohodu, legraci, ale také na osobní odpočinek, výlety, osobní hygienu a další. V průběhu prázdnin byla navržena a odsouhlasena skladba táborových náplní, zaměření a motivací. Následně jsou zpracovány (v průběhu září) podklady pro informační platformu pro rodiče a na internetové stránky Dětské agentury. Pak si jednotliví programoví vedoucí tvoří své pracovní týmy, se kterými chtějí tábory realizovat a připravují konkrétní program pro „svůj“ tábor. Ten musí připravit s ohledem na věkovou kategorii dětí, táborové zaměření a motivaci. Na začátku roku programovou stránku táboru předkládá ke schválení vedení agentury. Po schválení pak již se svým týmem zpracovávají různé pomůcky, dekorace, a další přípravy, které budou potřebovat pro realizaci konkrétního letního tábora. Motivační programové prvky táborů střídají půldenní a celodenní výlety, kvízová pásma, megadeskové hry, hudební programové bloky jako např. karaoke, taneční podložky, nebo večerní posezení u slavnostního ohně, nízké lanové překážky a mnoho dalších. To podle konkrétního programu a také mentalitě programového vedoucího.

Penzion MAYA, kde letní tábory 2024 proběhnou, zajišťují potřebné podmínky stanovené v zákonech a vyhláškách. V průběhu tábora jsou zajištěny hygienické podmínky, které dozoruje Krajská hygienická stanice formou pravidelných kontrol svých pracovníků.

Naše tábory jsou, z hlediska stravování zajištěny dle jídelníčku odsouhlaseného odborníkem na stravování, a dozorovány zdravotníky táborů, hlavními vedoucími a hlavním kuchařem. Letní tábory 2024 bude u naší agentury z hlediska stravování zajišťovat oddělení vedené hospodářem a vedoucím kuchyně, kteří jsou garancí profesionálního zpracování stravy, která je dle předpisů pro účastníky 5x denně s celodenním pitným režimem.

Cena za letní tábory 2024, tak jak již je standardem z předešlých let, je vyčíslením skutečných nezbytných nákladů spojených s jejich realizací. Obsahuje ubytování v chatkách (včetně ložního prádla), stravování 5x denně včetně pitného režimupojištění dětí v průběhu tábora, dopravu na tábor a z tábora, program včetně pomůcek, rekvizit a dekorací, drobné odměny pro děti, vstupné do muzeí, rozhleden, a dalších zajímavostí a nesmíme zapomenout na realizátory programové náplně a technický personál.

V průběhu tábora bude na webové stránky www.detska-agentura.cz/gallery umisťována fotodokumentace z proběhlé činnosti takže si můžete „omrknout“, jak vaše ratolesti fungují, co dělají a jak prožívají svůj volný čas.

Pokud nebudete mít možnost přístupu na webové stránky či možnost komunikace pomocí e-mailu, volejte prosím na telefonní číslo do kanceláře vedení letních táborů, to je 731 806 800.

Přihlásit se k odběru

Přihlašte se k odběru a žádné novinky vám neuniknou

Otázky a odpovědi

Nenašli jste svou odpověď? Zavolejte nám, nebo nás kontaktujte přes přiložený formulář.

Odeslat formulář

Ano, tyto příspěvky na letní tábory lze uplatnit. Stačí vedoucímu u autobusu předat připravený formulář (společně s pobytovým poukazem), který Vám při návratu dítěte z tábora vrátíme vyplněný. Formulář můžete poslat také na e-mail: info@detska-agentura.cz, kde Vám ho vyplníme a naskenovaný pošleme zpět.

Ano, je to možné. V případě potřeby úpravy jídelníčku stačí napsat na přihlášku do políčka „Další informace pro provozovatele“ o jakou dietu se jedná (omezení lepku, laktózy apod.), následně dítě na táboře bude dostávat stravu dle upraveného jídelníčku. Speciální suroviny, jako je bezlepkové pečivo, bezlaktózové mléko či jiné potraviny potřebné pro náhradu běžných pokrmů je nutno předat vedoucímu u autobusu.

Po celou dobu akce se zde nachází zdravotník zotavovacích akcí, vždy připravený zajistit dětem potřebnou péči. Během akce je k dispozici praktický lékař s ordinací ve Zlatých Horách. V případě vážnějších zranění či při podezření na ně, je dítěti zajištěna péče v nemocnici Jeseník. O celé mimořádné situaci a jejím průběhu neprodleně informujeme rodiče či jiného zákonného zástupce.

Mobilní telefony a jiná elektronická zařízení jsou na táborech táborovým řádem zakázána. V případě jakéhokoliv problému je na každém táboře přítomný hlavní vedoucí, kterého můžete kontaktovat na telefonním čísle: 731806800.

V táboře se během noci nachází noční hlídač, který je připraven zahnat všechny noční můry a postarat se o klidný a nerušený spánek.

Návštěvy na táborech nejsou dle hygienických předpisů povoleny. Z dlouholetých zkušeností Vám doporučujeme dětem napsat dopis, který je potěší a pomůže jim od stesku po mamince a tatínkovi.

Sponzoři:

Decathlon
Stoklasa
Ferona
Lanex
Euro
Balistas
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.